reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej 🙂
U nas smok był zaleceniem lekarskim- mały nie miał odruchu ssania. Teraz smoka ciągnie,ale nie cały czas. Jak jest najedzony i spokojny to nie chce.
Jasio na wadze przybiera na razie skromnie- ma dziś 19 dni,pije moje mleko z butli po 75ml, a przybiera średnio po 40-60g na dobe- cieszę sie że przybiera, nieważne ile 🙂
Nadal jesteśmy w szpitalu,ale z brzuszkiem coraz lepiej 🙂
Miło czytać że u Was dobrze😊 najważniejsze ze Jasio przybiera na wadze i brzuszek mu nie dokucza. Zdrówka dla Was.
 
reklama
Witamy ;).
U nas wczoraj minął pierwszy miesiąc życia 😊. Czas szybko leci - za szybko. U nas w szpitalu a potem potwierdziła to położna smoka nie zalecają do 6 tygodnia życia. Wiadomo, ze każde dziecko inne, inne potrzeby. Póki co u nas nie był potrzebny ale jak zajdzie potrzeba mamy go w gotowości. Od kilku dni mamy ciężkie wieczory od 19 do 23 cyc i cyc i nic innego. Mąż weźmie utulić to płacz jakby ze skory obdzierali. Mała chyba potrzebuje wieczorem poczucia takiej bliskości. Chustę tez zamierzam nabyć ale skorzystam z pomocy doradcy aby dobrała do mnie i Małej, jak Małej nie było wydawało mi się to łatwiejsze jednak przy żywym organizmie ogarnia mnie przerażenie 😊
 
To Jaś świetnie przybiera z takimi przyrostami dobowymi miesiecznie przybral by 1200-1800g a to bardzo dużo.
75 ml na porcje to też super wynik. Zaraz pojdziecie do domku. Zanim się obejrzysz będziecie już w siebie.
Super wieści ja dalej z mała trzymamy [emoji1696][emoji1696][emoji1696].
Hej [emoji846]
U nas smok był zaleceniem lekarskim- mały nie miał odruchu ssania. Teraz smoka ciągnie,ale nie cały czas. Jak jest najedzony i spokojny to nie chce.
Jasio na wadze przybiera na razie skromnie- ma dziś 19 dni,pije moje mleko z butli po 75ml, a przybiera średnio po 40-60g na dobe- cieszę sie że przybiera, nieważne ile [emoji846]
Nadal jesteśmy w szpitalu,ale z brzuszkiem coraz lepiej [emoji846]
 
A jak znaleźć takiego doradce do chusty? Przyjedzie do was czy będziesz z malutka jechała do sklepu?
Ja coraz bardziej jestem zdecydowana bo moja córeczka uwielbia noszenie i bycie blisko. W nocy najbardziej lubi jeść na lezaco żeby później zasypiać przy mamie. Ale z chustą nie umiem podjąć decyzji
Witamy ;).
U nas wczoraj minął pierwszy miesiąc życia [emoji4]. Czas szybko leci - za szybko. U nas w szpitalu a potem potwierdziła to położna smoka nie zalecają do 6 tygodnia życia. Wiadomo, ze każde dziecko inne, inne potrzeby. Póki co u nas nie był potrzebny ale jak zajdzie potrzeba mamy go w gotowości. Od kilku dni mamy ciężkie wieczory od 19 do 23 cyc i cyc i nic innego. Mąż weźmie utulić to płacz jakby ze skory obdzierali. Mała chyba potrzebuje wieczorem poczucia takiej bliskości. Chustę tez zamierzam nabyć ale skorzystam z pomocy doradcy aby dobrała do mnie i Małej, jak Małej nie było wydawało mi się to łatwiejsze jednak przy żywym organizmie ogarnia mnie przerażenie [emoji4]
 
A jak znaleźć takiego doradce do chusty? Przyjedzie do was czy będziesz z malutka jechała do sklepu?
Ja coraz bardziej jestem zdecydowana bo moja córeczka uwielbia noszenie i bycie blisko. W nocy najbardziej lubi jeść na lezaco żeby później zasypiać przy mamie. Ale z chustą nie umiem podjąć decyzji
Moja tez zasypia przy mnie i w nocy je na leżąco 😊 wpisałam w wyszukiwarce doradca do chusty z mostem w którym mieszkam i znalazłam dwie, które maja odnośnik na fb a tam maja opinie i tak zamierzam skorzystać. W szpitalu była tez reklama widziałam ale nie spisalam nazwy.
 
A jak znaleźć takiego doradce do chusty? Przyjedzie do was czy będziesz z malutka jechała do sklepu?
Ja coraz bardziej jestem zdecydowana bo moja córeczka uwielbia noszenie i bycie blisko. W nocy najbardziej lubi jeść na lezaco żeby później zasypiać przy mamie. Ale z chustą nie umiem podjąć decyzji
Jest grupa ma Facebooku chustonoszenie tam można albo w starych postach znalesc polecane osoby z danego miasta albo napisać swój post z pytaniem
 
Ja noszę w chuście już kolejne dziecko. Teraz córka nie jest bardzo wymagająca i udaje się spacer w wózku często, ale w domu często udaje się ją uśpić tylko w chuście. Syn był okropnie wymagający, więc spędzał w chuście większość doby ;-) To nie jest trudne, ale chyba przy wymagającym dziecku łatwiej się przekonać jeśli się wcześniej nie nosiło. Syna wsadziłam do chusty jak miał 5 dni, a teraz córkę jak miała 2 dni. Dzięki Bubuś przekonałam się do kangurka i to jest super łatwe i szybkie wiązanie. Najbardziej przydaje się plecak prosty (potem double hammock). I jak się zdecydujecie to polecam tę wiązania przećwiczyć z doradcą :-)
 
Kupiłam chuste na olx :D biore sie za oglądanie filmików. Jestem bardzo ciekawa jak mlody zareaguje na chuste i czy damy sobie radę:)

A tak poza tym to ide odpalić pranie bo dzisiaj byla awaria po same łopatki :p
 
A jak znaleźć takiego doradce do chusty? Przyjedzie do was czy będziesz z malutka jechała do sklepu?
Ja coraz bardziej jestem zdecydowana bo moja córeczka uwielbia noszenie i bycie blisko. W nocy najbardziej lubi jeść na lezaco żeby później zasypiać przy mamie. Ale z chustą nie umiem podjąć decyzji
Na stronie ClauWi.pl są doradcy wypisany dla każdego regionu. Najlepiej szukać takiego z certyfikatem.

Jakbyście chciały filmiki na żywym organizmie to polecam foxy wraps na YouTube. Na naszym kanale Centrum Noszenia tez się niedługo pojawią - póki co są na Facebooku na profilu Centrum Noszenia 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na stronie ClauWi.pl są doradcy wypisany dla każdego regionu. Najlepiej szukać takiego z certyfikatem.

Jakbyście chciały filmiki na żywym organizmie to polecam foxy wraps na YouTube. Na naszym kanale Centrum Noszenia tez się niedługo pojawią - póki co są na Facebooku na profilu Centrum Noszenia 😉

A ja juz dawno jestem na centrum noszenia :D
 
Do góry