reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mi się właśnie zdarzają takie bóle też się obawiam ale trzeba być dobrej myśli Kochana;)
We wtorek mam wizytę mam nadzieję że wszystko jest dobrze to bedzie moja pierwsza wizyta od zrobienia testu a u Ciebie który tydzień

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
We wtorek mam wizytę mam nadzieję że wszystko jest dobrze to bedzie moja pierwsza wizyta od zrobienia testu a u Ciebie który tydzień

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
Z tego co liczyłam to 5tydzien u lekarza jeszcze nie byłam jutro będę dzwoniła żeby się zapisać

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co liczyłam to 5tydzien u lekarza jeszcze nie byłam jutro będę dzwoniła żeby się zapisać

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy ostatnia @ miałaś ja 21 i wychodzi mi 4 T i 5 dni jakoś tak

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
O dziewczyny, to my bardzo blisko terminowo jestesmy :)
U mnie ostatni @ 20/02, wedlug moich wyliczen dzis jestem w 5 tygodniu (dzis dokladnie 4t 6d). Wstepna wizyta w czwartek, ale jestem prawie pewna, ze jeszcze nic sie na niej nie dowiem. A Wy robilyscie juz kilka razy bete? Ja zrobilam w piatek i sie zastanawiam kiedy teraz isc ponownie, ktoras z dziewczyn pisala, ze najlepiej co parzysta ilosc dni, ale nie wiem czy ja wytrzymam do wtorku ;) Juz bym chciala wiedziec cos wiecej, nie lubie czekac ;)
 
O dziewczyny, to my bardzo blisko terminowo jestesmy :)
U mnie ostatni @ 20/02, wedlug moich wyliczen dzis jestem w 5 tygodniu (dzis dokladnie 4t 6d). Wstepna wizyta w czwartek, ale jestem prawie pewna, ze jeszcze nic sie na niej nie dowiem. A Wy robilyscie juz kilka razy bete? Ja zrobilam w piatek i sie zastanawiam kiedy teraz isc ponownie, ktoras z dziewczyn pisala, ze najlepiej co parzysta ilosc dni, ale nie wiem czy ja wytrzymam do wtorku ;) Juz bym chciala wiedziec cos wiecej, nie lubie czekac ;)
Ja nie robiłam w zadanej ciazy nie robiłam
 
Hej :) chetnie do Was dolacze jesli mozna :) test robilam w srode, dwie grube czerwone krechy od razu. W ten sam dzien polecialam na bete 4854 a w piatek 7636. W czwartek mam wizyte i juz nie moge sie doczekac, aby potwierdzic ze wszystko jest ok :)

Super :) gratulacje [emoji173]️


ckai9jcgk2p5w1e9.png
 
reklama
Do góry