reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Witajcie ;)
Czytam o opalaniu rozgorzała dyskusja ale każda z Nas jest inna bardzo dobrze bo ile zdań tyle rad :D
Ja od wieku wieków pamiętam na czole mam zmarszczki mimiczne :growl:
Piszecie o zupkach również wszystkie ze smakiem pochłaniam(jest jedna jedyna której nie zjem barszcz czerwony). Buraczki w każdej innej postaci uwielbiam jestem sama ciekawa dlaczego...
Tak poza tym mięska,warzywa,owoce to ze smakiem zajadam.Nie lubię ryb i nie jadam a to źle...
Teraz na pierwszym planie truskawki ze śmietaną przyznam nie jem a żrę :wink:
Dziś u Nas był Bieg Fiata super impreza więc miło spędzony czas.
Życzę miłej niedzieli ;)
 
Ja już ruchy dosyć często czuję [emoji7] dzisiaj rano i niedawno właśnie jak pisałam też czułam - normalnie jak się bobas gimnastykuje i czasami takie kopniaczki [emoji3][emoji5] rewelka [emoji3]pewnie też przed spaniem poczuje, choć jak coś zjem to tez mały daje czadu [emoji23]

Ja na apetyt tez nie narzekam [emoji23] ale staram się nie objadać bo pierwsze to niezdrowe i pózniej czuję dłużej jak trawie, a po drugie nie chce przyzwyczajać żołądek do większych posiłków [emoji23] ale mam zachciewajki, mam...
z owoców teraz to obżeram się truskawkami, czereśnie już jadłam, wczoraj, były pyszne ale więcej nie widziałam. Może jutro będę? Na razie posiłkuję się truskawkami i nektarynkami[emoji3]

Karolina
Spróbuj zjeść może nie wszystko naraz tylko wybierz jedną rzecz i mniejszą porcję.. powinno być ok[emoji5][emoji57]
 
Witajcie ;)
Czytam o opalaniu rozgorzała dyskusja ale każda z Nas jest inna bardzo dobrze bo ile zdań tyle rad :D
Ja od wieku wieków pamiętam na czole mam zmarszczki mimiczne :growl:
Piszecie o zupkach również wszystkie ze smakiem pochłaniam(jest jedna jedyna której nie zjem barszcz czerwony). Buraczki w każdej innej postaci uwielbiam jestem sama ciekawa dlaczego...
Tak poza tym mięska,warzywa,owoce to ze smakiem zajadam.Nie lubię ryb i nie jadam a to źle...
Teraz na pierwszym planie truskawki ze śmietaną przyznam nie jem a żrę :wink:
Dziś u Nas był Bieg Fiata super impreza więc miło spędzony czas.
Życzę miłej niedzieli ;)

Ja ryb tez w ogóle nie[emoji53][emoji853] nie ma szans, nie wejdzie mi... dlatego łykam ten kwas dha, bo na pewno go nie dostarczam tyle ile potrzeba ☹️
 
Dziewczyny,

U mnie w pracy straszny sajgon, nie mam za bardzo czasu, zeby tu zagladac, ale chyba niedlugo bedzie zwolnienie i mam nadzieje, ze wtedy nadrobie :)

U mnie czas uplywa na walce z cukrzyca ciazowa, gotowaniu zdrowych rzeczy i probie przytycia (od poczatku ciazy schludlam 5 kg i nie, nie wymiotowalam).

Dzis kupilam pierwsze body dla Kropka i zaczynam robic liste wyprawkowa - wole zakupy rozlozyc w czasie :) Troche mnie to wszystko przeraza - pierwsze dziecko - ale mam nadzieje, ze z czasem bedzie latwiej wszystko ogarnac :)
 
Mnie też już coś z smyra, ale delikatnie. Cudowne uczucie[emoji188]dziś też trochę na rowerach z moimi chłopcami[emoji4] myślałam że dostawie rower na koniec 1 trymestru ale jakoś mi żal jeszcze.
U nas bób w sezonie to dwa razy dziennie gotowany, ale jeszcze chyba trzeba z miesiąc poczekać na taki świeży z bazarku[emoji39]
 
Ale zazdroszczę wam tego, że już czujecie ruchy maluchów, ja się już nie mogę doczekać i pewnie jeszcze trochę to potrwa bo to pierwsza ciąża więc ponoć czuć później. No nic czekam z niecierpliwością na pierwsze odczucia [emoji4]
 
Ale zazdroszczę wam tego, że już czujecie ruchy maluchów, ja się już nie mogę doczekać i pewnie jeszcze trochę to potrwa bo to pierwsza ciąża więc ponoć czuć później. No nic czekam z niecierpliwością na pierwsze odczucia [emoji4]

Ja tez czekam, ale pewnie jeszcze długo nic nie będzie ani widać ani czuć. Na razie wyglądam i czuje się normalnie, jak zwykle. Jakbym nie wiedziała o ciazy to pewnie pomyślałbym ze to po prostu okres spóźnia mi się 2,5 miesiąca[emoji12]
 
reklama
A ja się pochwale, że mamy już łóżeczko, dzisiaj jakaś Pani ogłosiła na jednej z grup sprzedażowych po okazyjnej cenie i długo się nie zastanawialiśmy. Chciałam żeby stało w innym pokoju rozkręcone ale narzeczony postanowił że już je złożymy, wiec zrobiliśmy tez małe przemeblowanie w sypialni i łóżeczko juz stoi na swoim miejscu, czeka na nowy materac i na nowego właściciela [emoji7]
 
Do góry