reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Oby tak było :) ja nie mam za dobrych wspomnień bo równy miesiąc temu poroniłam w 6tc :( ale mam nadzieje ze teraz będzie ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja poroniłam w zeszłym roku i też jakoś teraz się przejmuję bardziej... betę miałam 17,29 w 24 dc i zastanawiam się ciągle na ile to jest pewne :p
 
I oby dotrwać do terminów - Tosię urodziłam w 36 tc, następne wolałabym o czasie.

Ja Młodego w 37tygodniu ale nie narzekam :) ważył 3100, 10pkt dostał i wszystko ok. Ale moze tydzień wcześniej zrobiłby różnicę...nie wiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja też wszystko w porządku 52 cm i 3250, 10 pkt. Tyle, że teściowa pielęgniarka wrobiła mnie w Poradnię Wcześniaków i musiałam później niepotrzebnie z nią chodzić. Teraz mieszkam 60km dalej, bo się przeprowadziłam i nie widzi mi się by znów jeździć.
 
Dziewczyny, słuchacie serca w pierwszym trymestrze ? Czytałam u mamyginekolog, że może to być niebezpieczne dla maluszka.
Ja byłam na wizycie 28/02 z betą prawie 600 i gin kazał wrócić za dwa tygodnie 16/03 i wówczas będzie wiadomo. Czy jajo zagnieździło się w macicy i czy jest pełne [emoji120][emoji120][emoji120]
Cycki bolą tylko jak naciskam, brzuch pobolewa jak na okres, trochę dopada mnie zmęczenie, ale ogólnie jest [emoji123][emoji123][emoji123]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Agne91
Ja nie Man praktycznie żadnych objawów, moze senność :) jeśli chodzi o wizytę 20.03 to na pewno będę już widzieć serduszko, ale słuchać nie. Tylko zobaczę na monitorze ;)

Ania
Rzeczywiście, teraz sobie przypominam ze jakbym urodziła dzień czy dwa wcześniej to byłby wcześniakiem i przy tym są jakieś procedury... chyba tez darmowe szczepienia?
Ale oczywiście lepiej mieć ciążę donoszoną ;) czyli choć ten 37 tydzień :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry