reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja z pielęgnacji kupiłam płyn do mycia , oliwke,maść do pupy na odparzenia i krem do buźki na wiatr i mróz. No i jeszcze sól fizjologiczna do pielęgnacji i w sumie tyle . Ogólnie im mniej tym lepiej dla takiego maluszka [emoji4]
A takiego kremu to za każdym razem używa się pod pieluszke czy jak? [emoji54]
 
reklama
mialam goscia..kolege z trojka malych dzieci ,,sie dzialo

lekcje odrobione

leze


@Roksi ja po moich przeżyciach w ostatnim roku i ubiegłym i po wizytach u onkologa, w centrum onkologii, badaniach i innych nabrałam dystansu do wielu rzeczy.
Owszem czasem mnie życie przygniata, jak przez kilka m-cy ciągle coś się dzieję, ale wiem, że po burzy wychodzi słońce i że jeszcze będzie pięknie.

@tyna ja mam nie liczyć ruchów, bo i tak mam w tej ciąży dużo nerwów.
Ps. Ja zamierzam kupić kaftaniki bo lubię :)

@Ola_7 ja myślę, że wiek wiekiem, ale też i każda ciąża jest inna.

@ONAONAONA ale duże Twoje dziecko :) już ponad 2kg.
A który masz tydzień?

Moja młodsza córka była duża i ją najszybciej urodziłam.
Fakt, że na usg mówili że 3800 to ok 4kg. A wcześniejszą dwójkę po 4kg urodziłam a tu 4550g.
U mnie nikt nawet nie mówił o cc choć była cały czas na 90 centylu i do 37tc ułożona poprzecznie.

@Dita widzę, że na L4 się nie nudzisz :)

kochana mam skonczony 31tydz.

ja chce rodzic naturalnie i nie rozwazalam innej opcji mimo ze porody mialam jakie mialam wiedzialam ze mam wybor ze wzgledu na wczesniejsza cc ale i tak chcialam miec to narualnie za soba

rodzilam syna naturalnie... przy partych przestal oddychac i urodzil sie w zamartwicy przez cc
pozniej sie okazalo ze wazy 4,050 i obwod glowki mial 38cm!
corke rodzilam cc bo nie bralam pod uwage powtorki z rozgrywki... niestety nie moglam jej wyprzec i pomogli taka przyssawka ehhhhhhhhhhhh jej glowka miala 34cm w obwodzie...roznica byla jednak co do syna
i teraz tak mysle ze chlopak moze byc tak dorodny jak syn hehe meskie geny:p glowke ma tera 29.90:D

mam znajome co wrecz wypluwaly wieksze dzieci takze ja wiem ze sie da urodzic naturalnie dorodne dziecie:)) u mnie to parcie daje w leb haha a moze do 3 razy sztuka:p:p:p

nie jestem bzdziuchem, nie mysle ile to bolu bede musiala przejsc i mozliwe ze dalabym rade urodzic tylko ... jak 3 raz bede przec w nieskonczonosc i jeszcze dzieciaczek wielkoscia mi nie pomoze to ja nie wiem i tak jestem miedzy mlotem a kowadlem wrr


i Ja tez wole cazki od zawsze ale wlasnie mozna kupic zestaw i sobie upodobac samemu:D

ja tez znam wiele osob co nie uzywalo gondoli a mi tam nic do tego, sie tutaj czlek naoglada tego widoku.. przy corce wyszlo jak wyszlo ze obylam sie bez ale teraz bede duzo chodzic ...dlugo i chce jednak ta gondole miec

spojrzalam sobie na liste co mam wziasc do szpitala
 
Ja z pielęgnacji kupiłam płyn do mycia , oliwke,maść do pupy na odparzenia i krem do buźki na wiatr i mróz. No i jeszcze sól fizjologiczna do pielęgnacji i w sumie tyle . Ogólnie im mniej tym lepiej dla takiego maluszka [emoji4]
Kurcze, jeszcze nie zastanawialam sie nad kosmetykami. Tez uwazam - im mniej tym lepiej. Chce tylko te najbardziej potrzebne. Nie chce sie obkupywac bo tez nie wiem jak dzidzia bedzie reagowac na nie. Zreszta apteke mam pod domen, zawsze moge cos dokupic;);)
 
mialam goscia..kolege z trojka malych dzieci ,,sie dzialo

lekcje odrobione

leze




kochana mam skonczony 31tydz.

ja chce rodzic naturalnie i nie rozwazalam innej opcji mimo ze porody mialam jakie mialam wiedzialam ze mam wybor ze wzgledu na wczesniejsza cc ale i tak chcialam miec to narualnie za soba

rodzilam syna naturalnie... przy partych przestal oddychac i urodzil sie w zamartwicy przez cc
pozniej sie okazalo ze wazy 4,050 i obwod glowki mial 38cm!
corke rodzilam cc bo nie bralam pod uwage powtorki z rozgrywki... niestety nie moglam jej wyprzec i pomogli taka przyssawka ehhhhhhhhhhhh jej glowka miala 34cm w obwodzie...roznica byla jednak co do syna
i teraz tak mysle ze chlopak moze byc tak dorodny jak syn hehe meskie geny:p glowke ma tera 29.90:D

mam znajome co wrecz wypluwaly wieksze dzieci takze ja wiem ze sie da urodzic naturalnie dorodne dziecie:)) u mnie to parcie daje w leb haha a moze do 3 razy sztuka:p:p:p

nie jestem bzdziuchem, nie mysle ile to bolu bede musiala przejsc i mozliwe ze dalabym rade urodzic tylko ... jak 3 raz bede przec w nieskonczonosc i jeszcze dzieciaczek wielkoscia mi nie pomoze to ja nie wiem i tak jestem miedzy mlotem a kowadlem wrr


i Ja tez wole cazki od zawsze ale wlasnie mozna kupic zestaw i sobie upodobac samemu:D

ja tez znam wiele osob co nie uzywalo gondoli a mi tam nic do tego, sie tutaj czlek naoglada tego widoku.. przy corce wyszlo jak wyszlo ze obylam sie bez ale teraz bede duzo chodzic ...dlugo i chce jednak ta gondole miec

spojrzalam sobie na liste co mam wziasc do szpitala


Szwagierka miała 4,300 dziewczynke i syna 4,800 I urodziła sn niby też nie mogła ale ja nacieli ,ponaciskali brzuch ,nogi pozapieraly i urodziła ale w życiu czegoś takiego bym przeżyć nie chciała ...

Za żadne skarby świata ,nic pięknego nie ma akurat w takich meczarniach i za cholerę bym się nie zgodziła, dziecko miało złamany bark ,posiniaczona głowa, a ona sama nacieta lekko podpekla i chodzić nie mogła tydzień tak ja naciagali A o hemoridach nie wspomnę że jej takie wyszły że tylko operacja A to już nie chodzi o wygląd ale o komfort że chodzi się jej źle ,przy dwojce krew za każdym razem I ból ..dajcie spokój.. co można i na co się zgodzić to rozumiem ale bez przesady ..:)
 
reklama
Do góry