reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Apetytu wrócił? Jejku ile ja bym dała za normalny obiad. Dziewczyny tu piszą o takich pysznych rzeczach, a ja to czytam i myślę fuj. Tęskni mi się A normalnym obiadem i otwieraniem lodówki 😅😂
Tak wrócił, jest dużo lepiej, chociaż śniadania mam plynne, ale obiady ostatnio jem normalnie i czasami kolację zjem, a czasami też coś płynnego musi być 😃
Największy wstręt mam do kiełbasy, ketchupu i jajek w różnej postaci i nie lubię bułek a zawsze jadłam 😃
 
reklama
Hej wszystkim :)

Po spontanicznym namyśle stworzyłam grupę mam listopadowych 2021 do której może dołączyć każdy bez względu na to ile ma czasu do poświęcania na forum. Uważam się odzywanie się co 2-4 dni jest całkowicie normalne bo każdy ma swoje życie i sprawy. Spoko, jak ktoś lubi pisać o różnych mniej ważnych rzeczach (ja też) i ma na to czas to jak najbardziej ok, ale uważam, że nie powinno się odrzucać osób, które po prostu nie mają czasu na pisanie o nazwijmy to "głupotach" aż codziennie.
Czasami po dobie trzeba nadrobić 30-40 stron co zajmuje dużo czasu a jeszcze dodatkowo się udzielać... Naprawdę w niektórych dniach jest to awykonalne. Bez ujmowania osobom które tworzą drugą grupę, każdy ma prawo do swoich zasad. Ja jak najbardziej jestem chętna na zapisanie się na waszą grupę, bo wchodzę całkiem często na forum i jestem w stanie to w miarę nadrabiać i komentować, ale postanowiłam, że dam prywatne miejsce na forum dla osób które niestety nie mogą poświęcić tyle czasu na waszą grupę i po selekcjach się na nią po prostu nie "dostały".

Także wszystkie chętne mamy, które mają chęć dołączyć do zamkniętej grupy o mniejszych restrykcjach to zapraszam, na miejscu stworzymy wspólne zasady :)


Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
Zastanawiam się jak bardzo dużo czasy musi mieć tako człowiek że nudzi się w swoim życiu i chce mu sie takie Pierdoły robić [emoji849]
Zgadzam się z toba w 100% jeśli chodzi o sytuacje z trolami .
Tez kiedys mialam styczność z kims takim kobieta podawała się ze jest w ciąży wysyłała zdjęcia nie swojego usg itd.w międzyczasie wypisywała na forum mrożące krew w żyłach historie o poronieniach o dzieciach które umierały przy poradzie od samego początku była bardzo dziwna tak jakby radość sprawiało jej to że stresuje inne kobiety tak że ja wiem i jestem świadoma tego że nie każdy jest normalny i zdarzaja się takie elementy które poprostu wbijaja sie w fora by sobie porobić jaja często z kobiet ktore od samego początku maja w ciąży problemy .
 
A mnie bawi okropnie ta cala spina o tym zamkniętym forum. Nikt nikogo nie zmusza, zeby tam byl,ale kazdy by chciał 🤣😂🤣😂, a to obecne forum, na ktorym teraz piszemy, po utworzeniu zamkniętego zostanie.. zamkniety watek jest nowym wątkiem i Ci co nie chcą to sobie tu zostaną poprostu.. o co to bicie piany 😂🤣😂🤣🙈🙈🙈
 
Witam. Ja również dołączam do listopadowych mam. Jest to moja 5 ciąża. Mam 2 dzieci i 2 poronienia (7 i 12 tydzień). Aktualnie 7+4. Teraz na lekach, acard, duphaston 3x1 i heparyna. Byłam wczoraj u innego lekarza i zwiększył mi dawke duphaston do 3x2 tabletki i kazał przyjść za 3 tygodnie. Czy któraś z Was brała takie wysokie dawki tego leku?
 
Hmm szkoda że nie uprzedziłaś bo wczoraj wysłane było do Aniaslu o utworzenie zamkniętej grupy z dziewczynami od listy @Amaleta
Hej wszystkim :)

Po spontanicznym namyśle stworzyłam grupę mam listopadowych 2021 do której może dołączyć każdy bez względu na to ile ma czasu do poświęcania na forum. Uważam się odzywanie się co 2-4 dni jest całkowicie normalne bo każdy ma swoje życie i sprawy. Spoko, jak ktoś lubi pisać o różnych mniej ważnych rzeczach (ja też) i ma na to czas to jak najbardziej ok, ale uważam, że nie powinno się odrzucać osób, które po prostu nie mają czasu na pisanie o nazwijmy to "głupotach" aż codziennie.
Czasami po dobie trzeba nadrobić 30-40 stron co zajmuje dużo czasu a jeszcze dodatkowo się udzielać... Naprawdę w niektórych dniach jest to awykonalne. Bez ujmowania osobom które tworzą drugą grupę, każdy ma prawo do swoich zasad. Ja jak najbardziej jestem chętna na zapisanie się na waszą grupę, bo wchodzę całkiem często na forum i jestem w stanie to w miarę nadrabiać i komentować, ale postanowiłam, że dam prywatne miejsce na forum dla osób które niestety nie mogą poświęcić tyle czasu na waszą grupę i po selekcjach się na nią po prostu nie "dostały".

Także wszystkie chętne mamy, które mają chęć dołączyć do zamkniętej grupy o mniejszych restrykcjach to zapraszam, na miejscu stworzymy wspólne zasady :)


Miłego dnia wszystkim życzę :)
 
A apropos covida to ja Wam powiem, że moją największą zmorą jest ostatnio to, żeby nie wylądować na kwarantannie albo izolacji w czasie kiedy trzeba prenatalne trzeba robić 🙈 ja już na L4 więc małe ryzyko ale TZowi powiedziałam że jak będzie się źle czuł to nie pozwolę mu testów zrobić 🙈 Mam równo za 2 tyg :)
również się tego bardzo boję 😱 tym bardziej, że pracuje z ludźmi, a mój mąż pracuje na kopalni to już wogóle, a jeszcze nic nas nie dopadło i się dygam
 
reklama
Do góry