reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja też się melduje po wizycie. U mnie w 5+2 tylko pęcherzyk,. Tylko i aż [emoji2960]
Ważne że jest we właściwym miejscu , w wielkości odpowiadającej wieku ciąży. Kolejne wizyta tydzień po świętach. W siódmym tygodniu będzie na bank coś więcej. [emoji3531]
 
reklama
Tez chciałam robić jeszcze przed prenatalnymi Ale moje dwie Panie ginekolog powiedziały żebym zrobiła nifty ewentualnie po badaniach prenatalnych.
Mnie podobnie zasugerowali. W razie niejednoznacznych wyników robić badanie Nifty.
A ja chyba dla świętgo spokoju, nawet jak wyniki będą dobre, to zrobię.

@Szpileczka, też mam 36 lat ☺
 
Ja też się melduje po wizycie. U mnie w 5+2 tylko pęcherzyk,. Tylko i aż [emoji2960]
Ważne że jest we właściwym miejscu , w wielkości odpowiadającej wieku ciąży. Kolejne wizyta tydzień po świętach. W siódmym tygodniu będzie na bank coś więcej. [emoji3531]
No u mnie w 5t0d tez tylko pęcherzyk :) a w 7t0 Brdzie kolejna wizyta i tez już liczę na serduszko lub w ogóle coś więcej :) jeszcze tydzień do kolejnej wizyty :)

Jeśli chodzi o temperaturę jak szlam na betę tez miałam 37 s a wczoraj jechałam coś załatwić sprawdzali mi temperaturę z odległości to miałam 36.5 tez trochę się żartowałam ale przez chwile bo nie chce myśleć negatywnie . Cały czas mino braku objawów jestem dobrej myśli . Każda z nas jest inna i nie znaczy tez ze przez 9 msc będziemy mieć ciagle te same objawy .
 
Ja też mam wzdęty [emoji51] w poprzedniej ciąży przytyłam 20kg, także pewnie i teraz będę okrąglutka [emoji51] na szczęście już pół roku po porodzie było 23 na minusie [emoji14]
Czy czujecie zaokrąglenie podbrzusza? Bo ja już czuję delikatnie w sumie 3 ciąża więc pewno wszystko wcześniej odczuwalne a że brzuch płaski to czuję jak mi wywaliło podbrzusze [emoji23][emoji23][emoji23][emoji16]
 
A gdzie robisz?
W GynCentrum
No ja właśnie do tego troche inaczej podchodzę - boje się wyników fałszywie negatywnych, że wszystko wyjdzie ok na USG i na pappa. Dlatego chcemy zrobić Nifty, 100% pewności mi nie da żadne badanie ale 99 to jednak więcej nic 95.
Jeśli o te tygodnie chodzi to wyczytałam że jeśli jest za mało jest materiału dziecka we krwi, to można drugi raz zrobić badanie już na koszt producenta - ale o to muszę dopytać w klinice jeszcze bo tylko widziałam na stronie a nie wiem czy klinika to respektuje.
No i tak sobie ustawiłam że rano mam wizyte- więc sprawdzę czy wszystko ok, czy rośnie jaki wiek itp i potem do pobrania krwi na Nifty.
 
Ja również w czwartek wizytuję ale najpóźniej z was bo o 19
Uwielbiam patrzeć na zdjęcia z wizyt [emoji3590]w czwartek mam swoją a już dzisiaj czuje takie emocje [emoji2956]ostatnio bobo mój miał 1.89cm ciekawe ile teraz będzie miał czy wszystko dobrze. Chciałabym żeby był już ten czwartek. [emoji1787]
 
Mnie podobnie zasugerowali. W razie niejednoznacznych wyników robić badanie Nifty.
A ja chyba dla świętgo spokoju, nawet jak wyniki będą dobre, to zrobię.

@Szpileczka, też mam 36 lat ☺
Mi mówił, żeby poczekać na usg bo tam najwięcej widać. Jak usg będzie dobrze to nifty. Jeśli usg będzie źle to nie ma sensu robić nifty i płacić bezcelowo. Ja już poczekam po moim usg, które mam za 3 tygodnie 🙂
 
reklama
Do góry