reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jadę do szpitala, bylam na ktg. Tętno małego niskie, moje ciśnienie wysokie. Boje się ;( trzymajcie kciuki :(

Będzie dobrze!!! [emoji5][emoji106] mocno zaciskam kciuki!!

Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)

Gratuluję!!![emoji7]
 
reklama
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)
Gratulacje dla Was :)
 
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)

Gratulacje!!
 
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)
Gratulacje! Brałaś jakieś znieczulenie? Jak w ogóle przebiegł poród jeśli chodzi o ból?
 
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)
Serdecznie gratuluję!!
Jak znajdziesz chwilę to wklej focie ślicznej Antosi![emoji4]
 
Dziewczyny jadę właśnie do teściowej ale powiem wam że ciężko było dojść mi na przystanek skurcz mnie złapał na przystanku stałam jak bocian z noga do góry mąż chciał po taxi dzwonić ale mówię nie dam radę. Wsiadłem do autobusu i usiadłam od razu lepiej ulga [emoji47] nie wiem co to będzie jeszcze jakieś 4-5 tygodni do terminu a ja już chyba nigdzie sobie nie pójdę... [emoji21][emoji21][emoji21]
 
@Igorowelove trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze. Odezwij się później.

@Gaba_Bb gratulacje! Jak dojdziesz do siebie i odpoczniesz to oczywiście czekamy na relacje.

Ja się chyba jutro wybiorę na cmentarz. Jest taka piękna pogoda...

@Dzidzi bobo może akurat taki dzień trafiłaś, że Ci ciężko było. Też kiedyś na działce jak byłam się na spacer wybraliśmy z mężem i też myślałam, że to już koniec spacerów, bo mnie coś uwieralo, ciężko się oddychają itp, ale to się okazało jednorazowy numer.
 
reklama
Jezu naprawdę nie wiem czemu mnie po porodzie tak bolało [emoji849] Tydzień szczypalo jak siusiu robiłam, dwójkę to dopiero w ósmej dobie po porodzie i to baaaardzo ostrożnie [emoji3][emoji28] Nie że jakiś ból straszny ale strach bardziej przed parciem jakimkolwiek. To zbieganie kości mnie chyba musiało tak bolec, bo bardzo źle wspominam. Tzn źle... Miałam dziecko w domu, cieszyłam się bliskości i karmieniem, odczuwalna jedynie dyskomfort ze względu na ten ból krocza. Do przeżycia :))

ja z córką przeczyszczenie przed porodem i zaraz kilkanaście h po robiłam już 2 LOL i wiedziałam że powstrzymywać nie mam co jak to było po porodzie z pierwszym synkiem ..miałam potem mega problem heheh mimo że miałam CC

teraz z synem tak samo ..wyproznialam się porządnie rano w sobotę a wieczorem kilkanascie hhpo porodzie następnego dnia już w kibelku byłam LOL
na szczęście nic nie bolało ..a żeby szew nie szczypał to się chylalam do przodu jak najbardziej gdy robiłam siusiu

jak wytrzymałas z dwójka 8dni????? oO oO oO


Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)

Gratulacje!!!!! :):)
Dziewczyny jadę właśnie do teściowej ale powiem wam że ciężko było dojść mi na przystanek skurcz mnie złapał na przystanku stałam jak bocian z noga do góry mąż chciał po taxi dzwonić ale mówię nie dam radę. Wsiadłem do autobusu i usiadłam od razu lepiej ulga [emoji47] nie wiem co to będzie jeszcze jakieś 4-5 tygodni do terminu a ja już chyba nigdzie sobie nie pójdę... [emoji21][emoji21][emoji21]

ja na tym etapie tylko autem i to pod same drzwi także rozumiem doskonale ! a może urodzisz wcześniej ..jak ja...ja po 30 tyg kiedy dziecię urosło tak jak dzieci donoszone czułam się już naprawdę ciężko ... i chodzenie spacery odpadały..miałam problem by iść na szybkie zakupy i wrócić bo mi wszystko dokuczało...ciągło w dol
 
Do góry