reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Czy posiadacie adaptery do pasów samochodowych, które mają za zadanie odciągnąć pas od brzucha? Ja wlasnie przymierzam się do kupna.. Jestem ciekawa z jakich rozwiązań korzystacie? 🌷
 
reklama
Dziewczyny mam problem, jestem teraz w 11 tc. Wczoraj wieczorem na wkładce zauważyłam bardzo niewielkie dwie plamki takie brązowawe. Rano wspolzylismy i mam wrażenie ze coś poruszyliśmy bo od rana miałam taki „dyskomfort” ale nie to ze bol poprostu jakieś takie uczucie dziwne tam w srodku, poza tym się na sprzątałam jak to w sobotę, później jeszcze po lazilismy po lesie wiec trochę się zmęczyłam. Zastanawiam się czy to jest mega pilna sprawa i powinnam udać się na sor czy mogę poczekać do jutra ? Jutro mam wizytę u swojego lekarza. Nie czuje się zle, poza tym ze jestem zdenerwowana oczywiście.
 
No ja akurat nie mam ambicji, żeby za wszelką cenę podać cycka i nie dawać mm, jeśli matka akurat pokarmu nie ma, no co zrobisz... Z drugiej strony, nie wiem czy mi się nie odmieni :p i trochę obawiam się, czy w przypadku podania najpierw mm - gdyby problem z laktacją jednak był - dziecko potem na tego cyca naturalnie przeskoczy, ale chyba nie ma co na zapas się denerwować.
Nie ma co na zapas sie denerwować. Moje dziecko przez te 2 tyg było dokarmiane mm. Haha nie glodowalam go😜 tylko robiłam tak jak mi doradca laktacyjny kazał. Co 1.5h jakoś brałam małego do karmienia żeby nie był jeszcze wyglodnialy i zły 😉 najpierw do jednego cyca do drugiego i dopiero porcje mm. I tak cala dobę. Oczywiście laktator tez był w użyciu. Ale jak już udało mi sie rozbujac laktacje to było to bardzo wygodne. Zero mycia butelek wyparzania itp... Bar mleczny zawsze gotowy 😊
 
Ciekawy ten poród francuski 🤔
Choć u mnie nie miałby zastosowania, wystarczy mi świadomość że mam skórę naciętą głębiej (a co dopiero powłoki brzuszne) i już mdleje 😅 nawet nie muszę tego czuć, sama wiedza mi wystarczy 😅😅
Już kiedyś myślałam nad tym, że jeżeli będę musiała mieć cc to tylko w znieczuleniu ogólnym niestety, inaczej będą mieli problem
 
Dzień dobry 😊
Wczoraj miałam ciężki dzień, wymieniliśmy drzwi wejściowe w mieszkaniu wiec sporo kurzu... Wieczorem jak ogarnelismy wszystko wykapalam się i oglądałam filmy ledwo żywa 😉 dopiero teraz udało mi się Was nadrobić.

Ja tez bardzo się boje jak sytuacja będzie się dalej rozwijać z tym wirusem. Nie jestem typem panikary, ale wiem ze zakażenie na tak wczesnym etapie ciąży moze mieć okropne konsekwencje. Boję się ze to wszystko sie nie skończy i będziemy same w szpitalach z zakazem odwiedzin.
A na dzień dzisiejszy mam powoli dość izolacji. Tęsknię za ludźmi, za rodzina i znajomymi. Mam babcie 93 letnia i nie widzialam jej od marca bo boje sie ja odwiedzić teraz . zawsze do niej jeździłam co drugi weekend.

Życzę milej słonecznej niedzieli 😘
 
Dziewczyny mam problem, jestem teraz w 11 tc. Wczoraj wieczorem na wkładce zauważyłam bardzo niewielkie dwie plamki takie brązowawe. Rano wspolzylismy i mam wrażenie ze coś poruszyliśmy bo od rana miałam taki „dyskomfort” ale nie to ze bol poprostu jakieś takie uczucie dziwne tam w srodku, poza tym się na sprzątałam jak to w sobotę, później jeszcze po lazilismy po lesie wiec trochę się zmęczyłam. Zastanawiam się czy to jest mega pilna sprawa i powinnam udać się na sor czy mogę poczekać do jutra ? Jutro mam wizytę u swojego lekarza. Nie czuje się zle, poza tym ze jestem zdenerwowana oczywiście.

Mysle ze nie ma co panikować i mozesz poczekac do wizyty. Ja mialam tak samo wlasnie po stosunku. U mnie to sie z tydzien ciagnely takie plamienia ale usg pokazalo ze wszystko jest dobrze.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

Za mna tydzien pracy i powiem Wam ze wieczorami bylam tak padnieta ze nie mialam sił na nic.Mam nadzieje ze to sie jakos unormuje. Powiedzialam juz w pracy o ciąży, bardzo fajnie to wszyscy przyjęli. Zwolnienia od lekarza nie mam szans zeby dostac, rozmawialam tez z szefem o jakims urlopie bezpłatnym bo pracuje w szkole gdzie mamy 300 dzieci ale nic z tego, on nie widzi zagrożenia i uwaza ze Szwecja bardzo dobrze podchodzi do sprawy i wystarczy zebysmy przestrzegali zalecen 🙉 takze ten..pocieszam sie ze jeszcze 1.5 mca do konca roku szkolnego.

Co do kp to ja dwoje dzieci karmilam do roku czasu i sama odstawilam. Tylko ze ja nie mialam zadnych problemow z kp i to byla czysta przyjemnosc i wygoda, ale uwazam ze rok czasu to wystarczajaco. Z trzecim dzieckiem tez bym tak chciala.

Zaraz rozejrze sie za jakimis spodniami ciazowymi bo juz mi sie robi ciasno 😊

Zycze Wam milej niedzieli i dobrego samopoczucia ☺🌸
 
Do góry