reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

My w ogóle ślubu nie mamy i byłam ostatnio to mi powiedział, że dziecka karać nie będą za to że rodzice ślubu nie mają i że normalnie ochrzcza.
Dla kościoła lepszy jest brak ślubu niż ślub cywilny a brak kościelnego. Moja siostra w takiej sytuacji nie moze być chrzestną - gdyby w ogóle nie miała ślubu to nie byłoby problemu, ale że ma cywilny to nie może być chrzestna.
 
reklama
U nas jak są goście to Sandra śpi hehe :) generalnie hałas jej nie przeszkadza a nawet mam wrażenie że jak jest za cicho to młodej nie pasuje--ale zawsze może się zmienić.... Zobaczymy.
 
Dla kościoła lepszy jest brak ślubu niż ślub cywilny a brak kościelnego. Moja siostra w takiej sytuacji nie moze być chrzestną - gdyby w ogóle nie miała ślubu to nie byłoby problemu, ale że ma cywilny to nie może być chrzestna.
U nas jest jeszcze problem tego typu, że w momencie mojej rozmowy z księdzem mieliśmy realna przeszkodę do zawarcia związku małżeńskiego, tj. mój chłop miał już żonę i sprawa się toczyła w sądzie biskupim. Tydzień po tej rozmowie przyszedł wyrok o unieważnieniu :D tak czy siak córkę 1 też chrzcilam będąc panna ale w innej parafii. Tam ksiądz mi potrafił powiedzieć, że moja córka ma wadę serca przez to że rodzice ślubu nie mają. Ale ochrzcil.
 
U nas jest jeszcze problem tego typu, że w momencie mojej rozmowy z księdzem mieliśmy realna przeszkodę do zawarcia związku małżeńskiego, tj. mój chłop miał już żonę i sprawa się toczyła w sądzie biskupim. Tydzień po tej rozmowie przyszedł wyrok o unieważnieniu :D tak czy siak córkę 1 też chrzcilam będąc panna ale w innej parafii. Tam ksiądz mi potrafił powiedzieć, że moja córka ma wadę serca przez to że rodzice ślubu nie mają. Ale ochrzcil.
Poważnie tak powiedział? Nosz kur.. Brak słów!!
 
Dziewczyny czy jestem jakaś nienormalna... Chyba nie nadaje się na matkę moje dziecko wyprowadza mnie z równowagi:( ciągle marudzi a ja juz dostaje szału płakać mi się chce... Mam ochotę wyjść poprostu
 
reklama
Dziewczyny czy jestem jakaś nienormalna... Chyba nie nadaje się na matkę moje dziecko wyprowadza mnie z równowagi:( ciągle marudzi a ja juz dostaje szału płakać mi się chce... Mam ochotę wyjść poprostu
Ja mam już drugi taki dzień. Nie da się odłożyć, pierś szarpie, praktycznie nie śpi. A moja 2,5 latka wchodzi na mnie gdy próbuje Michalinę uspokoić. W nocy często się budzi, a noc z z soboty na niedzielę nie spałam praktycznie wcale przez chrapanie męża, wysiadam.
 
Do góry