reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

20180704_205450.jpg
DZISIEJSZY ZAKUP :)
 

Załączniki

  • 20180704_205450.jpg
    20180704_205450.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 308
reklama
Ja widziałam na żywo model dotty a one praktycznie niczym się nie różnią, tylko materiałem, model husky jest bardziej zimowy a lupo i dotty mają cieńszy materiał, husky dodatkowo jest wyposażony w spiworek zimowy i mufkę na ręce.
Jeśli chodzi o spacerówke to jest ok, można ją montować przodem albo tyłem do kierunku jazdy, rozkłada się do pozycji leżącej, posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, ma fajną budkę, którą można bardziej rozłożyć, rozpinajac zamek jeśli np wieje wiatr, siedzisko jest fajne, spokojnie maluch dłużej w niej pojeździ. Wiadomo, że nie jest lekki jak wszystkie 2w1 ale ja nastawiam się na kupno lekkiej spacerówki po jakimś czasie. Mnie też mała wczoraj i dziś nie kopała, praktycznie wcale jej nie czułam i tez zaczęłam się trochę martwić ale miałam dziś usg i wszystko jest dobrze, także pewnie zmieniła sobie tylko pozycję, teraz już znów czuje kopniaki [emoji4]
Różnią się jeszcze tym, że husky ma moskitiere w budce gondoli i spacerówki, a dotty nie ma. Husky ma zabudowany kosz na dole, a dotty ma kosz zamykany, ale z takiej bardziej siatki.

Niby tak, ale skoro on jest wcisniety bardziej przez macice to macica nie stlumi bolu I.nie ebdzie mniejszy?
Przy rozlaniu wyrostka ma się zapalenie otrzewnej. Macica tego nie stlumi.
 
Z tym wyrostkiem ja mialam kiedyś przeboje raz pojechalam z duzym bolem wyrostka do szpitala to powiedziala lekarka ze przesadzam i nic tu takiego nie widzi. Na drugi dzien zwijalam sie tak z bolu ze wezwali rodzice do mnie karetke zawiezli mnie do szpitala od razu na stol poniewaz wyrostek przez noc sie rozlal jeszcze zjebki dostala doktorowa ktora mnie nie przyjela... Wiem co to bol wyrostka zwlaszcza rozlanego wiec moim zdaniem to nie wyrostek a napewno nie rozlany skoro jestes z nami i piszesz [emoji6][emoji6][emoji6] sproboj duzo odpoczywac i nie lezec na prawym boku moze poprostu boli cie bo macica idzie do gory i wszystko sie ze tak powiem przestawia [emoji3][emoji3][emoji3]
Nie wiemmozliwe, ale kluje mnie tak bfzuch szczegolnie gdy leze na wznak.
 
reklama
Do góry