reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
@Domi2104 ja również się boję ale to nie ja jeżdżę tylko mój syn. A że on przy tym koniu mikrusek jest to trzeba mu pomagać. Samo siodło waży prawie tyle co on [emoji1787]

Dziewczyny przyszedł mój wynik z glukozy
Na czczo 91
1h 136
2h 137 czytałam że to ok i nie mam cukrzycy ciążowej.
Hcg z dziś 14963 2 dni temu 8832 więc u przyrost ok zdaje sie
 
@Domi2104 ja również się boję ale to nie ja jeżdżę tylko mój syn. A że on przy tym koniu mikrusek jest to trzeba mu pomagać. Samo siodło waży prawie tyle co on [emoji1787]

Dziewczyny przyszedł mój wynik z glukozy
Na czczo 91
1h 136
2h 137 czytałam że to ok i nie mam cukrzycy ciążowej.
Hcg z dziś 14963 2 dni temu 8832 więc u przyrost ok zdaje sie
Hmm cukrzyca ciążowa jest od 92 z tego co mi mówiła diabetolog plus glukoza po 2h powinna spaść mniej więcej do poziomu na czczo. Jesteś na granicy. Ja przy glukozie 91 mam glukometr do codziennej kontroli bo jest duże ryzyko cukrzycy ciążowej i leki.
 
Panna przy mojej otyłości IV stopnia to cud;) ale też mam glukometr mierze po posiłkach i trzymam diete bo to nie są żarty już:/
Hmm cukrzyca ciążowa jest od 92 z tego co mi mówiła diabetolog plus glukoza po 2h powinna spaść mniej więcej do poziomu na czczo. Jesteś na granicy. Ja przy glukozie 91 mam glukometr do codziennej kontroli bo jest duże ryzyko cukrzycy ciążowej i leki.
 
Dopiero mogłam załadować fotke 😍 Termin porodu na 7/11! Trójka dzieci... Ja Cię kręcę 😁
 

Załączniki

  • e03d09cd-25ef-43da-a109-44a20932dc82.jpg
    e03d09cd-25ef-43da-a109-44a20932dc82.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 116
Hmm cukrzyca ciążowa jest od 92 z tego co mi mówiła diabetolog plus glukoza po 2h powinna spaść mniej więcej do poziomu na czczo. Jesteś na granicy. Ja przy glukozie 91 mam glukometr do codziennej kontroli bo jest duże ryzyko cukrzycy ciążowej i oczywiście leki.
Panna przy mojej otyłości IV stopnia to cud;) ale też mam glukometr mierze po posiłkach i trzymam diete bo to nie są żarty już:/
A to dobrze, najważniejsze to mieć glukozę pod kontrolą :)
 
reklama
Dopiero mogłam załadować fotke 😍 Termin porodu na 7/11! Trójka dzieci... Ja Cię kręcę 😁
To już kolejna trojka w tej grupie :)))
Fajne zdjęcie. Ledwo się obejrzymy i będą zdjęcia już z zarysem dzieciaczka. Pamietam jak byłam w kompletnym szoku po pierwszym genetycznym ze to już taki dzidziuś 🥰
Ja koncze dziś urlop i od poniedziałku wracam do pracy. Mam nadzieje ze objawy dalej będą dla mnie łaskawe bo chce dociągnąć do 36 tygodnia.
 
Do góry