reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja pępek małej myłam wodą i szarym mydłem bo tak mi w szpitalu kazali a pod koniec dopiero na wizycie po pierwszym tygodniu lekarka kazała kupić octenisept który zagościł u nas na stałe. Nie bardzo rozumiem te ciągle zmiany w wytycznych. Ok spirytus dobrze ze zastąpił czymś delikatniejszym ale co chwila trzeba się uczyć od nowa a jakoś nie kojarzę żeby ktoś dziecku zrobił krzywdę octeniseptem hehe

A co do komedii... Ogladalyscie "jak urodzić i nie zwariować"? Uwielbiam hehe
,,Jak urodzić i nie zwariować" ! :)
Również jestem fanką, scenę z porodami przewijałam z 3 razy..ubaw niesamowity :p
Polecam obejrzeć z partnerem :D
 
reklama
Ja pępek małej myłam wodą i szarym mydłem bo tak mi w szpitalu kazali a pod koniec dopiero na wizycie po pierwszym tygodniu lekarka kazała kupić octenisept który zagościł u nas na stałe. Nie bardzo rozumiem te ciągle zmiany w wytycznych. Ok spirytus dobrze ze zastąpił czymś delikatniejszym ale co chwila trzeba się uczyć od nowa a jakoś nie kojarzę żeby ktoś dziecku zrobił krzywdę octeniseptem hehe

A co do komedii... Ogladalyscie "jak urodzić i nie zwariować"? Uwielbiam hehe
Dobrze ,że coś robią prowadzą jakieś badania i ulepszaja metody żeby było lepiej i wygodniej. W końcu gdyby stało wszystko w miejscu to nadal byśmy miały pieluchy wielorazowe i prały na tarce [emoji23]a octenisept nie jest zły tylko ponoć nie potrzebny bo bez niego też dobrze się goi jak nie lepiej [emoji6] A film super też polecam [emoji106]
 
Dziewczyny wiem że każda ciąża inna i dzieci innaczej rosną ale ile mniej więcej lub jak bylyscie na usg wazyly wasze dzieci ?
W 20 t +0 :)
W 17t3d moje wazylo 149 g i tak myślę z ciekawości ile mogło urosnąć:)))

Chyba te bóle krzyżowe mi się nasilily po tym nie wygodnym łóżku na wakacjach...A tu 3 noce jeszcze, dupa się zapada i robi się łuk i może to powoduje takie bóle bo się zaczęło od tygodnia ,półtorej czyli jak tu jestem:)
Ja już bym chciała wracać A tu do soboty;)


Ps Roksi nie obraz się ale Twoje wypowiedzi pomijam bardzo mnie denerwują te ciągłe tematy o Twoich problemach ,no nie dam rady ich czytać bo się sama denerwuje przez takie głupoty...jak wymyślanie chorób.
Mnie akurat bolą krzyże, ledwo chodzę ale co mam zrobić zapytałam dziewczyn, mam odpowiedź i tyle szukam rozwiązania...A naprawdę wprowadzasz zamieszanie i każdą dziewczyna to samo ci klepie ale ile można ...
Skończ wymyślać te choroby bo głowa boli od tego:(

Niby od 262 do 378 [emoji28] ale to tabelki tylko...
podejrzewam, że zawsze moze być więcej czy mniej i lekarz powie, że też ok [emoji3]
Link do: 20 tydzień ciąży - zmiany w organizmie, proces ciąży, rozwój dziecka
Ja w skończonym 18mialam 303, a niby jest do 242, i lekarz nic nie powiedział, wiec chyba dobrze było [emoji28]
Także dzieci rożnie rosną, ważne, żeby zdrowe były [emoji4][emoji16]
 
Dobrze ,że coś robią prowadzą jakieś badania i ulepszaja metody żeby było lepiej i wygodniej. W końcu gdyby stało wszystko w miejscu to nadal byśmy miały pieluchy wielorazowe i prały na tarce [emoji23]a octenisept nie jest zły tylko ponoć nie potrzebny bo bez niego też dobrze się goi jak nie lepiej [emoji6] A film super też polecam [emoji106]
Nie no jasne ze niech badają a u nas przy wodzie i mydle też ładnie pępek odpadł ;)
Więc nie ma co przedobrzać :)

Octenisept używamy ma rany jak się "podrze" (sama tak mowi: podałam się na placu zabaw ) :p
 
reklama
Dziewczyny wiem że każda ciąża inna i dzieci innaczej rosną ale ile mniej więcej lub jak bylyscie na usg wazyly wasze dzieci ?
W 20 t +0 :)
W 17t3d moje wazylo 149 g i tak myślę z ciekawości ile mogło urosnąć:)))

Chyba te bóle krzyżowe mi się nasilily po tym nie wygodnym łóżku na wakacjach...A tu 3 noce jeszcze, dupa się zapada i robi się łuk i może to powoduje takie bóle bo się zaczęło od tygodnia ,półtorej czyli jak tu jestem:)
Ja już bym chciała wracać A tu do soboty;)


Ps Roksi nie obraz się ale Twoje wypowiedzi pomijam bardzo mnie denerwują te ciągłe tematy o Twoich problemach ,no nie dam rady ich czytać bo się sama denerwuje przez takie głupoty...jak wymyślanie chorób.
Mnie akurat bolą krzyże, ledwo chodzę ale co mam zrobić zapytałam dziewczyn, mam odpowiedź i tyle szukam rozwiązania...A naprawdę wprowadzasz zamieszanie i każdą dziewczyna to samo ci klepie ale ile można ...
Skończ wymyślać te choroby bo głowa boli od tego:(
Wiesz ze bardzo możliwe ze od łóżka. Ja w szpitalu miałam tez miękki i wygnieciony materac i po jednej nocy kolejny dzień spędziłam siedząc na krześle. Bolało mnie wszystko od szyi, przez zebra do odcinka ledzwiowego. To byl główny powód wypisu na zadanie bo nie dałam rady z tym bólem. W domu jak ręka odjął wiec mam nadzieje ze Ci wkrótce przejdzie :)
 
Do góry