reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja wiem ze w krwi jest tlen kochana 😘 Myślałam o kontakcie krwi z powietrzem, a napisałam z tlenem 😉 No nie wiem, dla mnie dziwna metoda, poprostu nigdy w życiu nie spotkałam się z takim pobieraniem krwi, ale może to nie ma znaczenia. Następnym razem zapytam o to z ciekawości.
Heh nie no spoko. Ale jak nie zapomnę to zapytam dzis tesciowa o te metode! O bedziemy wiedzialy szybcej.
 
Do zamkniętego nalezec będą te mamy, te które Napisały do Amalety. Nie prześwietlałam co pisze każda post po poście, jedynie to czy ktoś się udziela, i od kiedy. Było ponad 60 mam. Finalnie zostało coś koło 58 mam. Wybaczcie ale jeśli ktoś nie pisze od 2 tygodni a czyta Nas aby był w grupie nie chcąc się integrować. Albo jeśli ktoś nie lubi czytać o naszych obiadach, dolegliwościach,lub tego jak spędzamy czas.Nowe mamy które są od kilku dni warto aby dały się poznać na ogólnym. Są dziewczyny które nie piszą po 2 czy cztery dni, ale zdaje sobie sprawę że każdy ma obowiązki i może mieć mało czasu chwilowo na forum. Nie wiem czy czytacie inne dziewczyny ale @rossig pisała aby przyjąć zasadę, aby każda chociaż raz na zamkniętym na 2 tyg coś naskrobała co u niej i będzie okej. Nikt nikogo nie ma zamiaru inwigilować. Wszystko dla naszego komfortu psychicznego. Również @rossig opisywała sytuację z dziewczyną która dostała się na zamknięty a udawała ze jest w ciąży i strasznie mąciła i denerwowała inne mamy. Ja osobiście tu spotkałam typowego trolla i stalkera. Pewnej mamie tak umiliła życie, że dziewczyna zniknęła stąd na pewien okres.
Zawsze można dopisać mamę z ogólnego do zamkniętego. O wątku zamkniętym dziewczyny pisały już miesiąc temu. @Amaleta poświęciła swój wolny czas na odczytanie waszych wiadomości, zrobienia listy i zweryfikowanie(a mogła w tym czasie jeść coś pysznego i oglądać z partnerem jakiś super hiper serial)W moim imieniu chce jej podziękować bo jak widać nie wszystkie z Was mają pojęcia ile użerania jest z taką pierdołą. Wpisywanie, wykreślanie, dopisywanie....
Wczoraj napisałam do właścicielki o utworzenie wątku zamkniętego więc jeśli teraz któraś nie chce niech do mnie napisze.
 
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj mam wolne, Syn wierci się w łóżku ale jeszcze śpi więc mam chwilkę dla siebie ;) Ja już kiedyś chciałam odpisać dziewczynom, które mają mega mdłości i wymioty (niestety nie pamiętam nicków). Współczuję Wam, bo przypuszczam jakie to musi być męczące. Ale chciałam Was zapytać czy rozmawiałyście o tym z lekarzem? Mi kiedyś lekarz przepisał lek na receptę przeciwwymiotny. Ogólnie nie biorę go, bo troszkę się nie zrozumieliśmy, bo ja mówiłam o gazach a dostałam lek na wymioty ;) ale w każdym razie są takie leki. Lekarz mówił, że bezpieczne w ciąży. Wiem, że to jest chemia i dodatkowy lek, ale może lepiej byłoby przez jakiś czas je brać niż się tak męczyć.
 
