reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Specjalnie kazałam mężowi kupić extrasensitive, no i się nie sprawdziły. Z pierwszym synem jechałam na chusteczkach z pampersa, nie zagłebiajac się w skład i w ogóle nie było problemu[emoji848], za to ten egzemplarz ma pupcie extra ultra max wrażliwą [emoji18]
My używamy właśnie tych zielonych extrasensitive z Rossmann i odpukac nic się nie dzieje i jesteśmy z nich zadowoleni [emoji4] Gorzej bo Mikołaj czyli teściowa przyniosła Emilce m.in. chusteczki nawilżane tylko że są z Pampersa i w dodatku aż 6 opakowań i nie wiem co mam z tym zrobić. Najlepsze, że przyszła i się mówi żeby jej jeszcze kupiła chusteczki bo jedzie do Rossmann i jeszcze nawet pokazałam jej jakich używamy to i tak kupiła inne, pewnie zasugerowala się znaną marką.
 
reklama
My używamy właśnie tych zielonych extrasensitive z Rossmann i odpukac nic się nie dzieje i jesteśmy z nich zadowoleni [emoji4] Gorzej bo Mikołaj czyli teściowa przyniosła Emilce m.in. chusteczki nawilżane tylko że są z Pampersa i w dodatku aż 6 opakowań i nie wiem co mam z tym zrobić. Najlepsze, że przyszła i się mówi żeby jej jeszcze kupiła chusteczki bo jedzie do Rossmann i jeszcze nawet pokazałam jej jakich używamy to i tak kupiła inne, pewnie zasugerowala się znaną marką.
Każde dziecko inne i pupcie tez[emoji6] Na szczęście mój kupił 1 opakowanie, a że już otwarte to będę nimi kurz wycierac[emoji4] 6 opakowań to trochę tego jest, skład maja średni ale z pierwszym synem nam się sprawdziły, żadnych dupnych problemów nie było i też wybrałam je wtedy ze względu na markę[emoji846]
 
Wygląda na to, że tylko ja jestem jeszcze w dwupaku. Za tydzień mam cc. Super, że tak szybko doszłaś do siebie [emoji6]
Naprawdę nie ma co sie martwić, byle szybko sie ruszać ,nozkami i duzo robi nastawienie i samozaparcie;)
Ja np zniosslam dobrze a dziewczyna obok wstala dopiero wtedy kiedy ja wychodziłam ale jednak trzymam kciuki ze dobrze pójdzie !:)
 
My używamy właśnie tych zielonych extrasensitive z Rossmann i odpukac nic się nie dzieje i jesteśmy z nich zadowoleni [emoji4] Gorzej bo Mikołaj czyli teściowa przyniosła Emilce m.in. chusteczki nawilżane tylko że są z Pampersa i w dodatku aż 6 opakowań i nie wiem co mam z tym zrobić. Najlepsze, że przyszła i się mówi żeby jej jeszcze kupiła chusteczki bo jedzie do Rossmann i jeszcze nawet pokazałam jej jakich używamy to i tak kupiła inne, pewnie zasugerowala się znaną marką.
Mozesz wykorzystac do wycierania kurzy ;)
 
No jak tam laski 13 godzina
Jak u was dzien mija ja ugotowalampyszna dyniową zupke z pieczonym jabłkiem świerzymimbirem i sokiem z pomarańczki istny zimowy rarytasik. Pachnie w calym domku.
Ogarnieta chata po weekendzie pranie jedno zrobione drugie pochowane teraz ogarne prasowanko potem druga kawka i po starszaka do przedszkola. Dziś mamy na 18 trening piłki . wiec z malutkim bedzie juz 3 spacer dziś. Mogloby chociaz przestsc padac
 
Dzień dobry ☹️ Ja mam za sobą całkowicie nieprzespaną noc przez to przeziębienie... w dzień było jako tako, a w nocy totalne apogeum.... nie wyobrażam sobie jakby ta cesarka miała być dzisiaj. Jeszcze aż tydzień i tylko tydzień. Rozważam pójście do lekarza, choć nie wiem na ile to pomoże, bo przecież w ciąży nic nie wolno...
dokładnie jak pisze @Balonsbalons można nawet antybiotyk, choć jest masa innych leków na kaszel i przeziębienie, które można stosować w ciąży tylko trzeba iść do lekarza. Tylko LEKÓW a nie suplementów, ktorych działanie oparte jest chyba na samym cukrze. Może mają za zadanie poprawić humor choremu ;-) ;)Właśnie lepiej czosnek i sok z malin wypić, w tych specyfikach są ich śladowe ilości. Myślę, że lekarz to najlepsza opcja, przyjmą Cię w ciąży bez kolejki a kaszel minie po lekach po 4-5 dniach, a przynajmniej osłabnie na tyle, żeby nie drażnić rany:)
 
reklama
Do góry