reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dzień dobry wszystkim i miłej niedzieli [emoji8]!! Czy wy też mialyscie problem z aplikacją?? Od wczoraj nie działała mi..W końcu się odezwałaś [emoji4] Super że wszystko w porządku u Was, u nas także się choć niczego u lekarza się nie dowiedziałam, znalazłam już polskiego prywatnego, będę dzwoniła w poniedziałek się umówić
A z mężem powiem Ci że Trochę lepiej, postawiłam mu sprawę jasno, jak narazie postępy jeszcze nie wielkie ale za każdym razem mu przypominam jak coś nie tak i powoli do przodu [emoji4][emoji4]Wytrwałości kochana, wszystko będzie dobrze zobaczysz! Trzymam bardzo mocno kciuki [emoji177] A ile cm główką w obwodzie urosła od ciąży? Ile miała i ile ma teraz cm?

Hej [emoji8] Około 23 nie mogłam już włączyć aplikacji...

Miłego dnia mamusie [emoji8][emoji177][emoji177][emoji177]
 
reklama
Mi też aplikacja nie działała.

@Dita_333 absolutnie nie miałam nic złego na myśli. Przepraszam jeśli tak to odebrałaś. Po prostu jeśli chodzi o położne i lekarzy to z każdej strony słyszę inne, czasem sprzeczne rady. Jedni każą mi ściągać pokarm , inni nie. Już głupieje. I pytanie kto ma rację.
Malutka cały dzień wczoraj spała, noc też spokojna z przerwami na cyca. Gdyby była głodna to by tak ładnie spała? W dzień po karmieniu albo zasypia albo sobie leży grzecznie, próbuję coś gadać po swojemu, uśmiecha się... Zmieniam jej średnio 8 pieluszek, robi zwykle 3 kupy dziennie. Nie wygląda mi na to żeby coś złego się działo... Też nie wiem na ile ta waga jest obiektywna... Jak ważylisny różne przedmioty to się zgadzało. Ale one się nie ruszały tak jak ona czasem, a to wiadomo może zafałszować wynik.
Teraz pijadła cyca i z uśmiechem na twarzy zasnęła...
@maksimas ja laktatorem też tyle ściągam, ale jak go odkładam i naciskam otoczke dalej to pokarm leci, także laktator jest bardzo nieobiektywny... Inna rzecz, że chyba zamówię większy lejek, bo ten mimo teoretycznie dobrego doboru do średnicy otoczki wydaje mi się nieodpowiedni.
 
IMG_0027.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0027.JPG
    IMG_0027.JPG
    80,7 KB · Wyświetleń: 309
Wlasnie nadrabiam nieprzeczytane posty. Mam tak samo jak Ty z laktacja. Mam bardzo malo pokarmu, faszeruje sie roznymi herbatkami na laktacje, przystawiam na chama corke do cyca ale nic to za bardzo nie daje. Czasami sciagam laktatorem by sprawdzic ile mam pokarmu i z obu piersi to maks 40 ml sciagne. Tak bardzo chcialam kamic piersia i niestety musze dokarmiac mm:baffled:

A jak szło jej przybieranie na wadze? Bo to chyba najlepszy wyznacznik. Powiem ci, że ja tez mało ściągam laktatorem, cos na mnie nie działa ten sprzęt [emoji85]wyobraź sobie, ze lepiej mi wychodzi ściąganie ręczne [emoji23]ale i tak to nie są duże ilości [emoji53]
Ja odkąd dokarmiam mm widzę przyrost na wadze i to dla mnie ważne. I tak jak pisałam wcześniej - mój nie ma ani kołek, ani wzdęć, ani kłopotów z kupką.. wiec u nas karmienie mix sie sprawdza [emoji5] tobie tez tego życzę [emoji106]

Dzień dobry wszystkim i miłej niedzieli [emoji8]!! Czy wy też mialyscie problem z aplikacją?? Od wczoraj nie działała mi..W końcu się odezwałaś [emoji4] Super że wszystko w porządku u Was, u nas także się choć niczego u lekarza się nie dowiedziałam, znalazłam już polskiego prywatnego, będę dzwoniła w poniedziałek się umówić
A z mężem powiem Ci że Trochę lepiej, postawiłam mu sprawę jasno, jak narazie postępy jeszcze nie wielkie ale za każdym razem mu przypominam jak coś nie tak i powoli do przodu [emoji4][emoji4]Wytrwałości kochana, wszystko będzie dobrze zobaczysz! Trzymam bardzo mocno kciuki [emoji177] A ile cm główką w obwodzie urosła od ciąży? Ile miała i ile ma teraz cm?

