reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Kochana odwodnisz sie, musisz cokolwiek jeść chociaż trochę, i więcej wody. Ja mam taką herbatkę mięta, melisa i rumianek taki.miks z aldi, nawet łagodzi trochę taki brzuszny dyskomfort
Wczoraj wieczorem zdałam sobie sprawę, że przez cały dzień wypiłam tylko kubek herbaty. Jak cos zjem to tak mi się odbija na wymioty, że aż mnie skręca :(
 
reklama
Dziewczyny tez po numerze 2 w WC boli was trochę brzuch ? Mialam już tak zanim zaszlam w ciąże, jakby jelita bolały od tego że są puste, jak pełne źle jak puste też źle [emoji2356]
Dodatkowo głowa mnie rozbolała, to bedzie ciezki dzien, a mam trochę roboty dziś [emoji19]
 
Cześć dziewczyny, widzę że nie tylko ja miałam ciężką noc.

Budziłam się w nocy, męczył mnie suchy kaszel i ból brzucha. Przez ten ból miałam koszmary, budziłam się, miałam wrażenie że zaraz zacznie się krwawienie i będzie po wszystkim. Po jakimś czasie zorientowałam się, że ból jest bardziej w górnej części brzucha, w żołądku, a kaszlę bo piecze mnie gardło. Wygląda na to, że to był refluks - pierwszy raz w życiu. Nudności się rozkręcają.

Wzięłam urlop do końca tygodnia bo już nie nadążałam za pracą.
 
Kochana odwodnisz sie, musisz cokolwiek jeść chociaż trochę, i więcej wody. Ja mam taką herbatkę mięta, melisa i rumianek taki.miks z aldi, nawet łagodzi trochę taki brzuszny dyskomfort
Wiem, dlatego dzisiaj postaram się pilnować. Ale czuję się okropnie :(
Może jakieś dobre wieści poprawią ten dzień? Kto dzisiaj pokaże serduszka? :)
 
@Krakowianka89 co do picia wody napisze tak, żadne pomysły nie działają tylko mobilizacja na początku a później to już nawyk. U mnie zaczęło się że stawiałam 1,5 litrową wodę i mówiłam do siebie - to musisz dzisiaj wypić. Na początku sikałam jak opętana co chwila później unormowało się i jest dużo lepiej. Ja wstaje wypijam szklankę później śniadanie i zamiast herbaty kolejna szklanka wody. Tak do obiadu(przed obiadem i kolejna w trakcie) i później kolacja i przed snem kolejne 2 w sumie 8 szklanek.Ale mam wrażenie że i to za mało. Żeby nie było nadal nie lubię wody.
 
Pozazdroscilam jednej z kolezanek na forum i tez sobie zamowilam segregator od mamy ginekolog. Przesylka wyszla drozej niz segregator, ale fajnie miec jakas pomoc jesli sie okaze ze faktycznie @Bunia49 ma racje i opieka jest nedzna.
Pytalam wlasnie kolezanke i mowila ze czula sie zaopiekowan. Miala 11 wizyt u poloznej (2 po 40 tygodniu) i 2-3 wizyty w szpitalu na usg, chyba nie jest zle.
 
Witajcie, ja dzis 8+2 i mam pierwsza wizyte u mojego prywatnego doktorka, do ktorego chodzilam w ciazy z córką. Na poprzedniej wizycie z enel medu bylo juz serduszko, no ale cos czuje, ze juz przed kazdym usg bede sie denerwowac😬 Milego dzionka wszystkim ❤
 
Dzień dobry, nadrobić Was to jakiś maraton[emoji849][emoji47]Połowę zapomniałam co chciałam odpisać.
Padło pytanie o dzieci. A więc ciąża 4, w domu 2 córki - 16 lat i 4 lata.
A i czego mi brakuje hmmm - alkoholu nie pije w ogóle, chyba już będzie z 25 lat. Ani kropli. Nie mam problemu z alkoholem, nawet sylwester i inne imprezy u nas są z alkoholem ale w młodości byłam zgwałcona. Przeszłam długa drogę aby świadomie i bez żalu o tym mówić.
Ciszy o tak ciszy czasami mi brakuje najbardziej. Takie 3 dni bez mamooo, mamoooo. Anka gdzie jest to, Anka a gdzie położyłaś to.... Właśnie cisza to moje obecne marzenie i lenistwo[emoji7]
Wszystkim wizytującym powodzenia i trzymam kciuki[emoji110][emoji110]
 
reklama
Samych dobrych wiadomości dzisiaj[emoji110][emoji3590]
Witajcie, ja dzis 8+2 i mam pierwsza wizyte u mojego prywatnego doktorka, do ktorego chodzilam w ciazy z córką. Na poprzedniej wizycie z enel medu bylo juz serduszko, no ale cos czuje, ze juz przed kazdym usg bede sie denerwowac[emoji51] Milego dzionka wszystkim [emoji173]
 
Do góry