reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Taaaaaaaaaaaaaa :D:p Ale wolę pojedynczo rozpakowywać takie prezenty :rofl:

Angelus
Bóle jak często i w którym miejscu zależą od osoby, jak napisała Ona. I tez uważam, ze boli, ale można funkcjonować to jest w porządku. A jak się człowiek zwija i nie może wytrzymać, wtedy trzeba to sprawdzić :tak:
Troszke się uspokoilam bo boli tak że zyje i chodzę . Chociaz przy poronieniach też zylam i funkcjonowałam ....fiksuje chyba
 
reklama
Angelus
Mnie brzuch pobolewa codziennie jak na @ tylko że nie z taką siłą bo przy @ zawsze mam takie bóle ze tylko ketonal i to nie jeden mnie ratuje. Także głowa do góry :sorry2:
 
Czytałam czytalam . Ja mialam 33 z hakiem . Norma do 20 . Brałam pół tabletki dziennie. A lekarz kazal odstawić to posłuchałam .

Tez brałam lek na prolaktyne i udało się zajść w ciąże. Lekarz tez zalecił od razu odstawić jak tylko dowiem się o ciąży i w 6tc poroniłam.. Nie wiem czy to było przyczyna czy tez nie..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale teraz to już chyba po ptokach. Nie biorę już tydzień
Trzymajmy kciuki ze progesteron ktory bierzesz pomoze! Prolaktyna wzrasta w ciazy

Lucka natykalam sie na tematy gdzie dziewczyny po poronieniu w nastepnej ciazy braly np. Bromergon dalej i ciaza sie utrzymywala ale czy to wlasnie pomagalo? ja nic wiecej nie wiem. Najlepiej sprawdzić opinie rożnych lekarzy
 
Tez brałam lek na prolaktyne i udało się zajść w ciąże. Lekarz tez zalecił od razu odstawić jak tylko dowiem się o ciąży i w 6tc poroniłam.. Nie wiem czy to było przyczyna czy tez nie..
Wysoka miałaś prolaktyne ? Brałaś progesteron jak zaszlas ? Wspolczuje wiem co czujesz :( Nastraszylas mnie .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymajmy kciuki ze progesteron ktory bierzesz pomoze! Prolaktyna wzrasta w ciazy

Lucka natykalam sie na tematy gdzie dziewczyny po poronieniu w nastepnej ciazy braly np. Bromergon dalej i ciaza sie utrzymywala ale czy to wlasnie pomagalo? ja nic wiecej nie wiem. Najlepiej sprawdzić opinie rożnych lekarzy

Mi lekarz powiedział tak jak napisałaś, ze w ciąży prolaktyna tak i tak wzrasta. Czytałam dosyć dużo o tym i co lekarz to inna opinia :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysoka miałaś prolaktynę ? Brałaś progesteron jak zaszlas ? Współczuję ... Wiem co czujesz :( Nastraszylas mnie
 
Cześć.
Można dołączyć?
Na razie bardzo nieśmiało :) 2 lutego miałam ostatnią @, cykl z clo, metformaxem i duphastonem. W 27 dc zrobiłam test. Wyszła bladziutka kreseczka, widoczna pod kątem, zrobiłam betę wyszła 40. 28 dc kreska była nadal blada, ale normalnie widoczna, w 29 dc beta była już 150. Na razie staram się być dobrej myśli, ale nie jest łatwo. Jutro idę do gina, wiem, że nic nie będzie widać, ale chcę się dowiedzieć co dalej z lekami itd.

Gratulacje :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wysoka miałaś prolaktynę ? Brałaś progesteron jak zaszlas ? Współczuję ... Wiem co czujesz :( Nastraszylas mnie

Nie stresuj się!! To nie powiedziane, ze właśnie prolaktyna była przyczyna :* prolaktyne miałam coś w okolicach 35. nic nie brałam jak zaszłam, poroniłam miesiąc temu, lekarz kazał się starać od razu bez żadnych leków. Jestem umówiona 14 lutego na wizytę wiec może wtedy mi zapisze jakieś tabletki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry