reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
jak mialas roczek?
moze nie tyle co picie samego mleka ale np, lubie nalesniki.... nie na wodzie a na mleku ... czy rozpuszczalna z mlekiem czy kakao...i musialam uwazac na ilosc i sotsowac zamienniki np. ...a teraz o tym az tak nie mysle i oby tak zostalo !
Aha wszystko mleczne było fu, plucie po ścianach mlekiem, kaszkami, zupkami mlecznymi, bawarka, twarożkiem :) moja mama myślała ze osiwieje. Jedyne co mi wchodziło to serek homo waniliowy:)
 
@Weronikakrz gratulacje. Jak ja bym chciała tak szybko urodzić jak ty czy @FiLi88...

@LassHa i @Koziunia powodzenia:)

Mnie dopadł dzisiaj straszny ból głowy, więc leżę i zdycham...

Która dziewczyna umówione cc miała na 12.11? Jestem ciekawa jak szpitale, bo wczoraj oglądałam jakiś wywiad z politykami i się madrowal jeden z partii rządzącej, że wszystko wiadomo i instytucje są poinformowane, a podobno nie jest pewne czy prezydent to podpisze... I to podpisanie to w ogóle chyba dopiero w przyszłym tygodniu ma być... :|
Posiedzenie sejmu jest 7listopada i dopiero wtedy będą to ponownie poddawać pod głosowanie :) Ale na pewno przejdzie, a prezydent podpisze, nawet i tego samego dnia, bo przecież już się nieraz tak zdarzało ;)

Kobietki, wiecie może czy 12.11 przychodnie funkcjonują normalnie czy mają wolne?
Moja przychodnia pracuje normalnie :)
 
Dziewczyny ja już tule swoją Malwinke poród ekspresowy

Jak wiecie miałam nieregularne skurcze po parę sekund o 21 poszłam spać godzinę później obudziłam się całą we krwi poszłam do toalety jak chlusnelo krwią odrazu na szpital skurcze były ale nieregularne o 1 rano przebili mi pęcherz plodowy a o 1.28 mała była ż nami

Malwina Stefania ur. 30.10.2018
3375 48 cm
No w końcu ! Gratulacje! :-*
No i czekamy na fotki :D
No udało się, coś ruszyło. Balonik się ulotnił a ja mam 3cm rozwarcia, jak się skończy kroplówka to przechodzę na rodzinną sale porodową i zostaje czekać [emoji6]
Yes, trzymam kciuki ! :-*
Niezły wysyp! Od około tygodnia codzienna rozmowa.na tym wątku wygląda mniej więcej tak:
-Urodziłam!
- (mnóstwo gratulacji)
- ja też urodziłam!
- (następne mnóstwo gratulacji)

:D

Tylko zazdrościć, że już po wszystkim !!!
[emoji23][emoji23]
Kochane byłam na KTG, skurcze wyszły regularne, główkę czuć nisko i rozwarcie 1 cm. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoczynająca się akcją porodową. Ból jak na okres.. wracam do domu po rzeczy, wcinam i jadę! Trzymajcie kciuki oby to nie fałszywy alarm [emoji3]
Trzymam kciuki! Dawaj znać :-*
 
To tylko u mnie taki szczypior? Aktualnie 2900 i mam nadzieję że dużo już nie podrosnie ludze się że pójdzie sprawniej
A który masz tydzień? Mój dwa tygodnie temu ważył 2500g. Teraz mam 37+4 i jestem ciekawa ile jutro na wizycie. Na myśli miałam to że już kilka Maluszków nam się urodziło ponad 4kg lub w okolicy.
 
reklama
Do góry