reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
A ja Wam musze dziewczyny napisac, ze mam dola i potrzebuje sie wyzalic. Nie z powodu ciazy, ale mocno przez nia emocje sa zaostrzone :(
W zeszlym roku bralam slub, wykupilismy fotografa. Zdjecia dostalam jakos w styczniu - bylo to pol na pol rozczarowanie. Niektore kadry piekne, zdjecia artystyczne, ale duzo ujec nieostrych i prawie w ogole zadnych porzadnych zdjec z wesela - wszystko rozmazane jak z osiedlowej dyskoteki.
Wtedy stwierdzilam ze jest kilka fotografii, ktore bardzo mi sie podobaja i temat jakby nie bylo jest juz zamkniety, bo ceremonii nie powtorzymy a jednak cos na piekna pamiatke jest.
Dzis maz poszedl w koncu wydrukowac te zdjecia i sie zaczelo - w zyciu nie spodziewalabym sie takiego dziadostwa. Wszystkie wygladaja jak z kiepskiej lustrzanki z lat dziewiecdziesiatych. Pikseloza, ziarno, dziwne kolory - ogolnie dramat :( Nie jestem fotografem ale nie spodziewalabym sie, ze cos poprawnie wygladajace na komputerze moze byc tak zle po wydruku. Poryczalam sie, wyslalam meza w inne miejsce, zeby sprawdzic jakosc wydruku i znowu sie poryczalam, bo wrocil z tym samym :( Niby taka durna sprawa, ale zniszczylo mi to ostatecznie dzien, glowa juz peka i teraz jeszcze mysle, ze Kropek niepotrzebnie to wszystko musial znosci :( Masakra :(
A nie warto pogadać z fotografem ? Moze on rzeczywiście coś doradzi albo ma jeszcze kopie z inna rozdzielczością. Rozumiem Twój smutek bo to jednak wyjątkowy dzień i chce się mieć fajna pamiątkę. Mi również może nie wszystkie się podobały z pleneru ale są takie które a ekstra i te znalazły się w albumie.

Umówiłam się tez na sesje ciążowa i już mam stresa... ja to sztywniara do zdjęć wiec ciekawe jak to wyjdzie.
 
A ja zamówiłam dziś dwa albumy. Jeden do wypełniania, drugi na zdjęcia. Naszukałam się, bo chce by dwie córki miały to identyczne. Album na zdjęcia kupiłam gdzieś kiedyś w jakimś sklepie no i szukałam teraz, by znaleźć taki sam.

Co do sesji, ciążowej to raczej odpada. Jak miała się urodzić pierwsza córka to chcieliśmy noworodkową, ale urodziła się wcześniakiem 31 lipca, potem w 3 tygodniu życia zapalenie płuc i w końcu zrobiliśmy jej w listopadzie świąteczną. Dla drugiej też byśmy chcieli, ale jeśli ona też się urodzi tak wcześnie, to może rzeczywiście też zrobimy od razu świąteczną.
 

Załączniki

  • 54e8b404ebfb234f5e64831c15765626.jpg
    54e8b404ebfb234f5e64831c15765626.jpg
    77,8 KB · Wyświetleń: 92
  • pol_pl_Album-10x15-200-BEAR-Rozowy-1724_5.jpg
    pol_pl_Album-10x15-200-BEAR-Rozowy-1724_5.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 92
A ja zamówiłam dziś dwa albumy. Jeden do wypełniania, drugi na zdjęcia. Naszukałam się, bo chce by dwie córki miały to identyczne. Album na zdjęcia kupiłam gdzieś kiedyś w jakimś sklepie no i szukałam teraz, by znaleźć taki sam.

Co do sesji, ciążowej to raczej odpada. Jak miała się urodzić pierwsza córka to chcieliśmy noworodkową, ale urodziła się wcześniakiem 31 lipca, potem w 3 tygodniu życia zapalenie płuc i w końcu zrobiliśmy jej w listopadzie świąteczną. Dla drugiej też byśmy chcieli, ale jeśli ona też się urodzi tak wcześnie, to może rzeczywiście też zrobimy od razu świąteczną.
A ile przed czasem sie urodzila ?
 
