reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja się zapisałam do dr Łukasza Szwaczki, podobno mogę wejść z mężem, ale dzień przed mam się jeszcze zapytać.
Kurcze aż 100 zł to kosztuje?
też jestem umówiona do dr. Szwaczki, przy rejestrowaniu Pani powiedziała, że ciężko powiedzieć co donosoby towarzyszącej bo to zależy od lekarza więc Twoje informacje pocieszają 🙂🙂
 
reklama
zawsze trzeba mieć nadzieję..kiedy masz kolejne USG? Betę najlepiej zrobić w odstępach 48 godzinnych wtedy będziesz wiedzieć czy prawidłowo przyrasta. Trzymam kciuki
Umówiłam się jeszcze na dziś na usg do innej kliniki, czekam na wyniki bety póki co, jeśli nie będzie przyrostu to sytuacja jasna, natomiast jeśli ciąża obumarła niedawno to beta może mieć jeszcze normalny przyrost...
 
O 17.40...nie łudze się za bardzo bo jak pisałam mam wrażenie że objawy ustąpiły...a w święta chcielismy powiedzieć rodzinie ehh
Wiesz ja w ogóle nie mam objawów i nie czuje się jak bym w ciąży była . Wizytę mam dopiero we wtorek . Z jednej strony się martwię ale z drugiej nie każdy ma objawy są osoby które jie czuja ciąży wiec jestem spokojna póki co
 
Umówiłam się jeszcze na dziś na usg do innej kliniki, czekam na wyniki bety póki co, jeśli nie będzie przyrostu to sytuacja jasna, natomiast jeśli ciąża obumarła niedawno to beta może mieć jeszcze normalny przyrost...
Trzymam mocno kciuki, aby był ładny przyrost i wszystko się dobrze skończyło.
 
W temacie witamin to ja biorę i polecam Prenacaps multi 1 +dha, od 12tc jest multi 2. Tam są właśnie metylowane formy więc polecam dziewczynom z mutacjami mthfr. Ja nie mam głowy do brania wszystkiego oddzielnie 🙈 Polecane też są z Healthlabs Little me ale to już wyższa półka cenowa.

Czy tylko ja mam problem a aplikacja forum? Jestem nowa tu i nie ogarniam ale często próbuje napisać post to mi się wiesza i nie dodaje, jak chce na konkretny nr strony wejść to też nie mogę i już mnie to mega denerwuje 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry