reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej ☺️ ja mam termin na 3/4 Listopad :) pierwsza ciąża 🤰 macie już wybrany szpital i położna?
Pozdrawiam serdecznie ❤️
Ja rodze w tym samym szpitalu co syna. Nie oplacalam wtedy dodatkowo położnej (mąż dał jakieś pieniądze i czekoladki już po porodzie) i teraz też nie zamierzam. Tyle że w moim szpitalu pracują naprawdę świetne kobiety. Mam ogromne zaufanie po 7 pobytach do ich personelu. No i jak zacznę rodzic rano to mam jeszcze wsparcie mojej lekarki. Po porodzie będę mieć położna rejonową i tam jest tylko jedna więc wyboru nie ma.
 
Ja rodze w tym samym szpitalu co syna. Nie oplacalam wtedy dodatkowo położnej (mąż dał jakieś pieniądze i czekoladki już po porodzie) i teraz też nie zamierzam. Tyle że w moim szpitalu pracują naprawdę świetne kobiety. Mam ogromne zaufanie po 7 pobytach do ich personelu. No i jak zacznę rodzic rano to mam jeszcze wsparcie mojej lekarki. Po porodzie będę mieć położna rejonową i tam jest tylko jedna więc wyboru nie ma.
U mnie jest ten problem ze waham się pomiędzy prywatnym a publicznym w B-B :( ciężki wybór
 
Czy Wy dziś też macie taki ciężki dzień? U mnie koszmar, nie miałam siły wstać z łóżka, boli mnie dosłownie wszystko, brzuch, nogi, nawet ręce jak chciałam spiąć włosy i chwilę trzymałam w górze... Może to przez upał a może przez nerwy i stres :( nie dość, że powódź to jeszcze wczoraj strasznie pokłóciłam się z moim partnerem i tak kłóciliśmy się do 2 w nocy, ciężko było się uspokoic 😞
Wszystko ma na nas wpływ niestety. Upał chormony stres. Ja w niedzielę walczyłam z półkami i o 21 bylam zmęczona pokłóciłam się ze swoim bo stwierdził że musimy kupić nowe meble bo mamy za mało pułek 🤦‍♀️ Dziewczyny do mnie to dotarło w poniedziałek rano ze on ma rację 🙈
 
U mnie jest ten problem ze waham się pomiędzy prywatnym a publicznym w B-B :( ciężki wybór
U mnie moja położna którą mam wybrana prowadzi szkole rodzenia i zrobiła takie jedne zajęci o szpitalach - takie plusy i minusy i mi to bardzo pomogło w wyborze. Może u ciebie w mieście też robią takie zajęcia? Ja akurat poznań. Ale położnej w szpitalu nie opłacam i ostatecznie też chcę rodzic w szpitalu gdzie nie pracuje mój lekarz prowadzący.
 
reklama
Wszystko ma na nas wpływ niestety. Upał chormony stres. Ja w niedzielę walczyłam z półkami i o 21 bylam zmęczona pokłóciłam się ze swoim bo stwierdził że musimy kupić nowe meble bo mamy za mało pułek 🤦‍♀️ Dziewczyny do mnie to dotarło w poniedziałek rano ze on ma rację 🙈
Tak hormony szaleją :) i racjonalne myślenie przychodzi chwilę później :) też tak mam przy sprzeczkach. Chociaż mój mówi że jak na mnie to widać że bardzo się staram w takich momentach wyciszyc/wyjść żeby ochłonąć i potem wrócić do rozmowy. Jakoś się bardziej pilnuje jak wiem że mi łatwiej wybuchnąć :)
 
Do góry