reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

U mojego tak to wygląda....
Podobno ma.byc chłopak...
 

Załączniki

  • IMG_20200609_141411.jpg
    IMG_20200609_141411.jpg
    582,5 KB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20200609_141423.jpg
    IMG_20200609_141423.jpg
    423,4 KB · Wyświetleń: 75
reklama
U mojego tak to wygląda....
Podobno ma.byc chłopak...
Na pierwszym zdjęciu bym powiedziała że dziewczynka ale już na drugim chłopak[emoji6]
Ale patrzcie jakie to jest dziwne, moja koleżanka urodzi niedługo 4 córkę, ja czwartego chłopaka. Jak by nie można tego było jakoś podzielić[emoji39]
 
Na pierwszym zdjęciu bym powiedziała że dziewczynka ale już na drugim chłopak[emoji6]
Ale patrzcie jakie to jest dziwne, moja koleżanka urodzi niedługo 4 córkę, ja czwartego chłopaka. Jak by nie można tego było jakoś podzielić[emoji39]
Na drugim ma chyba bardziej pupke podwinięta. Niech będzie co chce, byle zdrowe przy tych moich anomaliach :(
 
zazdroszczę wam dziewczyny takich zdjęć,u mnie nie widać wyrostka jedynie ta kulka.. nie daje mi ona spokoju.. Jak myślicie jest to stopa czy może jakimś cudem to być ta kulka na wyrostku płciowym?Czy to może dla was baba?U ciebie bubuś widać bardzo wyraźnie wyrostek i kulkę skierowana do gory i tez bym obstawiała chłopaka 😊 Na co powinnam bardziej patrzec?
42F827A5-CA77-46BD-BC27-9455B1C62B4F.jpeg
2500BA36-DE6B-4772-884A-55B2199CE5A4.jpeg
 
Ale my tu snujemy teorie[emoji4] a chciałam zrobić nifty albo sanco i później jakoś z tego zrezygnowałam zwłaszcza, że prenatalne wyszły dobrze. Teraz poczekam do połówkowego na 100% potwierdzenie ale u mnie już się raczej nie zmieni.
Ja zrobilam Sanco i dzieki temu juz w 11 tc znalam plec :)
 
zazdroszczę wam dziewczyny takich zdjęć,u mnie nie widać wyrostka jedynie ta kulka.. nie daje mi ona spokoju.. Jak myślicie jest to stopa czy może jakimś cudem to być ta kulka na wyrostku płciowym?Czy to może dla was baba?U ciebie bubuś widać bardzo wyraźnie wyrostek i kulkę skierowana do gory i tez bym obstawiała chłopaka 😊 Na co powinnam bardziej patrzec?Zobacz załącznik 1130951Zobacz załącznik 1130950
Ja bym obstawiała chlopaka 8-)
 
reklama
Do góry