reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Jak możesz to zadzwoń do lekarza bi to zależy też czy miałaś do 16 z 16 włącznie czy do 16 czyli z końcem 15 i od 16..
Właśnie zawsze miałam tak, ze jeśli do 16.08 to znaczy ze ten dzien tez się liczył. I kolejne L4 powinno być od 17.08.
Ale czytam w googlach :p ze niby nic ZUS nie powinien sie czepiać.
Nie mam telefonu do lekarza, spotykam się z nim tylko na wizytach 🙈
 
reklama
Czy któraś z Was orientuje się w takim temacie: jestem na L4 ciążowym, ostatnie kończyło mi się 16.08 i lekarz wystawił mi kolejne od 16.08 (zamiast od 17.08). Tak jakby ten dzien 16.08 jest teraz podwójnie?! Czy ZUS może zrobic z tym problem?
mi Tez tak wystawia od kiedy jestem na zwolnieniu, mysle, ze kadrowa dzwonilaby jakby cos bylo nie tak, a nikt nie dzwonil
 
Dziewczyny, a jak to jest ze zwolnieniami wypisywanymi do przodu? Mam wizytę 23.08, kolejną 15.09, a chciałabym iść na zwolnienie od 06.09. Czy lekarz na tej wizycie, którą mam za tydzień może wypisać zwolnienie, które zacznie się 06.09 czy muszę specjalnie jechać między wizytami?
Lekarz moze wystawic dwa dni do przodu i dwa dni do tylu
 
Ja w sumie z wózkiem poszłam trochę za żywioł, znajomi na polecili bebetto że im się sprawdzał i pojechaliśmy pooglądać. Też nam przypadł do gustu. Udało się znaleźć dokładnie taki na olx w super stanie więc cenowo wyszło super a jak się nie sprawdzi to nie będzie żal wymienić :)
Bebetto bardzo mi się podobają ale czytałam o modelu luca zwłaszcza dużo złych opinii i trochę się boję..
 
Bebetto bardzo mi się podobają ale czytałam o modelu luca zwłaszcza dużo złych opinii i trochę się boję..
Ja kupiłam luca pro używany i wydaje się być spoko :) zobaczymy jak w praktyce ale na pierwszy rzut jest ok, amortyzatory dobre. Wiadomo dla każdego co innego odpowiada. Ja akurat miałam 3 znajome które miały różne modele bebetto i wszystkie były bardzo zadowolone, tylko w internecie jakieś niekoniecznie pochlebne komentarze są na temat tej firmy :)
 
Ja kupiłam luca pro używany i wydaje się być spoko :) zobaczymy jak w praktyce ale na pierwszy rzut jest ok, amortyzatory dobre. Wiadomo dla każdego co innego odpowiada. Ja akurat miałam 3 znajome które miały różne modele bebetto i wszystkie były bardzo zadowolone, tylko w internecie jakieś niekoniecznie pochlebne komentarze są na temat tej firmy :)
Problem jest taki właśnie, że one mi się podobają ale te opinie mnie przerażają i jednocześnie dziwią bo pamiętam, że jak córka się rodziła w 2017 to bebetto było jedna z bardziej popularnych firm tak samo jak anex.
 
reklama
Bebetto bardzo mi się podobają ale czytałam o modelu luca zwłaszcza dużo złych opinii i trochę się boję..
Mój kuzyn prowadzi od kilkunastu lat bardzo duży sklep z wózkami i dziś akurat byliśmy u niego pooglądać wózki. Spodobał nam się bebetto nitello i kuzyn bardzo polecał. Fakt że pokazał model z Adamex, który jego zdaniem był trochę lepszy ale mówił ze Bebetto Nitello tylko troszkę odstaje.
No i takim sposobem u nas będzie ten wózeczek
 

Załączniki

  • 720F829E-F5A5-457F-A22F-FAC13376BD20.png
    720F829E-F5A5-457F-A22F-FAC13376BD20.png
    107,9 KB · Wyświetleń: 84
  • 66417C40-F6AC-4223-82DC-D69E0569778C.png
    66417C40-F6AC-4223-82DC-D69E0569778C.png
    84,3 KB · Wyświetleń: 79
Do góry