reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja polecam katarek podłączany do odkurzacza. Super sprawa [emoji4]
32d2d0227360322dmed.jpg

Katarek można podłączyć do odkurzacza o mocy od 800 do 1800 W. Końcówka którą się wkłada do rury odkurzacza (wklejam zdjęcie) ma kształt rozszerzający się, więc pasuje do rur o różnej średnicy. Gdybym miała używać gruszki, to wieki by mi to zajęło zanim wyciągnęłabym gluty :) Co do Katarka - nie każde dziecko jest spokojne słysząc dźwięk odkurzacza. Moje na szczęście jest. Na czyszczenie jednej dziurki poświęcam max 10 sekund.

A aspirator na baterie też mam i Katarkowi nie dorównuje. Coś tam wyjdzie, ale tak słabo ciągnie, że człowiek się namęczy...
Jak do odkurzacza???? Nie rozumiem [emoji848]
 
Troche odetkany... Ale darł sie przy tym jakby go ze skóry obdzierano... Do tego odkurzacz jest mega głośny i my wpół spanikowani z trzesącym rękoma... Przez chwile było jak w czekim fimie.. Mikt ni wie co sie dzieje.. Wszyscy krzyczą, piesz szczeka i odkurzacz mega wyjący... Psni w eklepie dodatkowo wcisneła tacie takze aspiratorna baterie.. Jeszcze go noe rozpakowałam ale wierze w niego bo z tym katarkiem i kabelkami to troche haos u nas nastąpił;-)
 
32d2d0227360322dmed.jpg

Katarek można podłączyć do odkurzacza o mocy od 800 do 1800 W. Końcówka którą się wkłada do rury odkurzacza (wklejam zdjęcie) ma kształt rozszerzający się, więc pasuje do rur o różnej średnicy. Gdybym miała używać gruszki, to wieki by mi to zajęło zanim wyciągnęłabym gluty :) Co do Katarka - nie każde dziecko jest spokojne słysząc dźwięk odkurzacza. Moje na szczęście jest. Na czyszczenie jednej dziurki poświęcam max 10 sekund.

A aspirator na baterie też mam i Katarkowi nie dorównuje. Coś tam wyjdzie, ale tak słabo ciągnie, że człowiek się namęczy...
Ja odciagam przed snem bo zawsze zalegają wielkie białe gile i ciężko im oddychać. Nie inhalujemy, zakrapiam solą i nawilżacz chodzi cała noc
 
reklama
U mnie nawilżacz też działa całą noc... Dzisiaj to u nas był najpierw inhalator(kupiny wczoraj wiec instrukcja podłączenia czytana na kolanie bo nigdy wczesniej nie miałam takiej zabawki), pozniej sól po dwie kropelki... Towaru z nosa było dużo... Po akcji syn zjadł jak górnik i zapadł w sen... Cichy sen;-) zobaczymy czy wieczorem bedzie trzeba odciągnąć ale dzieki za dobrą rade...
Ja odciagam przed snem bo zawsze zalegają wielkie białe gile i ciężko im oddychać. Nie inhalujemy, zakrapiam solą i nawilżacz chodzi cała noc
 
Do góry