reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej Dziewczyny bardzo dawno mnie tutaj nie bylo,nawet nie wiem czy mnie pamietacie wczoraj przeczytalam troszke postow, ciesze sie, ze Wasze Maluchy sa zdrowe i u kazdej z Was jest ok, bede Was podczytywac bo dajecie duzo cennych rad😘 ja mam malego Witka i jestem naszczesliwsza osoba na swiecie 🥰

@marta18691 a Ty jestes chyba najbardziej pozytywna osoba jaka znam, zawsze zadowolona, bez zadnych problemow, dobrze nastawiona do swiata i tak trzymaj👍💪
Świetne imię. Jakby był chłopiec to bym poważnie rozważała.
 
reklama
W piątek konsultacja wiec chyba poczekam ale dołożyłam sobie sama jedna więcej 75tke. Czekam bo może jeszcze mi moja lekarka w systemie skomentuje te wyniki. Mega miałaś wysoki na początku. Dobrze ze udało się zbić. Pozdrawiam
W 3 trymestrze norma tsh jest do 3,5, w 2 trymestrze 3. To chyba nie jest u Ciebie najgorszej. Ja mam leciutką niedoczynność. Bez jednej tabletki eutyroxu 25 mam w okolicach 5 tsh. Jak miesiąc nie brałam tylko suplementowalam jod też miałam okej. Teraz mi diabetolog widzę zlecił, ciekawe czy coś się zmieniło.
 
Hej Dziewczyny bardzo dawno mnie tutaj nie bylo,nawet nie wiem czy mnie pamietacie wczoraj przeczytalam troszke postow, ciesze sie, ze Wasze Maluchy sa zdrowe i u kazdej z Was jest ok, bede Was podczytywac bo dajecie duzo cennych rad😘 ja mam malego Witka i jestem naszczesliwsza osoba na swiecie 🥰

@marta18691 a Ty jestes chyba najbardziej pozytywna osoba jaka znam, zawsze zadowolona, bez zadnych problemow, dobrze nastawiona do swiata i tak trzymaj👍💪
Kurcze nie pamiętam czy my kiedyś pisaliśmy ze sobą?
 
W 3 trymestrze norma tsh jest do 3,5, w 2 trymestrze 3. To chyba nie jest u Ciebie najgorszej. Ja mam leciutką niedoczynność. Bez jednej tabletki eutyroxu 25 mam w okolicach 5 tsh. Jak miesiąc nie brałam tylko suplementowalam jod też miałam okej. Teraz mi diabetolog widzę zlecił, ciekawe czy coś się zmieniło.
Dziękuje. Poczekam do piątku. Ale jedna więcej dobrałam sobie dawkę. W poprzednich ciążach jeszcze nie miałam objawow niedocxynnosci wiec nie wiem jak to powinno być :/ trzymajcie się :)
 
Dziewczyny cukrzycowe,

Potrzebuję podpowiedzi :)
Jak często mierzycie cukier glukometrem i jakie powinny być max. wyniki?
Nie byłam jeszcze u diabetologa ale dostałam dziś w aptece glukometr, więc mogę zaczynać mierzyć tylko nie wiem kiedy i jaki wynik będzie dobry 😆
 
Dziewczyny czy nadajecie maluchom drugie imię? Ja małej ze względu, na to że nie ma św Alicji chciałam dać drugie imię. Mój mąż na to przystał choć nasz syn ma tylko jedno imię. Moja mama przeżywa to strasznie. Ciągle mi truje, że robię dziecku problem na całe życie, bo mojemu bratu dali drugie i w każdym urzędzie i w szkole o tym zapomnałi, co się wiązało z ciągłymi korektami. No i teraz pewna nie jestem.
 
reklama
Dziewczyny cukrzycowe,

Potrzebuję podpowiedzi :)
Jak często mierzycie cukier glukometrem i jakie powinny być max. wyniki?
Nie byłam jeszcze u diabetologa ale dostałam dziś w aptece glukometr, więc mogę zaczynać mierzyć tylko nie wiem kiedy i jaki wynik będzie dobry 😆
Rano na czczo wynik powinien być między 70- 92, a po głównych posiłkach max 140. Czyli pomiary minimum 4 razy dziennie. No i pomiary robimy 1h po jedzeniu.
 
Do góry