A nie warto pogadać z fotografem ? Moze on rzeczywiście coś doradzi albo ma jeszcze kopie z inna rozdzielczością. Rozumiem Twój smutek bo to jednak wyjątkowy dzień i chce się mieć fajna pamiątkę. Mi również może nie wszystkie się podobały z pleneru ale są takie które a ekstra i te znalazły się w albumie.

No właśnie, może warto porozmawiać z fotografem... Nasz fotograf zachował się o tyle w porządku, że wysłał nam wszystkie zdjęcia do akceptacji i dopiero płaciliśmy mu za usługę, więc mogliśmy ocenić, czy zdjęcia nam się podobają, czy coś zmienić itp... Trzymam kciuki żeby problem się jakoś rozwiązał :)

@urs chciałam jeszcze zapytać o Twoją cukrzycę ciążową. Jakie miałaś cukry na czczo, że lekarz skierował Cię na obciążenie glukozą? Ja mam cukry na granicy, trzy razy ponad 90, nie mam ketonów w moczu i lekarka mi mówi, że to są bardzo dobre cukry o_O No ale chyba niekoniecznie... A nie chcę sama siebie wysyłać na glukozę, bo to jednak obciążające organizm dziecka badanie...
 
czesc dziewczyny
sorki ze mnie nie bylo kilka dni ale cisnienia 103/70 105/60 a ja przy takim sie fatalnie czuje... ale powiedzcie mi jak tam u was z ruchami maluszka ?? bo ja w piatek bede miec 16t i nic :( moze jak sie wycisze to cos tam mi wydaje sie ze rusza pod brzuszkiem :) ale do kopniakow bym tego nie porownywala :) jutro ide na badania a w piatek mam lekarza i zakonczenie roku syna na ktore musze isc :)
niewiem jak wy ale ja przed ciaza cale mieszkanko w 2 godzinki oprzatnelam a teraz kurcze jeden pokoj ogarne i zmeczona jestem musze chwile odpoczac a poniej to jak mi sie nie chce to przekladam to na nastepny dzien i tak 2 godzinki zamieniaja sie na 2 dni :) chociaz czasem mam zapal do roboty ale wieczorem mam brzuch twardy i zastanawiam sie czy nie przesadzilam :( powiedzcie mi jeszcze cos na temat farby do wlosow w 12 tc farbowalam wlosy farba zmywalna do 24 myc teraz bym chciala miec kolorek taki sam na dluzej wiecie moze jaka farbe kupic ???
 
Ja tez pogadałabym z fotografem. Może ma jeszcze lepsze kopie tych zdjęć. Nasz nam dał w dwóch wersjach. Jedne mniejsze do wysyłania np. na fejsie albo w mailu a drugie gigantyczne do wywoływania. Oprócz tego wybrane przez nas 100 szt. dał nam wywołane w pudełku[emoji4]ale współczuje tego stresu. Dla mnie zdjęcia są mega ważne. Nawet nie robiliśmy filmu. Nie martw się, na pewno da się to jakoś wyjaśnić!
 
Urs jak nic poszłabym z tym do tego fotografa a jeśli by miał obiekcje by to naprawić to zrobiłabym mu zajebista reklamę
Szok tyle pieniędzy i sobie jaja z ludzi robia . Są bezkarni czy cooo

Po tym USG mam obolały brzuszek i coś zaćmi zakluje nisko ehh za późno oparłam się temu badaniu wrrrrrrr nigdy wiecej
Za to mały od rana dokazuje sobie


Dzidzi bobo spokojnie ..to też zalezy jak małe jest ułożone itd.
Co do pracy. Rób przerwy. Nie forsuj się . Swoim tempem i będzie dobrze:)
 
reklama
Do góry