reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
QUOTE="Ewelina1406, post: 17025430, member: 181729"]Mamusie, używacie poduszki ciążowej? Zastanawiam się nad zakupem, choć brzuch jeszcze nie jest duży to ostatnio ciężko znaleźć mi wygodną pozycję do spania.[/QUOTE]
Tak i polecam ! Nie wyobrażam sobie spania teraz bez niej:biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Ja też śpię z rogalem. Był moment że mi nie pasował ale wróciłam do niego i teraz już się sprawdza.

A wracając do diety cukrzycowej
Kto powiedział że nie można tłuszczu? Nie każdy tłuszcz jest zly. Trzeba tylko przejrzeć tablice indeksu glikemicznego ;)
Screenshot_2018-08-19-19-27-42.png
Bardziej chodzi o sposób przygotowania potraw a nie o sam tluszcz
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-19-19-27-42.png
    Screenshot_2018-08-19-19-27-42.png
    62,2 KB · Wyświetleń: 61
Powiem Wam, że ja bym nie dała rady tak non stop leżeć, gdyby nie poducha dla ciężarnych, bardzo odciąża kręgosłup i biodra mniej bolą, poza tym można położyć się w pozycji trochę na boku, trochę na plecach, dużo lepiej się oddycha a jest podparcie pleców z tyłu ;) ja akurat mam ze strony supermami.pl . Jakość bardzo dobra, tylko nie polecam poduszki w kształcie litery C (przynajmniej z tej strony, nie wiem jakie wymiary są na innych) dla osób powyżej 165 cm, bo będzie zwyczajnie za krótka :p A nad poduszką do karmienia muszę się zastanowić, wiele osób mówi, że się w ogóle nie sprawdza :huh:
 
Oj ja bez rogala już nie funkcjonuje, w dzień robię sobie z niego gniazdko w nocy między nogi i pod głowę, jeździ ze mną wszędzie bo bez mi nie wygodnie.
hahah Ja dostalam rogala od siostry ( nazwala go Stefan). Tak mi sie dobrze z nim spi wiec stwierdzilam, ze juz nigdy Stefana z lozka nie wyrzuce:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry