reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja biorę rano eurhyrox na czczo , duphaston 3×1 , prenatal uno plus magnez 2 razy dziennie :) jeszcze gdzieś pasuje wcisnąć ten acard :) wsumie prowadzę też raczej tryb siedzący a teraz więcej leżący to może nie zaszkodzi :rolleyes2:jeszcze brałam nospe ale na szczęście bóle już przeszły :tak:
Też biorę Acard i mi lekarz mówił, że w ciąży bierze się to konieczne na noc.
 
reklama
Ja biorę rano eurhyrox na czczo , duphaston 3×1 , prenatal uno plus magnez 2 razy dziennie :) jeszcze gdzieś pasuje wcisnąć ten acard :) wsumie prowadzę też raczej tryb siedzący a teraz więcej leżący to może nie zaszkodzi :rolleyes2:jeszcze brałam nospe ale na szczęście bóle już przeszły :tak:
dużo bierzesz tych witaminek tak Ci lekarz zalecił ? no ja jeszcze nospe 2x po 2 nawet jak będzie duży ból podbrzusza bo nie mogą być skurcze ;/
 
Witam się i ja. Ostatnio nie miałam kiedy zajrzeć bo trochę się działo. Co do acardu to też biorę od początku ciąży z racji moich przejść, na jakiejś stronie czytałam że właśnie zalecany jest w ciąży i że udowadnial to jakiś lekarz. U Was też taka piękna pogoda?
 
Witam się i ja. Ostatnio nie miałam kiedy zajrzeć bo trochę się działo. Co do acardu to też biorę od początku ciąży z racji moich przejść, na jakiejś stronie czytałam że właśnie zalecany jest w ciąży i że udowadnial to jakiś lekarz. U Was też taka piękna pogoda?
witaj w klubie acardu też jestem po przejściach więc mi lekarz zalecił a pogoda piękna aż się chce żyć i rosnąć :)
 
Z tego co ja wiem to właśnie serum z Wit. C można stosować w ciąży bo działa antyoksydacyjne i przeciw powstawaniu przebarwień. Trzeba tylko. Pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej przy stosowaniu serum z wit. C.
Wyciąg z soi w kosmetykach może powodować powstawanie przebarwień.
Jest jeszcze substancja niacynamid wit. B3, która również pomaga w rozjaśnianiu przebarwień i może pomóc w normalizowaniu cery trądzikowej.
Mnie też wysypalo w tej ciąży.
Ja właśnie używałam z kremow z 2%kwasem glikolowym i też piszę że szkodzi w ciąży do tego nie zaleca się stosowania kremow z Wit c bo mogą się robić plamy w ciąży które później są ciężkie do zlikwidowania.... I wygląda na to że muszę odstawić wszystko co tak świetnie od 3 miesięcy na mnie działało....
 
Zazdroszczę Wam idealnej cery . Eh . Mi się nie stety zaostrzylo atopowe zapalenie skóry. I nie dość że nie wolno żadnej maści no to głównie na sterydach to trzeba do pracy chodzić :-( . Dla tych co mają jakieś suche placki na skórze polecam clobaze świetnie natluszcza.
 
reklama
Do góry