reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Odpowiedz w temacie

Czekam na wiesci z usg:)))!!!!!!

Edytka wspaniale!!! Jest radocha widziec juz małego czlwieczka:):)

!!!!!


Aaaaaaaa i mamy blizniaki !#! Super

Gratkki kochana!!!


Co do zachodzenia w ciaze .. 2 razy zaszlam za pierwszym razem..... Stosunek przerywany..z trzecim doszly pewne czynniki które nie pomagaly ale udalo sie w 7 cyklu po hustawce hormonalnej ktora czesto my kobiety nabywamy z wiekiem niestety hehe


Ja wiem ze trzeba miec tez duzo szczescia...jesli ktos nie mial z gospodarka hormonalna zadnych problemow przed braniem tabsow to jest wlasnie duze prawdopodobieństwo ze po wielu latach zajdzie od tak ale to jest ryzyk fizyk ..pewności nie ma jak bedzie dopoki sie nie spróbuje:)


Do góry