reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Moje dziecko masakruje mi cyce. Nowa zabawa: przytrzymać rączkami i ciągnąć ile wlezie, mam nadzieje, że to jednodniowe wariacje . Kurczę bo jak tak dalej pójdzie to biust po kp będę miała na udach. A może to nowa umiejetność , bo dziś kończy 3 miesiące , a ja głupia matka zamiast się cieszyć narzekam .
 
Moje dziecko masakruje mi cyce. Nowa zabawa: przytrzymać rączkami i ciągnąć ile wlezie, mam nadzieje, że to jednodniowe wariacje . Kurczę bo jak tak dalej pójdzie to biust po kp będę miała na udach. A może to nowa umiejetność , bo dziś kończy 3 miesiące , a ja głupia matka zamiast się cieszyć narzekam .

Jeszcze nie jedna umoejetnosc bedzie cwiczyl na Twoich cycach, obiecuje ;) hehehe
Trzeba przywyknac ;)
 
Jeśli chodzi o szczepienia to na razie mój zniósł dzielnie, bez żadnych skutków ubocznych, ze tak powiem. I miał katarek, ale lekki, tylko z rana mu cos ściągałam. Osłuchowo czysto, gardło czyste i nie kaszlał wiec zaszczepili go. Bylo ok.
U mnie infekcje niestety starszy przynosi do domu [emoji53] on pokasla i posmarka, a o babla sie boję[emoji17]
Życie [emoji53]
 
Odnośnie szczepień , powiedzcie mi jak Wasze maluchy znosily pneumokoki i rotawirusy? Bo jestem pełna obaw
Moja pneumo i rotawirusy zniosla super też się bałam że będzie gorączka czy coś. Szczepilismy 6w1 i przy obu szczepionka Ch ledwo zapłakala a rotawirusa chętnie łyknela jakby jej mało było taki żarłok z niej
Któraś z was pytała się o piłkę oball, polecam. Wszystkim dzieciaczkom które pojawiały się w naszej rodzinie kupowalismy je i bable chętnie się nimi bawią.
 
Odnośnie szczepień , powiedzcie mi jak Wasze maluchy znosily pneumokoki i rotawirusy? Bo jestem pełna obaw
Małgosia wczoraj była szczepiona Prevenarem i Rotarixem. Było ok w sumie. Wieczorem tylko dostała wypieków na buźce, zaczęła płakać co chwila bez innej uchwytnej przyczyny pod tytułem mokry pampersy, jeść daj mi jeść mamo. Zmierzyłam jej temp. i miała 38,1st. Podałam paracetamol i było już ok. Ale spać poszłyśmy późno jak na nas, bo jakoś przed 4. Rano wstała na jedzonko, zrobiła kupę taką jak zawsze i śpi :)
 
@marg88 wczoraj pisałyśmy o zachowaniu po szczepieniu z @Sasanka14 . U nas 6w1 i pneumokoki . Marudziła, nie mogła się utulić, dwie brzydkie kupy, dziś kolejna. Wczoraj do 37,5 dziś poza kupa Ok. Starsza córka po wszystkich szczepieniach poza mmr nie miała żadnych powikłań. Co do mmr dowiedziałam się wczoraj, ze przesunięto to szczepienie z 9 roku życia na 5-6, czyli za rok mam u obu mmr, nie wiem jak to przeżyje.. po tej szczepionce przez 3-4 dni starsza córka miała 40 stopni, po podaniu lekow temperatura nieznacznie spadała i po 3-4 godzinach znów rosła, do tego wysypka. Bylismy z tym u lekarza ale stwierdził, ze to nie ma związku ze szczepionka..jasne.
NOP jak nic. Powinni to zgłosić do ewidencji, a nie takie głupie gadanie...
 
reklama
Do góry