reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Weronikakrz no i widzisz nie każdy poród książkowy:) super ze jednak poszło wczoraj. Jechałas karetka ? W wypadku krwawienia pewnie bym się przestraszyła ale jak widać u Ciebie wszystko poszło dobrze. Gratuluje i pozdrawiam Majeczke i Ciebie!

@FiLi88 slij te pozytywne fluidy do innych dziewczyn żeby tez miały takie cudne i szybkie porody.

@LassHa mam nadzieje ze balonik zrobił swoje i Twoja szyjka zaczęła współpracować. Dziś na pewno utulisz swojego malucha.
 
@Weronikakrz no i widzisz nie każdy poród książkowy:) super ze jednak poszło wczoraj. Jechałas karetka ? W wypadku krwawienia pewnie bym się przestraszyła ale jak widać u Ciebie wszystko poszło dobrze. Gratuluje i pozdrawiam Majeczke i Ciebie!

@FiLi88 slij te pozytywne fluidy do innych dziewczyn żeby tez miały takie cudne i szybkie porody.

@LassHa mam nadzieje ze balonik zrobił swoje i Twoja szyjka zaczęła współpracować. Dziś na pewno utulisz swojego malucha.

No udało się, coś ruszyło. Balonik się ulotnił a ja mam 3cm rozwarcia, jak się skończy kroplówka to przechodzę na rodzinną sale porodową i zostaje czekać [emoji6]
 
Dziewczyny ja już tule swoją Malwinke poród ekspresowy

Jak wiecie miałam nieregularne skurcze po parę sekund o 21 poszłam spać godzinę później obudziłam się całą we krwi poszłam do toalety jak chlusnelo krwią odrazu na szpital skurcze były ale nieregularne o 1 rano przebili mi pęcherz plodowy a o 1.28 mała była ż nami

Malwina Stefania ur. 30.10.2018
3375 48 cm
Gratulacje!
 
Dziewczyny ja już tule swoją Malwinke poród ekspresowy

Jak wiecie miałam nieregularne skurcze po parę sekund o 21 poszłam spać godzinę później obudziłam się całą we krwi poszłam do toalety jak chlusnelo krwią odrazu na szpital skurcze były ale nieregularne o 1 rano przebili mi pęcherz plodowy a o 1.28 mała była ż nami

Malwina Stefania ur. 30.10.2018
3375 48 cm
Gratulacje! [emoji173]️
 
A ja to Wam powiem że najbardziej nie lubię jak mnie ktoś w ten mój wielki brzuch zaczyna dotykać i te wieczne pytania rodzisz już, to już dziś? No kurde jak urodze to się dowiedzą a tak to tylko niepotrzebnie stresuja człowieka który i tak się już doczekać nie może
 
reklama
Do góry