reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jak często i na jak długo kładzecie swoje skarby na brzuszku
My nasza Helene próbujemy ale ciężko oj ciężko. .. no nie lubi ... nie chce ... płacze... wsumie to jak się czasem uda na chwile to jest dobrze. ... czasem uda się ze zaśnie na nas to niby na brzuszku leży
 
Ostatnia edycja:
No właśnie mam takie same wątpliwości, bo nie wiem czy w dzień też się nie najada skoro wiecznie chce do piersi...
Może ma taka potrzebę przytulania się a nie koniecznie jedzonko. .. ja też mala przy piersi pół dnia trzymam chwile je a wisi po 40 min wsumie to sobie spi troszkę je poprzytula się i jest chyba szczęśliwa hehe a mamusia cycki obolałe hehe ale co się nie zrobi dla tego małego cudu 😍😍😍
 
Dziewczyny jak często i na jak długo kładzecie swoje skarby na brzuszku
My nasza Helene próbujemy ale ciężko oj ciężko. .. no nie lubi nie chce płacze wsumie to jak się czasem uda ba chwile to jest dobrze. ... czasem uda się ze zaśnie na nas to niby na brzuszku leży
Jak śpi to to się raczej nie liczy, bo chodzi o ćwiczenie mięśni brzuszka i kręgosłupa, karku, rączek. No a jak leży bezwładnie to wiesz... Mój mały też nie lubi. Już mu cuda przed oczami pokazuję, kiedy leży na brzuszku, żeby tylko jak najdłużej wytrzymał, ale to z reguły nic nie daje. Nie wiem, czy to moja wina, bo zaniedbałam to, kiedy był noworodkiem, czy po prostu taki jest i nie lubi i koniec. Raz dziennie próbujemy, ale mówię, dłużej jak 2 min nigdy to nie trwało.
 
Dziewczyny jak często i na jak długo kładzecie swoje skarby na brzuszku
My nasza Helene próbujemy ale ciężko oj ciężko. .. no nie lubi nie chce płacze wsumie to jak się czasem uda ba chwile to jest dobrze. ... czasem uda się ze zaśnie na nas to niby na brzuszku leży
Myślę że jeśli śpi na brzuchu to działa jedynie na brzuszek i pozdobywanie sie gazów. Natomiast leżenie na brzuchu ma też sprzyjać rozwojowi mięśni karku, kręgosłupa.
U nas pomaga że leży na brzuchu na nas, jak jesteśmy mocno wychyleni jak siedzimy. Osteopata mówił że to się zalicza do leżenia na brzuchu bo też trenuje podnoszenie głowy, ruch nóg itd
 
reklama
Może ma taka potrzebę przytulania się a nie koniecznie jedzonko. .. ja też mala przy piersi pół dnia trzymam chwile je a wisi po 40 min wsumie to sobie spi troszkę je poprzytula się i jest chyba szczęśliwa hehe a mamusia cycki obolałe hehe ale co się nie zrobi dla tego małego cudu 😍😍😍

Dokładnie, masz rację, to chyba egzemplarz który potrzebuje tak dużo czułości 😁
 
Do góry