reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzisiaj miałam wizytę 7+6 termin 3 listopad. Wszystko w normie, serduszko bije. Wyniki badań również.Założyła mi kartę ciąży. Ale żeby nie było za ładnie znowu cukrzyca. Myślałam że teraz jak schudłam to mnie minie a tu psikus. Z zaleceń jak zwykle witaminki, kwas foliowy, i kolejne zlecenie morfologia+mocz, HPV i coś tam jeszcze... kolejna wizyta dopiero za miesiąc [emoji849][emoji52]A i konsultacja z diabetologiem. Czy Wy też macie lub miałyście tak wcześnie robioną krzywą?
IMG_20210323_114837.jpeg
 
reklama
Daj spokój 🙈🙈🙈 mam to samo, nawet wysłowić się nie potrafię normalnie 😂 czuję się jakby połowa mózgu mi zniknęła 🤣 inteligencja poniżej zera 🤦‍♀️
dokładnie tak jest... Już mąż się śmiał że trzeba śmieci przeglądać bo w poprzednich ciążach wszystko wyrzucałam albo chowałam w dziwnych miejscach 😅😅😅
 
Dziewczynki dawno mnie nie było ale odpoczywam siedzę w domu wczoraj byłam na wizycie 6 tydzień i 4 dni za dwa tygodnie wizyta mam nadzieje ze usłyszę serduszko bo usg wykazuje jak jeszcze by był 5 tydz i 2 dni... jak narazie wszystko w porządku, mam bóle piersi młodości jak narazie myśle pozytywnie, lekarz tez się cieszył ze jestem w ciąży
A jaka mialas pierwsza bete i w którym dniu cyklu?
 
Witam sie 6t1d . Dzis narazie kiepsko ,ale mam wrazenie ze ciut lepiej niz wczoraj. Kolana nadal bolą, ale chwilowo przynajmniej, nie czuje tego bolu w krzyżu. .

@Mila90 widzialas koleżankę co cytowalam wyżej.. 6+4 i jeszcze serducha jeszcze nie ma ... A u nas 6+3 bedzie, no takie mam obawy.. i tak sie zastanawiam bardzo co z tym zrobic wszystkim.. towarzyszy mi złość i boje sie ze się rozczaruje 😂🤣

Edit. A body na swieta dla malego juz kupione 🙈
 
Cześć Dziewczyny 😊 Dziś 4+6, samopoczucie dobre, objawów mało, przeszły mdłości między posiłkami. Ostatnio doskwiera mi tylko delikatny ból podbrzusza i jajników. No i zaczynaja się te nieszczęsne wzdęcia 🙄 Sprawka progesteronu. Apetyt na szczęście jest 😁

Ktoś ma podobnie?

Zaraz jadę na betę i stresuje się trochę wynikiem, ale mam nadzieje, że dzidziutek rośnie pięknie 🥰

Miłego dnia wszystkim 😘
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😊 Dziś 4+6, samopoczucie dobre, objawów mało, przeszły mdłości między posiłkami. Ostatnio doskwiera mi tylko delikatny ból podbrzusza i jajników. No i zaczynaja się te nieszczęsne wzdęcia 🙄 Sprawka progesteronu. Apetyt na szczęście jest 😁

Ktoś ma podobnie?

Zaraz jadę na betę i stresuje się trochę wynikiem, ale mam nadzieje, że dzidziutek rośnie pięknie 🥰

Miłego dnia wszystkim 😘
Tak spokojnie. Ja od 3 dni miewam coraz większe mdłości trwające prawie pol dnia 😱 a zaparcia mam od 2 tygodni przynajmniej.
 
Do góry