reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Wasi lekarze badają was na fotelu podczas każdej wizyty? Pytam bo mój ostatnio dopiero pierwszy raz badał szyjkę a raczej coś na kształt tego bo badanie trwało mniej niż 30 sekund [emoji45]
 
reklama
Ja juz te tabletki sokiem pomaranczowym badz cytrynowym popijam I dupa. Nie jem zle, bo jadlam duzo owicow warzyw bobu szpinaku ogolnie od kiedy pamietam mialam hemoglobine na granicy

To może taka Twoja uroda, poproś lekarza o badanie poziomu ferrytyny i żelaza. Z mięsa lepiej sie wchłania.
Popatrz jeszcze w necie co ma dużo żelaza. Norma hemoglobiny w ciąży jest niższa, a z tego co pamietam w 3 trymestrze wartosci się poprawiają.
 
Ale to nie ma znaczenia. Alkoholik zawsze ma jakieś pretensje. Nie będzie pić już dłuższy czas to możecie porozmawiać, tak szkoda czasu, naprawdę. A ty jako siostra alkoholików jesteś współuzależniona...I stąd te myśli właśnie, że głupio nie zaprosić, że może to twoja wina, może czegoś nie robisz...itp. Nieprawda. Alkoholik musi naprawić swoje życie, musi chcieć zmiany, a nie żądać od innych, żeby to zrobili za niego albo zrzucać winę na innych - co jest dość popularne u nich. Więc się najlepiej odciąć i nie przejmować... :tak:

@Roksi98
Ha! mnie też czasami boli pęcherz, łojej! a dlaczego?? Bo siedzę w pracy i chłeptam tę wodę i chłeptam, i siku mi się chce... ale nie pójdę od razu tylko coś skończę, za chwilę...I jak wstanę!!!!!!!!:o To biegusiem później :) :laugh2: No i boli :) Ale swoją głupotą się nie przejmuję...Spróbuj zająć głową czymś innym, wyniki masz dobre, bierzesz antybiotyk... jak ci się nastrój poprawi to i apetyt wróci - założę się!:yes:
Staram sie, ale siedze sama w domu I nieraz nie potrafie. Ja mam lek przed smiercia I przed chorobami.
 
reklama
To może taka Twoja uroda, poproś lekarza o badanie poziomu ferrytyny i żelaza. Z mięsa lepiej sie wchłania.
Popatrz jeszcze w necie co ma dużo żelaza. Norma hemoglobiny w ciąży jest niższa, a z tego co pamietam w 3 trymestrze wartosci się poprawiają.
A jeslibedzie to w normie to co moze oznaczax ta niska hemoglobina? Mialam wuzsza na poczatku ciazy 11,7 I lekarz juz dal I tak spadlq wiec nie wiem
 
Do góry