reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Biorę o 6, 14 i 22
Hej kobitki powiedzcie jak bierzecie duphaston na podtrzymanie bo ja biorę 1x rano 1x wieczorem i zastanawiam się czy to nie za mało i nie powinna byc jeszcze jedna w południe ? Lekarz tak kazał mi brać ale wiecie jak to z tymi lekarzami... Zwłaszcza że jak długo nie biorę( czekam do wieczora) to czuję te skurcze [emoji52]
 
reklama
Hej kobitki powiedzcie jak bierzecie duphaston na podtrzymanie bo ja biorę 1x rano 1x wieczorem i zastanawiam się czy to nie za mało i nie powinna byc jeszcze jedna w południe ? Lekarz tak kazał mi brać ale wiecie jak to z tymi lekarzami... Zwłaszcza że jak długo nie biorę( czekam do wieczora) to czuję te skurcze 😐
Ja biorę 3x1 ale to że względu na plamienia które miałam w 5tyg.
 
Ja dziś zadzwoniłam do Katowic zapytać o te darmowe badania i czy są faktycznie darmowe i kiedy najepiej się umawiać czy dzwonić czy coś, a ona do mnie "kiedy TP, kiedy ostatnia miesiączka, momencik " cisza.... "5 maja środa Pani pasuje ?"
Zatkało mnie normalnie [emoji28], wydutkałam że tak, i mnie zapisała [emoji85] boję się zapeszać ale z drugiej strony kasa się przyda zaoszczędzona [emoji28]
a w którym jesteś tygodniu? Też planuje umówić się do Katowic na maja 😉
 
Ja na innym forum czytałam od dziewczyny ze nospa mogła spowodować zmniejszone napięcie u jej bobasa i sie nospy wystraszyłam, a dziś mi brzuch daje wyjatkowo popalić i sie martwię czy brać czy nie
Mi lekarz zalecił brać 2x rano i 2x wieczorem, jestem po jednym poronieniu. Na skurczę biorę Nospe max jedna dziennie ale słyszałam o zalecanych nawet większych dawkach Nospy, ile Wy bierzecie dziewczyny?
 
Hej kobitki powiedzcie jak bierzecie duphaston na podtrzymanie bo ja biorę 1x rano 1x wieczorem i zastanawiam się czy to nie za mało i nie powinna byc jeszcze jedna w południe ? Lekarz tak kazał mi brać ale wiecie jak to z tymi lekarzami... Zwłaszcza że jak długo nie biorę( czekam do wieczora) to czuję te skurcze 😐
Ja też biorę tylko dwa razy dziennie :)
 
Ja na innym forum czytałam od dziewczyny ze nospa mogła spowodować zmniejszone napięcie u jej bobasa i sie nospy wystraszyłam, a dziś mi brzuch daje wyjatkowo popalić i sie martwię czy brać czy nie
Nospa to strasznie zdradliwa jes, ale jak wezmiesz ja raz na jakis czas to sie nic nie stanie.. ja uwazam ze trzeba sie wystrzegac brania jej non stop..a wielu lekarzy ja przepisuje na stale niemalże
 
Ja na innym forum czytałam od dziewczyny ze nospa mogła spowodować zmniejszone napięcie u jej bobasa i sie nospy wystraszyłam, a dziś mi brzuch daje wyjatkowo popalić i sie martwię czy brać czy nie
Z córka jeździłam na rehabilitację z powodu obniżonego napięcia i jak pytałam z czego to może wynikać to rehabilitantka jako jedną z przyczyn podała przyjmowanie nospy w ciąży, także też bym się trochę bała..
 
Mi lekarz zalecił brać 2x rano i 2x wieczorem, jestem po jednym poronieniu. Na skurczę biorę Nospe max jedna dziennie ale słyszałam o zalecanych nawet większych dawkach Nospy, ile Wy bierzecie dziewczyny?
Duphaston 3x1, nospy 3x2 ale to pewnie ze względu na ogromiastego krwiaka
 
reklama
Hej kobitki powiedzcie jak bierzecie duphaston na podtrzymanie bo ja biorę 1x rano 1x wieczorem i zastanawiam się czy to nie za mało i nie powinna byc jeszcze jedna w południe ? Lekarz tak kazał mi brać ale wiecie jak to z tymi lekarzami... Zwłaszcza że jak długo nie biorę( czekam do wieczora) to czuję te skurcze 😐
Ja biorę 2 razy dziennie, ale nie mam niepokojących objawów (na szczęście)
 
Do góry