reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ta bladziocha była w przepisowym czasie 5 minut. Przez pierwsze 2 min nie było nic i już myślałam, że nic z tego, ale w 4 min zerknęłam jeszcze raz i stwierdziłam, że mam przywidzenia, więc szybko trzasnęłam foto ;)

No dobra, namówiłyście mnie - jutro z rana robię kolejny test. Jak znów będzie jakakolwiek kreseczka to będę lecieć na betę. A jak nie będzie to poczekam kolejnych kilka dni. Dopóki nie ma @ to przecież jest nadzieja ;)

W takim razie powinna być mocno 2.kreska :):laugh2:
 
reklama
Ciezko powiedzieć. Innym dziewczynom z forum czesto wychodzil cien cienia i po kilku dniach.mialy wyrazna kreseczke druga, natomiast mi w poprzednim cyklu wyszedl ledwo widoczny cien, miałam wszystkie objawy wczesnej ciazy, a dzien pozniej przyszla @.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy to było? Właśnie ja wiem,że ok 28.1 miałam owulację i w tym czasie też było :p 3 tyg po czyli 17 albo 18 robiłam test i był negatywny. @ powinna być 15 i nie była a przyszła 21 :D
 
I może imiona dodać na listę ? Nie każda ma nick wspólny z imieniem :) Ja Emilia 23 lat


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bo u mnie to jest tak,że coś się przestawiło teraz i sama nie wiem. Z @ z cykli 28-30 wychodzi na koniec listopada a z cykli 32 na początek grudnia. I nawet jak po tej @ dojdzie do zapłodnienia to może być koniec listopada. Dlatego jestem w kropce i dowiem się dokładnie za 2 tyg po badaniu ginekologicznym.
 
W takim razie kobitki co nie podały wieku i imienia czy terminu porodu proszę pisać :)
 
reklama
Do góry