reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hmm jak dla mnie trochę drogo , ale cena to już indywidualna sprawa każdego . Ja nie mam nic nowego szczerze mówiąc , dostałam takie malutkie od siostry a resztę kupiłam w lumpeksach . I dla tych którym używane ciuszki nie przeszkadzają to bardzo polecam . Za 2, 3 zł można kupić (przynajmniej u mnie) jak nowe , nie raz z metkami ciuszki .Ostatnio za 50 gr dorwałam idealne niedrapki :-)
Kurcze od wczoraj mam taki apetyt że masakra , dzisiaj to już całkiem - co chwilę bym coś jadła. A jutro wizyta i ważenie , aż się boje:rolleyes:
 
Hmm jak dla mnie trochę drogo , ale cena to już indywidualna sprawa każdego . Ja nie mam nic nowego szczerze mówiąc , dostałam takie malutkie od siostry a resztę kupiłam w lumpeksach . I dla tych którym używane ciuszki nie przeszkadzają to bardzo polecam . Za 2, 3 zł można kupić (przynajmniej u mnie) jak nowe , nie raz z metkami ciuszki .Ostatnio za 50 gr dorwałam idealne niedrapki :-)
Kurcze od wczoraj mam taki apetyt że masakra , dzisiaj to już całkiem - co chwilę bym coś jadła. A jutro wizyta i ważenie , aż się boje:rolleyes:


Będzie dobrze! Pochwal się jutro o której wizyta?
 
reklama
Hmm jak dla mnie trochę drogo , ale cena to już indywidualna sprawa każdego . Ja nie mam nic nowego szczerze mówiąc , dostałam takie malutkie od siostry a resztę kupiłam w lumpeksach . I dla tych którym używane ciuszki nie przeszkadzają to bardzo polecam . Za 2, 3 zł można kupić (przynajmniej u mnie) jak nowe , nie raz z metkami ciuszki .Ostatnio za 50 gr dorwałam idealne niedrapki :-)
Kurcze od wczoraj mam taki apetyt że masakra , dzisiaj to już całkiem - co chwilę bym coś jadła. A jutro wizyta i ważenie , aż się boje:rolleyes:
Dla mnie też to sporo pieniędzy...
Ja również mam pełno używanych rzeczy, bardzo lubię kupować w lumpkach :) Nowe kupiłam jedynie body, spodenki i bluzę jak były w lidlu te z krolikiem bugsem :D
 
Do góry