reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie wiem czy coś się zmieniło z ta wodą czy tylko u mnie tak jest ale moja położna na początku nie kazała dopajać mimo ze karmiłam mm a później jak pojawiły się zaparcia to kazała dać 5ml wody więcej jak przygotowuje mieszankę ale ja nie kombinowałam tyko normalnie daje Małej trochę wody miedzy posiłkami.
Myślę, że składy mieszanek się zmieniły na przestrzeni lat. Na stronach producentów w FAQ można znaleźć info, że nie trzeba przepajac chyba, że jest wyjątkowo gorąco.
 
reklama
Dziewczyny powiem wam że chyba wraca mi cycolandia dla Krystiego [emoji3] z jednego cyca je z drugiego leci [emoji3] dzisiaj cały dzień na cycu i sama już nie wiem raz śpi mocno raz tak że usypia przy piersi a jak go ruszysz to oczy jak złotówki [emoji848] narazie nie będę go dokarmiac może coś z tego wyjdzie... Ale dzięki za odpowiedzi na pewno przydadzą mi się na przyszłość.
 
Dziewczyny powiem wam że chyba wraca mi cycolandia dla Krystiego [emoji3] z jednego cyca je z drugiego leci [emoji3] dzisiaj cały dzień na cycu i sama już nie wiem raz śpi mocno raz tak że usypia przy piersi a jak go ruszysz to oczy jak złotówki [emoji848] narazie nie będę go dokarmiac może coś z tego wyjdzie... Ale dzięki za odpowiedzi na pewno przydadzą mi się na przyszłość.

wklejalam gdzieś tam wstecz opis mieszanek i góruje HiPP ale to te od dziecka zalezy
a jak dużo go dokarmiasz w dzień?
super że laktacja rusza .. postaraj się dobrze to wykorzystać a zaprocentuje :)
i co masz na myśli z tym spaniem?



eh dziewczyny znajoma napisała że jednak jej młody ma ospę wietrzna..ehh też trafiliśmy
 
wklejalam gdzieś tam wstecz opis mieszanek i góruje HiPP ale to te od dziecka zalezy
a jak dużo go dokarmiasz w dzień?
super że laktacja rusza .. postaraj się dobrze to wykorzystać a zaprocentuje :)
i co masz na myśli z tym spaniem?



eh dziewczyny znajoma napisała że jednak jej młody ma ospę wietrzna..ehh też trafiliśmy
Moja mama ostatnio mi opowiadała że jak ja miałam Msc, mój brat 1.5 roku to moja wówczas 11-letnia siostra miała ospe i my nie złapalismy. Oboje przeszliśmy ja dopiero w podstawówce. Także bądź dobrej myśli :)
 
wklejalam gdzieś tam wstecz opis mieszanek i góruje HiPP ale to te od dziecka zalezy
a jak dużo go dokarmiasz w dzień?
super że laktacja rusza .. postaraj się dobrze to wykorzystać a zaprocentuje :)
i co masz na myśli z tym spaniem?



eh dziewczyny znajoma napisała że jednak jej młody ma ospę wietrzna..ehh też trafiliśmy
Zuzia miała ospę wietrzną jak Antoś miał 2 miesiące i nie złapał, więc bądź dobrej myśli[emoji123][emoji123][emoji123]
Dziewczyny powiem wam że chyba wraca mi cycolandia dla Krystiego [emoji3] z jednego cyca je z drugiego leci [emoji3] dzisiaj cały dzień na cycu i sama już nie wiem raz śpi mocno raz tak że usypia przy piersi a jak go ruszysz to oczy jak złotówki [emoji848] narazie nie będę go dokarmiac może coś z tego wyjdzie... Ale dzięki za odpowiedzi na pewno przydadzą mi się na przyszłość.
Trzymam kciuki za udane kp, będzie dobrze :-)
 
@ONAONAONA ospa sie zaraza jakies dwa tygodnie przed wykropkowaniem, wiec duza szansa, ze Was ominie, skoro byliscie praktycznie w tej samej dobie u nich. Fingers crossed :) No i Nikolas ma Twoje przeciwciala z mleczka jesli przechodzilas Ospe.


Laski, ubralam dzis Teo w dresik na 6-9 mcy :surprised::surprised: myslalam ze bedzie w nim plywal, a tu prosze. Zobaczymy w piatek ile koles wazy, ale z tym to pilus, on jest dlugi jak chorera ;)
 
Moja mama ostatnio mi opowiadała że jak ja miałam Msc, mój brat 1.5 roku to moja wówczas 11-letnia siostra miała ospe i my nie złapalismy. Oboje przeszliśmy ja dopiero w podstawówce. Także bądź dobrej myśli :)
Zuzia miała ospę wietrzną jak Antoś miał 2 miesiące i nie złapał, więc bądź dobrej myśli[emoji123][emoji123][emoji123]Trzymam kciuki za udane kp, będzie dobrze :-)
na razie wypieram myśl o zarażeniu .. wolę nie martwić się na Zapas ale mimo wszystko dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie .Oby było jak piszecie') ..ale fart dosłownie z tą sytuacją .. bo tyle czasu do nich nie wpadaliśmy bo ciągle wszyscy chorzy a teraz kiedy zdrowi to ospa ..oni to się mają ..ciągle coś oO
 
@ONAONAONA ospa sie zaraza jakies dwa tygodnie przed wykropkowaniem, wiec duza szansa, ze Was ominie, skoro byliscie praktycznie w tej samej dobie u nich. Fingers crossed :) No i Nikolas ma Twoje przeciwciala z mleczka jesli przechodzilas Ospe.


Laski, ubralam dzis Teo w dresik na 6-9 mcy :surprised::surprised: myslalam ze bedzie w nim plywal, a tu prosze. Zobaczymy w piatek ile koles wazy, ale z tym to pilus, on jest dlugi jak chorera ;)
wow .. mlody długi nie ??? a ile miał jak się urodził?
mój Nikolas miał 54cm a teraz to nie wiem . jakiś krótki jest hehehe

no i masz rację. nie pomyślałam o tym kiedy się dokładnie przy ospie zaraza .. obiło mi się to o uszy
 
wow .. mlody długi nie ??? a ile miał jak się urodził?
mój Nikolas miał 54cm a teraz to nie wiem . jakiś krótki jest hehehe

no i masz rację. nie pomyślałam o tym kiedy się dokładnie przy ospie zaraza .. obiło mi się to o uszy

Nie zmierzyli go po urodzeniu, ale ciuszki z pl na 56 byly za male na niego. 61,5 cm mial 14 grudnia. Poprosze w piatek zeby go zmierzyly, bo to az niewiarygodne. I stopy ma takie dlugie i paluszki u rak. Dzis pyknelam taka fotke i sie zakochalam w niej ;)
1FDB35AE-F5EA-45EC-82F4-CE501B8BF728.jpeg
 
reklama
Nie zmierzyli go po urodzeniu, ale ciuszki z pl na 56 byly za male na niego. 61,5 cm mial 14 grudnia. Poprosze w piatek zeby go zmierzyly, bo to az niewiarygodne. I stopy ma takie dlugie i paluszki u rak. Dzis pyknelam taka fotke i sie zakochalam w niej ;)
Zobacz załącznik 931307
śliczna fotka. tylko całować te paluszki!!

Teo jak mój starszy syn który miał 60cm przy urodzeniu hehe
a Niko to ma ok 63 teraz a Teo napewno więcej
ja jutro z nim na szczepienie idę ehh odechciewa mi sie

jeszcze miałam napisać E młody mi się ślinić zaczął i że wszelakie grające zabawki opanowały Nam salon oO
 
Do góry