Wczoraj byla w nocy aktualizacja apki[emoji5] tez miałam taki komunikat[emoji106]
Dovrze, że mąż sie ogarnął [emoji5]

Mi też aplikacja nie działała.

@Dita_333 absolutnie nie miałam nic złego na myśli. Przepraszam jeśli tak to odebrałaś. Po prostu jeśli chodzi o położne i lekarzy to z każdej strony słyszę inne, czasem sprzeczne rady. Jedni każą mi ściągać pokarm , inni nie. Już głupieje. I pytanie kto ma rację.
Malutka cały dzień wczoraj spała, noc też spokojna z przerwami na cyca. Gdyby była głodna to by tak ładnie spała? W dzień po karmieniu albo zasypia albo sobie leży grzecznie, próbuję coś gadać po swojemu, uśmiecha się... Zmieniam jej średnio 8 pieluszek, robi zwykle 3 kupy dziennie. Nie wygląda mi na to żeby coś złego się działo... Też nie wiem na ile ta waga jest obiektywna... Jak ważylisny różne przedmioty to się zgadzało. Ale one się nie ruszały tak jak ona czasem, a to wiadomo może zafałszować wynik.
Teraz pijadła cyca i z uśmiechem na twarzy zasnęła...
@maksimas ja laktatorem też tyle ściągam, ale jak go odkładam i naciskam otoczke dalej to pokarm leci, także laktator jest bardzo nieobiektywny... Inna rzecz, że chyba zamówię większy lejek, bo ten mimo teoretycznie dobrego doboru do średnicy otoczki wydaje mi się nieodpowiedni.
Ale to wyglada, że pięknie reaguje na twoj pokarm [emoji33][emoji5] mój to płakał i wsadzał raczki do buzi i mlaskał l.. i nie potrafił spać, bo był głodny.. a twoja jakby najedzona... Musi być dobrze w takim razie.. moze cos ci poradzą w czwartek. A moze zacznie teraz szybciej przybierać? Trzymam kciuki!!

@Balonsbalons
Czyli z wątrobą wszystko ok[emoji106] a z tą główka myślę, że będzie dobrze.. nie wierze, że w ostatnie 3 tygodnie zaraziłaś się toxo.. Ile urosła ta główka twojemu synkowi??
 
Hej :) Mam do was pytanie. Jakiś czas temu kilka z Was miało problem z mokrym bokiem maluszka przez siusie. Jak sobie z tym poradzilyscie? Myślalam, że to wina pampersów firmy pampers, ale już na Dada zaczęło się zdarzac. Ja już wymiekam. Jak ma być siusiak ? Może tu jest problem?

Siusiak na dole i wszystkie falbanki dokładnie wyciągnięte na zewnątrz [emoji4]

My dziś kończymy miesiąc [emoji7] jak ten czas zleciał! Moja kruszynka nk i od dzisiaj przeszliśmy już na pampersy 2, 1 wykończyliśmy i teraz te się jakieś duże wydają [emoji23]
 
Czy ktoś tu jeszcze trzyma kciuki za ostatni dwupak na tym forum [emoji3]?
Trzymam kciuki :)

@Balonsbalons daj znać jak będziesz więcej wiedziała. Też nie wierzę w toxo. Zresztą w ostatnim trymestrze toxo u matki jest dla dziecka najmniej niebezpieczne. A nie myślałaś żeby sobie samej oznaczyć przeciwciała teraz? Byś wiedziała co i jak wstępnie.
 
reklama
Siusiak na dole i wszystkie falbanki dokładnie wyciągnięte na zewnątrz [emoji4]

My dziś kończymy miesiąc [emoji7] jak ten czas zleciał! Moja kruszynka nk i od dzisiaj przeszliśmy już na pampersy 2, 1 wykończyliśmy i teraz te się jakieś duże wydają [emoji23]

A propo pampersow- mam w domu dwa opakowania dwójek i jedne są wagowo 3-6kg i te są małe - dobrze, ze je kończymy i drugie dwójki 4-8kg[emoji23][emoji85][emoji23] także trzeba patrzeć tez na wagę i być czujnym przy zakupie [emoji106]

Gratuluje skończonego miesiąca [emoji8]
 
Do góry