reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny chce kupić wózek spacerowy możecie jakiś polecić? Bo tyle tego że nie wiem co wybrać
Podłączam się do pytania. Tez mam problem z wyborem ale skłaniam się do Joie Litetrax4 albo Mytrax, są wygodne, mają duże siedzisko, składają się jedną ręka , można przechowywać w pionie po złożeniu / wszędzie się zmieszczą, a Mytrax ma model do 25 kg dziecka. No ale najpierw muszę sprzedać mój 3 w 1 Teutonia.
 
reklama
My zakupilismy baby design look air. Prowadzi się super, nawet jedna ręką, ma spora budke. Składa się jedna ręką, ma regulowana rączkę, takze dopasuje się do różnego wzrostu.
 
Dziewczyny chce kupić wózek spacerowy możecie jakiś polecić? Bo tyle tego że nie wiem co wybrać
Hej, dawno sie nie udzielałam... Ja mam taki i polecam bo rozkłada sie do pełnego poziomu i dziecko może w nim "przyciąć komara"... Łatwo go złożyć i ma blokadę po złożeniu. Dla mnie nie ma wad[emoji3]
1563023012675.jpeg
 
Dziewczyny chce kupić wózek spacerowy możecie jakiś polecić? Bo tyle tego że nie wiem co wybrać
Ja narazie korzystam z mojej spacerówki z wózka 3w1 Bebetto i się sprawdza. Ja lubię w tym wózku duże pompowane koła bo jeździmy po różnych nawierzchniach. Pewnie w przyszłym roku pomyślę nad jakąś lekka "parasolką'.
 
Ja narazie korzystam z mojej spacerówki z wózka 3w1 Bebetto i się sprawdza. Ja lubię w tym wózku duże pompowane koła bo jeździmy po różnych nawierzchniach. Pewnie w przyszłym roku pomyślę nad jakąś lekka "parasolką'.
My też mamy bebetto ale niestety musimy reklamować i muszę kupić wózek spacerowy
 
Dziewczyny mam dość naprawdę mam dość :( moja spała dziś raptem 45 minut jest cholernie marudna ale za Chiny nie chce zasnąć wiem że wkoncu padnie ale ja chyba razem z nią..... Może wy macie jakieś sposoby?
 
My też mamy bebetto ale niestety musimy reklamować i muszę kupić wózek spacerowy
Mam ten sam problem , też reklamacja, ale póki co nim jeżdżę bo zostanę bez. Generalnie nie jestem zadowolona. Ze spaniem nie doradzę. W nocy z trzy pobudki, w dzień śpi tylko na spacerach. Czasem dłużej, czasem krócej, ale ostatnio dwie drzemki po 30 min mimo, że padnięty. Także u nas kolorowo. Myślę, że z tym spaniem w dzień to już będzie coraz krócej ,jakoś ogarniam, marzy mi się tylko choć 5h ciągiem W nocy. Ostatnio same rady dostaję, że mam przestać karmić piersią i zacząć dawać butlę to wreszcie dziecko spokojnie przespi noc...bez komentarza
 
Mam ten sam problem , też reklamacja, ale póki co nim jeżdżę bo zostanę bez. Generalnie nie jestem zadowolona. Ze spaniem nie doradzę. W nocy z trzy pobudki, w dzień śpi tylko na spacerach. Czasem dłużej, czasem krócej, ale ostatnio dwie drzemki po 30 min mimo, że padnięty. Także u nas kolorowo. Myślę, że z tym spaniem w dzień to już będzie coraz krócej ,jakoś ogarniam, marzy mi się tylko choć 5h ciągiem W nocy. Ostatnio same rady dostaję, że mam przestać karmić piersią i zacząć dawać butlę to wreszcie dziecko spokojnie przespi noc...bez komentarza
Brednie ja karmie butelka a i tak się budzi w nocy na to reguły nie ma a mleko mamy najlepsze - chciałbym przy 2 dziecku karmić jak najdłużej piersią bo tym razem nie zdałam egzaminu dobrze :( za szybko się podałam i żałuję bardzo
 
Brednie ja karmie butelka a i tak się budzi w nocy na to reguły nie ma a mleko mamy najlepsze - chciałbym przy 2 dziecku karmić jak najdłużej piersią bo tym razem nie zdałam egzaminu dobrze :( za szybko się podałam i żałuję bardzo
Powiem Ci że jak się słucha rad dobrej jednej i drugiej cioci, to ręce opadają. Wczoraj usłyszałam, że mam w nocy przez sen dawać zupkę z butli...
 
reklama
Do góry