reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja mam suszarkę i muszę powiedzieć, że jestem w niej zakochana [emoji7] wyciągam z niej rzeczy nie dość, że cieplutkie i mięciutkie [emoji5]to jeszcze tak pięknie pachną proszkiem, ale delikatnie... świeżo,.. a te dzidziusiowe rzeczy to już w ogóle... wdychalabym jak non stop [emoji16]
Najlepszy zakup ever[emoji847] raz w życiu maz miał rację[emoji85][emoji23][emoji23] i za każdym razem jak chwałę i jestem pod wrażeniem to chodzi dumny jak paw [emoji87][emoji85] bo to jego pomysł i zakup [emoji5][emoji106]
Ja wiruje na 1300 i prawie suche wychodzą :) suszarka tez fajna sprawa miałam jak mieszkałam za granica ale używałam głównie do pościeli ręczników etc
 
reklama
Ja mam suszarkę i muszę powiedzieć, że jestem w niej zakochana [emoji7] wyciągam z niej rzeczy nie dość, że cieplutkie i mięciutkie [emoji5]to jeszcze tak pięknie pachną proszkiem, ale delikatnie... świeżo,.. a te dzidziusiowe rzeczy to już w ogóle... wdychalabym jak non stop [emoji16]
Najlepszy zakup ever[emoji847] raz w życiu maz miał rację[emoji85][emoji23][emoji23] i za każdym razem jak chwałę i jestem pod wrażeniem to chodzi dumny jak paw [emoji87][emoji85] bo to jego pomysł i zakup [emoji5][emoji106]

Ja czekam aż moja pralka się rozsypie i kupujemy wtedy pralko-suszarkę [emoji4][emoji4] teraz tym bardziej się przyda, ale póki działa niech działa stara oby jak najdłużej [emoji4][emoji4]
 

U nas kolejny etap :) zaproponowali mi pobyt w sali przedłużonego pobytu, bym mogła być z małym 24h. Ponoc będzie lepiej przybierał :)
Jutro wracam do szpitala. Lekarz stwierdził, ze Jaś nie wymaga leczenia, musi tylko nabrać masy :)

@Dita333 a jaka masz suszarkę? Tez chcieliśmy kupić, ale mamy pralkę slim i boje się na nią postawić suszarkę. A marzy mi się.
 
U nas kolejny etap :) zaproponowali mi pobyt w sali przedłużonego pobytu, bym mogła być z małym 24h. Ponoc będzie lepiej przybierał :)
Jutro wracam do szpitala. Lekarz stwierdził, ze Jaś nie wymaga leczenia, musi tylko nabrać masy :)

@Dita333 a jaka masz suszarkę? Tez chcieliśmy kupić, ale mamy pralkę slim i boje się na nią postawić suszarkę. A marzy mi się.
Wspaniała wiadomość :)
 
U nas kolejny etap [emoji4] zaproponowali mi pobyt w sali przedłużonego pobytu, bym mogła być z małym 24h. Ponoc będzie lepiej przybierał [emoji4]
Jutro wracam do szpitala. Lekarz stwierdził, ze Jaś nie wymaga leczenia, musi tylko nabrać masy [emoji4]

@Dita333 a jaka masz suszarkę? Tez chcieliśmy kupić, ale mamy pralkę slim i boje się na nią postawić suszarkę. A marzy mi się.

Suszarka slim też już jest na rynku Candy i podajże Electrolux mają [emoji4]

super że z małym będziesz [emoji16][emoji16][emoji4][emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Ja czekam aż moja pralka się rozsypie i kupujemy wtedy pralko-suszarkę [emoji4][emoji4] teraz tym bardziej się przyda, ale póki działa niech działa stara oby jak najdłużej [emoji4][emoji4]

Nam padła pralka, to kupiliśmy nowa. I osobno suszarkę. Mąż tak wymyślił [emoji5] dlatego właśnie taki dumny chodzi [emoji23]

U nas kolejny etap :) zaproponowali mi pobyt w sali przedłużonego pobytu, bym mogła być z małym 24h. Ponoc będzie lepiej przybierał :)
Jutro wracam do szpitala. Lekarz stwierdził, ze Jaś nie wymaga leczenia, musi tylko nabrać masy :)

@Dita333 a jaka masz suszarkę? Tez chcieliśmy kupić, ale mamy pralkę slim i boje się na nią postawić suszarkę. A marzy mi się.

Pralkę Bosha, a suszarkę Elecyrolux. Fakt, że wyszło drożej, ale znowu jak mowię to maz czytał i sie interesował, a miejsca mamy - bo mamy dwie łazienki, jedna toaleta plus pralka, a druga prysznic, wanna i szafka plus teraz suszarka. Niby moglibyśmy postawić jedna na druga, ale tu bylo lustro, tu kontakt, tu cos tam... a ze miejsce jest to nie ma problemu [emoji28]

Super, że będziesz z Jasiem
24h na dobę! [emoji106][emoji16]na pewno przymasuje szybciej jak będziesz przy nim cały czas! To oczywiste [emoji7]
 
U nas kolejny etap :) zaproponowali mi pobyt w sali przedłużonego pobytu, bym mogła być z małym 24h. Ponoc będzie lepiej przybierał :)
Jutro wracam do szpitala. Lekarz stwierdził, ze Jaś nie wymaga leczenia, musi tylko nabrać masy :)

@Dita333 a jaka masz suszarkę? Tez chcieliśmy kupić, ale mamy pralkę slim i boje się na nią postawić suszarkę. A marzy mi się.
Super wiadomość! No i napewno dużo szybciej przybierze żebyście już mogli wrócić razem do domku [emoji4][emoji8]
 
reklama
Później będę Was nadrabiać [emoji4] melduję się po - ktg super, od jutra żelazo (Ale to akurat wiedzialam), szyjka na 1 opuszek tak jak 2 tyg temu więc dobrze. Usg ok, mała jest idealnym sredniakiem jak to pan dr stwierdzil[emoji4] waży 2260 g[emoji7] oczywiście zaslaniala się lozyskiem rączkami i czym się dalo[emoji6] za 2 tyg wizyta bez usg ale z ktg i wtedy gbs (bedzie 36 tc). No więc samo szczęście [emoji16]
 
Do góry