reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Jak Ci się sprawdziły te chusteczki water wipes? Bo ja mam 4 paczki kupione. Coś z nimi nie tak?
A właśnie teraz doczytałam, jeżeli chodzi o o water wipes to były dobre, a męża wysłałam do rossmana po chusteczki z babydream i te okazały się do niczego, ale tak jak pisałam wyżej woda z gazikiem jest najlepsza[emoji55]
 
Ja uważam że wszystkie chusteczki są do d.... Jeden dzień użyłam i mial odparzenie brzydkie. A tak to zawsze płatki bawełniane kindi i ciepła woda i było pięknie. Odparzenie wyleczyłam w półtora dnia tormentalum na zmianę z bepanten
No i właśnie mądra ja po szkodzie [emoji17] tylko że najbardziej szkoda mi Małego, bo chcesz dobrze, sprawdzasz wszystko czy na pewno będzie dobre a później i tak Maleństwo cierpi[emoji17]
 
Martwię tylko bo mały nic dzisiaj nie jadł a cały dzień śpi nie chce mi z chcą jeść pociągnie że 2 może 3 razy i śpi. Nic nie płacze. Mało wymagający jest [emoji2956][emoji2956]
Pewnie zapasy z brzucha ma jeszcze i teraz sobie odpoczywa po porodzie [emoji4] a kupa i siku było?
 
U nas kolejny spokojny dzień (Michalina nawet grzeczna i ładnie śpi zamiast wisieć na piersi). Ciekawa jestem jak długo, no i jak wyjdzie na wadze.

Ja jem wszystko, nie raz Michasia więcej pierdzi, ale z kupą nie ma problemów. I niestety pupa ciągle czerwona, czasem się poprawia. Używałam już chyba wszystkiego, przemywam płatkami z dady, które mocze w wodzie. Teraz to już nawet sisię ma czerwoną.
 
A właśnie teraz doczytałam, jeżeli chodzi o o water wipes to były dobre, a męża wysłałam do rossmana po chusteczki z babydream i te okazały się do niczego, ale tak jak pisałam wyżej woda z gazikiem jest najlepsza
emoji55.png
To dziwne bo u nas sie babydreem sprawdzaja ale trzeba pamietac o wietrzeniu tylka a nie zawijac od razu po umyciu. Zadnych odparzen juz u drugiej corki ;)
 
reklama
Do góry