reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U mnie podobnie - największe kłucia mam w nocy. Poza tym brak objawów.
Bardzo współczuję wszystkim Dziewczynom z mdłościami! Trzymam kciuki, żeby się skończyło jak najszybciej 🤞
Wizyta w poniedziałek, zniosę jajko do tego czasu 😜

Cześć nowe Mamy!
a ja. Co mam powiedzieć wizyta 31 hahaha wiekszosc z Was już będzie miała. To za sobą😆🙃
 
reklama
A chodzicie na wizyty prywatnie czy na NFZ? Mam super lekarza na NFZ, z terminami nie ma problemów i prywatnie tj. z pakietu medycznego z pracy. I się zastanawiam czy jest sens mieć 2 lekarzy prowadzących 🤣
 
Ja chodzę prywatnie ale nie ukrywam że chętnie znalazłabym kogoś na NFZ dla samych skierowan za darmo;)
 
Śliczne kreski, dziewczyny :)

Jak się dziś czujecie?

Ja jeszcze mialam trochę plamienia w nocy i rano :( I pewnie to z nerwów, ale od dziś zero apetytu i lekkie mdłości. Ginekolog dopiero o 17. I jak tu się skupić w robocie? [emoji24]

Koniecznie daj znać po lekarzu, i nie stresuj się kochana tak bardzo. Wszystko napewno jest dobrze :)

Pobrałam krew.. południu Będzie wynik bety[emoji85][emoji33] oszaleje.. lekko mam spuchnięte piersi.tylko i jestem mega głodna bo jestem jeszcze w przychodni

Jeszcze chwilką i będzie beta :)

A dzień dobry :) a jak dzieciaki, lepiej też?
Ja uwielbiam kawę, ale przestałam pić bo mam zgagę po niej i nudności [emoji23] ale nawet ochoty nie mam, więc chociaż tyle, nie ciągnie mnie[emoji1]
Ja to dzisiaj mam jakieś źle samopoczucie, jeszcze wczoraj wieczorem pies mi nasikał na kanape, zapralam od razu, a dzisiaj próbowałam coś z tym zrobić i chyba wyszło gorzej niż było. Bo rano nie było plamy, a teraz zrobiły się zacieki...

Oj współczuję tej zasika ej kanapy. Nasza niedawno co skończyła sikać gdzie popadnie bo jest młoda i pamiętam jak się już wkurzałam.

U mnie dziewczyny coraz gorzej mdłości od rana do wieczora plus wymioty brak apetytu i wszystko mi śmierdzi już na amen otwieram lodówkę i biegnę wymiotować [emoji33][emoji33] nie mam siły dzisiaj na nic. Zmuszam się żeby jeść..moja fasolka daje mi ostro popalić [emoji1787][emoji1787]ale to nic zniosę wszystko dla niej [emoji7]

Ehh współczuję, w poprzednich ciążach miałam identycznie. Teraz zero objawow

U mnie brak objawów praktycznie i kompletnie nie pamietam czy było podobnie 7 i 10 lat temu. Dziś urodziny starszego i wspominam 17sto godzinna przygodę na porodówce :) czekam na usg w poniedziałek i okaże się czy moje wyliczenia trzymają się kupy. Czy któraś z was wie jak liczyć cykl w którym nastąpiło poronienie? Zaczęłam liczyć pdc od najniższej temperatury no i wypadałoby ze jestem teraz w 33 dniu ciąży. Tylko betę miałam dość już wysoka 5tys w 26 dniu ciąży. Wiec może jednak coś inaczej. Wierze ze w poniedziałek się okaże bo teraz chyba najłatwiej obliczyć wiek ciąży. Widze ze jest kilka dziewczyn z Krakowa - pozdrawiam :)
Jakich apek używacie?
Miłego dnia :)
Sto lat dla starszego. I współczuję tyłu godzin na porodówce. U mnie wszystkie porody ekspresowe i mało bolesne. Pierwszy to do tego stopnia że byłam w szoku ze to juz, zresztą nie tylko ja byłam w szoku bo cała załoga szpitala też [emoji85]



A ja spod Warszawki jestem :) a Ty. Z tym usg to pierwsze jest raczej dopochwowe wiec mięśnie brzucha nie maja znaczenia tu.. chodzi o to ,że dopiero po 6 tygodniu jest isc bezpiecznue bo powinno byc juz widac serduszko, co swiadczy ze zarodek żyje:
Skąd dokładnie? Ja też spod Warszawy:)


