reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja jak pokazałam mężowi test to najpierw stwierdził, ze przecież tam nic nie ma! [emoji3] ale przyjrzał się bardziej i stwierdził, ze rzeczywiście coś tam jest [emoji5]
Dziś rano nie powtórzyłam testu, zrobię go jutro z samego rana, myśle ze 2 kreska będzie już bardziej widoczna [emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez mi powiedzial, ze widze co chce widziec i nic nie ma [emoji85] na nastepny dzien mowil, ze moze to jakis trefne testy a jak zobaczyl wyniki bety to pytal czy mozliwe aby sie pomylili [emoji85] Dopiero wtedy do niego dotarlo ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój w pierwszej ciąży jak zobaczył test z dwoma grubymi czerwonymi kreskami - byłam już po terminie @, stwierdził, że jeden może być wadliwy. To była sobota wieczór, wiec w niedzielę specjalnie do galerii po dwa testy i znowu dwie kreski wszędzie :-D Niby uwierzył... ale powiedział, że jak lekarz potwierdzi to na pewno uwierzy :rolleyes:
 
Cześć Dziewczyny!

Gratuluję wszystkim szczęśliwym przyszłym Mamom!

Regularnie Was sobie czytam i stwierdziłam, ze w sumie mogę do Was dołączyć. Mocno liczę na to, że mam powód ;)
We wtorek 27.02. zrobiłam test (to był mój 29 dc, cykle mam od 31 do 37 dni). Z testu wyszedł cień cienia, aż wrzuciłam foto na inny wątek - część widziała to co ja, część nie. No i teraz jestem w kropce i nie wiem kiedy testować :D Aż sama się sobie dziwię, że do dziś wytrzymałam. Chyba poczekam do niedzieli, bo dłużej nie dam rady. No chyba, że wcześniej nawiedzi mnie @.
Myślicie, że taki cień cienia daje już nadzieję, czy mógł to być przypadek?
 
Kochana , skoro był cień cienia to prawdopodobnie ciąża :) zrób test powinna już być czerwona krecha jeżeli ten cień cienia „był” ciążowy :) testuj :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!

Gratuluję wszystkim szczęśliwym przyszłym Mamom!

Regularnie Was sobie czytam i stwierdziłam, ze w sumie mogę do Was dołączyć. Mocno liczę na to, że mam powód ;)
We wtorek 27.02. zrobiłam test (to był mój 29 dc, cykle mam od 31 do 37 dni). Z testu wyszedł cień cienia, aż wrzuciłam foto na inny wątek - część widziała to co ja, część nie. No i teraz jestem w kropce i nie wiem kiedy testować :D Aż sama się sobie dziwię, że do dziś wytrzymałam. Chyba poczekam do niedzieli, bo dłużej nie dam rady. No chyba, że wcześniej nawiedzi mnie @.
Myślicie, że taki cień cienia daje już nadzieję, czy mógł to być przypadek?
Ciezko powiedzieć. Innym dziewczynom z forum czesto wychodzil cien cienia i po kilku dniach.mialy wyrazna kreseczke druga, natomiast mi w poprzednim cyklu wyszedl ledwo widoczny cien, miałam wszystkie objawy wczesnej ciazy, a dzien pozniej przyszla @.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myśle ze daje nadzieje [emoji4] w poprzedniej ciąży tez miałam cień cienia i ciąża była :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pokaz nam zdjecie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdjęcie testu w 29 dc (cykle od 31 do 37):

Zobacz media 718804
Nie wiem czy wytrzymam do niedzieli z testowaniem.
Poczytała trochę na różnych wątkach i rzeczywiście wyniki potem były różne.
Co prawda czuję się inaczej, od kilku dni "ciągnie" mnie w podbrzuszu i czasem kłuje jajnik, ale wiadomo - psychika ludzka potrafi namieszać ;)
 
reklama
Nie widze na telefonie, a na kompie jakis cien faktycznie jest, jesli test robilas 27 lutego, to mysle, ze jak zrobisz jutro to juz powinno byc bardziej wyrazne, a nawet i dzisiaj
 
Do góry