reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Słusznie:) ja nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać bo mąż niezbyt się cieszy i nie chcę nawet słuchać o tym A nikomu więcej oprócz mojej przyjaciółce która też jest w ciąży ale ona rodzi dopiero w czerwcu to nie powiedziałam. Dlatego Cieszę się że mogę dzielić z wami swoje przemyślenia swoje emocje i że jest to forum bo wiem że mam bardzo podobne obawy do was i możemy to przejść po prostu razem porównywać swoje zdjęcia USG i inne takie rzeczy :)
Znam ta aplikacje i korzystam [emoji106] ale co innego aplikacja a doświadczenia ludzi z którymi można porozmawiać [emoji106][emoji854] dlatego o wszystko podpytuje
Ja dzisiaj nie potrafię skoncentrować się na pracy myślę już tylko o tej 17:45 i kiedy wreszcie będę leżeć na fotelu ginekologa i modlę się po cichu że zobaczę chociaż coś a nie Puste jajo płodowe jak zawsze
 
reklama
Ja dzisiaj nie potrafię skoncentrować się na pracy myślę już tylko o tej 17:45 i kiedy wreszcie będę leżeć na fotelu ginekologa i modlę się po cichu że zobaczę chociaż coś a nie Puste jajo płodowe jak zawsze
A który masz tc?


I tak w ogóle to powiedzcie dziewczyny jak liczycie tygodnie?
Przypuśćmy 5+3.
1) jako skończone i mówicie, że jesteście w 5 tygodniu
2) jako rozpoczęte i mówicie, że jesteście w 6 tygodniu
??

Jak jedna mówi tak, a druga inaczej to też łatwo można się denerwować bo w rzeczywistości jest tydzień różnicy. Różne są nauki.
Myślę, że warto ustalić jakim schematem tu idziemy żeby nie było że każdy inaczej i później się denerwują osoby, że ktoś już widzi serce a ktoś nie.
Co sądzicie? :)
 
Jejku kurde dziewczyny, w czwartek mam dzień miesiączki i jestem tak niecierpliwa żebym pojechała kupić test ciążowy myślicie ze wyjdzie mi? Nie mam żadnych objawów tylko przeziębienie katar
 
Jejku kurde dziewczyny, w czwartek mam dzień miesiączki i jestem tak niecierpliwa żebym pojechała kupić test ciążowy myślicie ze wyjdzie mi? Nie mam żadnych objawów tylko przeziębienie katar
Może wyjść, a może nie. Wywnioskować można, że jesteś 10dpo. Wg mnie za wcześnie na test. Nawet jakby byla ciąża to szanse nikłe na prawidłowy test. Najlepiej zastestuj 14dpo, a jak nie jesteś w stanie wytrzymać to chociaż 12dpo.
 
A który masz tc?


I tak w ogóle to powiedzcie dziewczyny jak liczycie tygodnie?
Przypuśćmy 5+3.
1) jako skończone i mówicie, że jesteście w 5 tygodniu
2) jako rozpoczęte i mówicie, że jesteście w 6 tygodniu
??

Jak jedna mówi tak, a druga inaczej to też łatwo można się denerwować bo w rzeczywistości jest tydzień różnicy. Różne są nauki.
Myślę, że warto ustalić jakim schematem tu idziemy żeby nie było że każdy inaczej i później się denerwują osoby, że ktoś już widzi serce a ktoś nie.
Co sądzicie? :)
Ja sprawdzam w aplikacji to jest 5+1 ale rozpoczęty 6 tydzień
 
A który masz tc?


I tak w ogóle to powiedzcie dziewczyny jak liczycie tygodnie?
Przypuśćmy 5+3.
1) jako skończone i mówicie, że jesteście w 5 tygodniu
2) jako rozpoczęte i mówicie, że jesteście w 6 tygodniu
??

Jak jedna mówi tak, a druga inaczej to też łatwo można się denerwować bo w rzeczywistości jest tydzień różnicy. Różne są nauki.
Myślę, że warto ustalić jakim schematem tu idziemy żeby nie było że każdy inaczej i później się denerwują osoby, że ktoś już widzi serce a ktoś nie.
Co sądzicie? :)
Ja idę schematem a) 😉 tak też w każdej ciąży liczyli mi lekarze , więc tak i ja zakodowalam sobie w głowie 😊
Jejku kurde dziewczyny, w czwartek mam dzień miesiączki i jestem tak niecierpliwa żebym pojechała kupić test ciążowy myślicie ze wyjdzie mi? Nie mam żadnych objawów tylko przeziębienie katar

Ja pierwszy test ciążowy zrobiłam 9dpo, czyli na 6 dni przed okresem 🙈 i wyszła bladziocha a jak tylko ją zobaczyłam siegnelam po cyfrowy, ktory pokazał plusik 😁 ale może ze mnie przykładu nie bierz, ja po prostu bylam pewna, że się udało 😁 negatywny test by mnie w żaden sposób nie zdeprymował na tamtą chwilę więc zaryzykowałam 😊
 
Hej @Ces i mnie ok, tylko mam problem ze snem i nudnościami. Nie mogę funkcjonować tak mnie męczy. Jestem po wizycie, wszystko ok. Serduszko bije termin na 2 listopad. Sorry dziewczyny że tak mało pisze ale ta ciąża jest kompletnie inna od poprzednich i mnie wykańcza. Nie mam siły normalnie funkcjonować. 😭😢Chodzę i płaczę non stop. Straciłam pracę przez Covid i jestem w ciąży no po prostu cudownie. Jestem w czarnej dupie.
w którym tygodniu pojawiło się u Ciebie serduszko?
czasem los płata nam figle i dzieją się rzeczy, których najmniej oczekujemy w danym momencie.
 
Ja mam 6t2d i ide schematem A. Zawsze tak z ginekologiem mówiliśmy :)
A który masz tc?


I tak w ogóle to powiedzcie dziewczyny jak liczycie tygodnie?
Przypuśćmy 5+3.
1) jako skończone i mówicie, że jesteście w 5 tygodniu
2) jako rozpoczęte i mówicie, że jesteście w 6 tygodniu
??

Jak jedna mówi tak, a druga inaczej to też łatwo można się denerwować bo w rzeczywistości jest tydzień różnicy. Różne są nauki.
Myślę, że warto ustalić jakim schematem tu idziemy żeby nie było że każdy inaczej i później się denerwują osoby, że ktoś już widzi serce a ktoś nie.
Co sądzicie? :)
 
reklama
Dzisiaj byłam na wizycie bo denerwowałam się tymi bólami.
U swojej ginekolog mam wizytęw piątek.
Dziś wg usg i om 5+3. Widoczny sam pęcherzyk ciążowy. Czy to ok? Nie powinno być już chociażby pęcherzyka żółtkowego?
ja byłam na wizycie 5+1 też był sam pęcherzyk, kolejna wizyta dopiero 17.03 jestem kłębkiem nerwów, bo mam za sobą ciążę z pustym pęcherzykiem :( Lekarz niby mówi, ze na tym etapie widać to co powinno być i wszystko jest ok.
 
Do góry