Cześć, mam na imię Ania. To mój trzeci raz ;) Mam dwie córeczki 8 i 11 lat. Przycupne tu na chwilę ;) Termin mam wyliczony na 4 listopada, ale zawsze rodziłam równo dwa tygodnie przed terminem. Się zobaczy [emoji1787]
Witaj :)


Hej witam się dzisiaj i ja;) kurier mnie obudził o 11[emoji16][emoji16][emoji16]
Ja po nocy czuje się zawsze super ekstra ale od 15 zaczyna łapać mnie brzuch. Mocny bol miałam po północy i potem spokój oprócz tego chwilami nie czuje ze w ciąży jestem piersi trochę bolą ale ja ich prawie nie mam więc jak nie dotykam to nie czuje[emoji23][emoji23][emoji23] ja też mam spagetti z wczoraj i robię zupe pomidorowa na szybko.

@Ania936 współczuję osikanej kanapy i zazdroszczę że zrobił to pies nam po remoncie na nowy narożnik nalal kot[emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959][emoji2959] całe szczęście jakieś płyny z zoologicznego uratowały syt i nic nie wali.

My siedzimy z mezemnpo nocach i kończymy watahę.
A co do kawy nie pije wcale po niej to dopiero bym latała jak nakręcony motorek;) ja to będę tęsknić za Carlo rosi haaha bo jak wszystko dobrze pójdzie to karmie do 18stki[emoji23][emoji23]


Matko biedne jesteście z tymi mdlosciami @Bunia49 przepraszam ale rozbawiłas mnie smierdzacym mężem[emoji23][emoji23] do pralki go!!!

@Krakowianka89 widzę że mamy podobnie chwilami nic mi nie jest a za moment padam na kolana Ciebie tez zalewają przy tym tak poty? Mnie zauważyłam że zaczęło boleć też w pachwinach. To u Ciebie były super gołąbki prawda? Co dziś partner serwuje?
@Kikamika28 czekamy na wyniki [emoji8][emoji8][emoji8]
@Violett jak maluszek dzisiaj? Dalej tak wysoko goraczkuje?

Dziękuję że pytasz, Ernest już lepiej. Tzn dzisiaj jeszcze łapie go goraczka ale niższa i dłuższe odstepy. Badania krwi i moczu okej wiec to poprostu zęby.


Cześć chyba też się przywitam, chociaż z pewnym lękiem, bo w poprzednim cyklu poroniłam, udało się nam od razu, ale cały czas się boję.. niestety na wizytę udało mi się umówić dopiero na 31.03, ale w tamtym tygodniu sprawdzałam betę i ładnie rośnie. Mąż jest teraz za granicą i nic jeszcze nie wie, chciałam poczekać do wizyty, bo boję się zapeszyć. Pozdrawiam :)
Super, będzie dobrze :)
 
Koniecznie daj znać po lekarzu, i nie stresuj się kochana tak bardzo. Wszystko napewno jest dobrze :)



Jeszcze chwilką i będzie beta :)



Oj współczuję tej zasika ej kanapy. Nasza niedawno co skończyła sikać gdzie popadnie bo jest młoda i pamiętam jak się już wkurzałam.



Ehh współczuję, w poprzednich ciążach miałam identycznie. Teraz zero objawow


Sto lat dla starszego. I współczuję tyłu godzin na porodówce. U mnie wszystkie porody ekspresowe i mało bolesne. Pierwszy to do tego stopnia że byłam w szoku ze to juz, zresztą nie tylko ja byłam w szoku bo cała załoga szpitala też [emoji85]




Skąd dokładnie? Ja też spod Warszawy:)



Witaj :)




Dziękuję że pytasz, Ernest już lepiej. Tzn dzisiaj jeszcze łapie go goraczka ale niższa i dłuższe odstepy. Badania krwi i moczu okej wiec to poprostu zęby.



Super, będzie dobrze :)
A z takiego miasta po prawej strone wislełki 🤣😂 na literkę O. Jakis czas temu zasłynęło z poszukiwan Pytona 🤣😂🤣😂
 
reklama
Do góry