reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Oj jej mnie tez tak boli! I wtedy mam ochote die położyć ale w pracy jak ? 😑 więc wstaje od biurka i ide sie przejść, rozprostować ...
albo właśnie taki spacer fo jakoś czas jest dobry albo siedzenie na piłce takiej dużej gimnastycznej. Ogólnie piłka ćwiczenia z piłka i basen dla kobiet w ciąży to cudo. Polecam
 
reklama
Ja mam dzisiaj teleporade u rodzinnego w tej samej sprawie ;)
Tak się cieszę, że zostałam w domu! Odpoczywam i w końcu jak miałam ochotę na 15 min położyć głowę do poduszki to mogłam to zrobić.
ja bym pracowała ale miałam wczoraj nockę, na której de facto nie powinnam być i mnie Wykończyła.. No muszę iść na L4
 
Ja pracuję jakieś 6-8h dziennie. Jak mnie już boli odcinek lędźwiowy to masuje się rollerem lub małą piłeczką do rozbijania punktów spustowych. No i rozciąganie oczywiście. Pomaga :)
uważaj na takie masaze zwłaszcza na samym początku i później pod koniec ciąży mogą dodatkowo powodować skurcze
 
Dziewczyny nie wiem ja już dzisiaj dwie szklanki potrzaskalam🤣🤣mam nadzieje ze to nie jest jakiś zły znak ale ja taka niezdarą właśnie jestem
 
reklama
Witam

melduję sie i ja. 5+3 u mnie. :)
Mam juz dwie córki i 2 straty za sobą (w sumie 3 bo jedna biochemiczna ciąża). Boje się.
Biore 3 x dziennie luteine pod język i zastrzyki Neoparin.

Czy przy tych zastrzykach zawsze jest donoszona ciąża?

Ja niestety już do najmłodszych nie należe. Ostatni gwizdek na ciąze u mnie :(
 
Do góry