reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ooo czyli tak samo miałaś. Ja właśnie dostałam pakiet 1 trymestr, ale tam nie było tych dwóch badań, a lekarz się upominał i widzę, że dziewczyny robią.
Ja umówiłam teleporadę z innym ginekologiem i zapytam czy mi przysługuje.
Ogólnie mają te badanie na pewno bo miałam bezpłatne robione w październiku. Tylko już jest nie ważne bo w ciąży ma być aktualne :)
Rzeczywiście sprawdziłam w moim pakiecie i te badania są:) musze się upomnieć o skierowanie, chyba też wezmę teleporade w tym celu;))
 
Ja dopiero 12 maja 🤣😂🤣😂😂🙈🙈🙈🙈
to juz masakra ja zaczynam panikować objawy mi maleją najgorsza niewiedza mam nadzieję że jak byłam na ip w sobotę i było wszystko ok to ze jest kurcze mam takiego stracha ze nie wiem co ehh chyba za dużo czasu wolnego i za dużo czytania .niby od soboty nic się nie dzieje żadnych plamien ehh chyba za bardzo się martwię a tu jeszcze 2 tygodnie czekania.
 
O ile mam daleko do terminu wizyty to nawet daje rade. Tak na dzień przed niestety schizowac zaczynam. Ale staram się cieszyć z każdego dnia [emoji16] jak położę rękę na brzuchu to się trochę uspokajam i wierzę że mój mały płodek ma się dobrze.
to juz masakra ja zaczynam panikować objawy mi maleją najgorsza niewiedza mam nadzieję że jak byłam na ip w sobotę i było wszystko ok to ze jest kurcze mam takiego stracha ze nie wiem co ehh chyba za dużo czasu wolnego i za dużo czytania .niby od soboty nic się nie dzieje żadnych plamien ehh chyba za bardzo się martwię a tu jeszcze 2 tygodnie czekania.
 
reklama
Do góry