reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja dziś 31+0 byłam na USG III trymestru i okazało się ze maluch leży miednicowo 😩 całą ciąże leżał głowa w dół, ba! Nawet 10 dni temu na wizycie leżał jeszcze głowa w dół a tu nagle dziś miednicowo!! No szok i załamka, bo mało czasu na ponowne odwrócenie się 😳

a poza tym to wazy 1843 i wszystkie parametry ok. Buźka jak zwykle zakryta zaciśniętymi piąstkami:)
Myślę że jest jeszcze trochę czasu, a kiedy masz kolejna wizytę żeby sprawdzić ułożenie?

Dziewczyny mam jeszcze pytanie wyprawkowe czy warto inwestować w nawilżacz powietrza i detektor oddechu?
 
reklama
Wybór odnośnie karmienia należy do nas :) ja daje szanse KP ale nie demonizuje MM. Zreszta jestem po operacji piersi i ciekawa jestem czy KP będzie w ogóle realne. Pierwsze objawy rozpoczęcie laktacji mam wiec jestem dobrej myśli.

jestem po trzecim USG i mega uspokojona bo wszystko jest idealnie. Szyjka, ilość wód i wszystkie przepływy (bałam się trochę ze względu na mój wiek i tryb pracy). No a dzidziuś tez super w każdym aspekcie. Czadu dawała na USG jak zreszta zwykle. Widziałam nawet ze ma całkiem dużo włosków na głowie :)

nastepne widzenie ok 1/11. Naprawdę nie mogę się już doczekać 🥰
Ojej jakie cudo 🥰
Ja jadę do lekarza w najbliższą środę i mam nadzieję, że w końcu pokaże się nam też, bo ostatnio zasłoniła się ...NOGAMI 😆
 
Ja dziś 31+0 byłam na USG III trymestru i okazało się ze maluch leży miednicowo 😩 całą ciąże leżał głowa w dół, ba! Nawet 10 dni temu na wizycie leżał jeszcze głowa w dół a tu nagle dziś miednicowo!! No szok i załamka, bo mało czasu na ponowne odwrócenie się 😳

a poza tym to wazy 1843 i wszystkie parametry ok. Buźka jak zwykle zakryta zaciśniętymi piąstkami:)
Moja Julia już od kilku wizyt miednicowo ale ja mam tez inne wskazania do cc i cc mi pasuje tez także dla mnie to nie jest stresujące, żartuje sobie ze Julia wie ze mamusia woli CC😉
 
Ja dziś 31+0 byłam na USG III trymestru i okazało się ze maluch leży miednicowo 😩 całą ciąże leżał głowa w dół, ba! Nawet 10 dni temu na wizycie leżał jeszcze głowa w dół a tu nagle dziś miednicowo!! No szok i załamka, bo mało czasu na ponowne odwrócenie się 😳

a poza tym to wazy 1843 i wszystkie parametry ok. Buźka jak zwykle zakryta zaciśniętymi piąstkami:)
Mój brat parę dni przed porodem obrócił się z pozycji głowkowej i dopiero podczas porodu się zorientowano, że idą najpierw nogi. 😨 Całe szczęście teraz przy przyjeciu lepiej badają.
 
Myślę że jest jeszcze trochę czasu, a kiedy masz kolejna wizytę żeby sprawdzić ułożenie?

Dziewczyny mam jeszcze pytanie wyprawkowe czy warto inwestować w nawilżacz powietrza i detektor oddechu?
Detektor daje dużo spokoju i to super sprawa. Ja nawilzacz mam, ale w sumie nie wiem po co, bo wilgotność w mojej kamienicy jest aż za duża.😁
 
Ja dziś 31+0 byłam na USG III trymestru i okazało się ze maluch leży miednicowo 😩 całą ciąże leżał głowa w dół, ba! Nawet 10 dni temu na wizycie leżał jeszcze głowa w dół a tu nagle dziś miednicowo!! No szok i załamka, bo mało czasu na ponowne odwrócenie się 😳

a poza tym to wazy 1843 i wszystkie parametry ok. Buźka jak zwykle zakryta zaciśniętymi piąstkami:)
Jeszcze na spokojnie, odwróci się! Ale wiem jak to jest.. Jak na złość hehe 😉
Ja idę na usg III trymestru we wtorek, będzie 31+4 więc zobaczymy co tam mała panienka wyczynia w brzuchu i jak leży :)
 
Zazdroszczę już tych wizyt, bo ja miałam mieć wstępnie w następnym tygodniu, ale zakładam z góry że będziemy mieć teraz szalony tydzień i mąż będzie miał problem z dniem wolnym, więc czekam do 15 września. W sobotę za tydzień jeszcze wesele w bliskiej rodzinie, więc trzeba iść. Ani nie potańczę przez szyjkę, ani nie pojem przez cukrzycę. 🙄
 
Myślę że jest jeszcze trochę czasu, a kiedy masz kolejna wizytę żeby sprawdzić ułożenie?

Dziewczyny mam jeszcze pytanie wyprawkowe czy warto inwestować w nawilżacz powietrza i detektor oddechu?
Nawilżacz powietrza mam od lat, bo w moim mieszkaniu jest zimą gorąco, córka urodziła się zimą wiec zawsze ten nawilżacz gdzieś był wlaczany, ale jeśli nie ma takiej potrzeby w mieszkaniu to nie wiem czy jest to niezbędny sprzęt.
Natomiast detektor oddechu daje spokój, myśle ze warto zainwestować.
 
reklama
Do góry