U Was dzieci albo koty powodem nieprzespanej nocy. A u mnie sąsiad🙈

Sobie zrobił o pierwszej nocy karaoke, a że ściany tutaj w Anglii są takie, że jak ktoś głośniej beknie za ścianą wszystko słychać no i zaraz się obudziłam... Zemszcze się kiedy dzidzia w nocy zacznie płakać 😋

Ale dzisiaj piątek także byle do 17.30 😉
 
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj mam wolne, Syn wierci się w łóżku ale jeszcze śpi więc mam chwilkę dla siebie ;) Ja już kiedyś chciałam odpisać dziewczynom, które mają mega mdłości i wymioty (niestety nie pamiętam nicków). Współczuję Wam, bo przypuszczam jakie to musi być męczące. Ale chciałam Was zapytać czy rozmawiałyście o tym z lekarzem? Mi kiedyś lekarz przepisał lek na receptę przeciwwymiotny. Ogólnie nie biorę go, bo troszkę się nie zrozumieliśmy, bo ja mówiłam o gazach a dostałam lek na wymioty ;) ale w każdym razie są takie leki. Lekarz mówił, że bezpieczne w ciąży. Wiem, że to jest chemia i dodatkowy lek, ale może lepiej byłoby przez jakiś czas je brać niż się tak męczyć.
O ciekawe. Ja właśnie idę do lekarza i powiem mu o tych mdłościach. Nie mogę nic zjeść bo zaraz czuje się jak na wielkim kacu...
 
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj mam wolne, Syn wierci się w łóżku ale jeszcze śpi więc mam chwilkę dla siebie ;) Ja już kiedyś chciałam odpisać dziewczynom, które mają mega mdłości i wymioty (niestety nie pamiętam nicków). Współczuję Wam, bo przypuszczam jakie to musi być męczące. Ale chciałam Was zapytać czy rozmawiałyście o tym z lekarzem? Mi kiedyś lekarz przepisał lek na receptę przeciwwymiotny. Ogólnie nie biorę go, bo troszkę się nie zrozumieliśmy, bo ja mówiłam o gazach a dostałam lek na wymioty ;) ale w każdym razie są takie leki. Lekarz mówił, że bezpieczne w ciąży. Wiem, że to jest chemia i dodatkowy lek, ale może lepiej byłoby przez jakiś czas je brać niż się tak męczyć.
Ja napewno będę w poniedziałek rozmawiać z lekarzem o mdłosciach i kompletnym braku apetytu. Ciekawe co powie.... Mało wymiotuje ale mdłości są silne. Ciekawe czy jest lek na mdłości 😅
 
Dziewczyny, mam pytanie. Mój wiek ciąży wg OM a ten wg USG to aż tydzień różnicy. Nie ma możliwości o przesunięciu owulacji, wiec trochę się martwię. Tez tak miałyście ? Lekarz powiedział, ze życie takie jest i to się zdarza, ale przez ostatnie poronienie, gdzie od początku ciąża była młodsza, mam jakaś schize.
Ja mam właśnie równo tydzień różnicy. Puki co się nie przejmuje, Żabka na pewno nadgoni. W poprzedniej ciąży to miałam na straszą ciąże (zaszłam w oststni dzień okresu 🤭)
Mój poprzedni lekarz zawsze mi powtarzał, że dobry seks może wywołać owulację :D więc chyba nie ma się na to wpływu :)
 
Ja też się zapisałam do wątku zamkniętego, ale tak naprawdę to czekam na tą upragnioną wizytę 12.04. Bo teraz to wiem o ciąży z 4 testów i badania Bety. Też mało się udzielam ale pracuje a do tego przez cały dzień mam mdłości. Wieczorem wraca mąż i chce spędzić trochę czasu z nim i tak w kółko...
Wejdę kilka razy na dzień a tu już tyle stron do czytania. Ale czytam, czasem cos polajkuje, czasem odpisze ale głównie tylko czytam
 
reklama
Jakieś afery koperkowe widzę od wczoraj mamy, ale trochę nas jest i wszystkie napakowane hormonami :)
Dyskusja o zamkniętym była jakiś czas temu, może to niezrozumienie z tego wynika ze ktos dołączył później, nie wyczytał sie dokładnie itp :) Dzięki Ces i Amaleta za ogarniecie! 😘

Już prawie 9ta a ja na nadal w poscieli- NIE CHCE MI SIE dzisiaj nic, a już napewno pracowac
 
Do góry