reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny, przez te zachcianki ciążowe to przytyje pod koniec jeszcze 5kg. [emoji85]
Tak mnie nachodzi na wypieki ostatnio. W niedziele piekłam drożdżówki z budyniem, dzisiaj babkę marmurkowa i wyszła tak pyszna ze aż się pochwale :D i nie wiem jak to zrobić, żeby nie zjeść całej na raz [emoji28]

Zobacz załącznik 912262

Ja w weekend przed porodem gotowalam i pieklam. W niedziele taka ochota mnie na ciasto naszla ze bananowo kakaowe robilam i jeszcze cieple z polewa zjadalismy wieczorowa pora ;) polecam jutro domowe SPA, a wieczorem porodowka gwaratnowana ;)
 
reklama
Ja w weekend przed porodem gotowalam i pieklam. W niedziele taka ochota mnie na ciasto naszla ze bananowo kakaowe robilam i jeszcze cieple z polewa zjadalismy wieczorowa pora ;) polecam jutro domowe SPA, a wieczorem porodowka gwaratnowana ;)

Haha fajnie by było jakbys miała racje :D
Jutro w takim razie robię dzień pięknosci :D W sumie jutro termin porodu z OM to moze sie uda :D
 
Ja w weekend przed porodem gotowalam i pieklam. W niedziele taka ochota mnie na ciasto naszla ze bananowo kakaowe robilam i jeszcze cieple z polewa zjadalismy wieczorowa pora ;) polecam jutro domowe SPA, a wieczorem porodowka gwaratnowana ;)
Haha racja! Ja tak samo miałam ochotę na słodkie przed samym porodem. W piątek kupiłam składniki z myślą, że w sobotę upieke ciasto ale nie zdążyłam [emoji23]
 
Dziewczyny, przez te zachcianki ciążowe to przytyje pod koniec jeszcze 5kg. [emoji85]
Tak mnie nachodzi na wypieki ostatnio. W niedziele piekłam drożdżówki z budyniem, dzisiaj babkę marmurkowa i wyszła tak pyszna ze aż się pochwale :D i nie wiem jak to zrobić, żeby nie zjeść całej na raz [emoji28]

Zobacz załącznik 912262

no ja w ciąży o słodyczach mogłam zapomnieć ..tylko owoce i owoce ..a teraz po porodzie muszę walczyć ze sobą hahahah bo ciągle mi słodkie w głowie!!!

napewno pyszna ta babeczka!! mmm
 
no ja w ciąży o słodyczach mogłam zapomnieć ..tylko owoce i owoce ..a teraz po porodzie muszę walczyć ze sobą hahahah bo ciągle mi słodkie w głowie!!!

napewno pyszna ta babeczka!! mmm

Ze wzgledu na cukrzyce? Owoce to przecież tez praktycznie sam cukier :D

Oj przepyszna, aż mam ochote zaprosic wszystkich znajomych, zeby spróbowali jak dobra wyszła :D ALe wtedy za mało zostałoby dla mnie 8-)
 
Bo tak robią, oksytocyna może zadziałać albo nie, skurcze mogą być wystarczające do rozpoczęcia porodu lub nie. Ja miałam wywoływane poród, już prawie miałam wracać na patologie i nagle wody mi odeszły. Zaczelam rodzić.
Gdyby nie to to następnego dnia zdecydowaliby co dalej czy 2 próba z oksytocyną czy cc. To strasznie brzmi, ale tak robią w szpitalach :/
Dokładnie, niestety nie na każdą oksytocyna działa od razu. Czego nikomu nie zycze...
 
Bo tak robią, oksytocyna może zadziałać albo nie, skurcze mogą być wystarczające do rozpoczęcia porodu lub nie. Ja miałam wywoływane poród, już prawie miałam wracać na patologie i nagle wody mi odeszły. Zaczelam rodzić.
Gdyby nie to to następnego dnia zdecydowaliby co dalej czy 2 próba z oksytocyną czy cc. To strasznie brzmi, ale tak robią w szpitalach :/
Ja miałam wywoływany, ale nie doczytałam o co chodzi... Jakby co to piszcie [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, przez te zachcianki ciążowe to przytyje pod koniec jeszcze 5kg. [emoji85]
Tak mnie nachodzi na wypieki ostatnio. W niedziele piekłam drożdżówki z budyniem, dzisiaj babkę marmurkowa i wyszła tak pyszna ze aż się pochwale :D i nie wiem jak to zrobić, żeby nie zjeść całej na raz [emoji28]

Zobacz załącznik 912262
ZJADLABYM ! Choć już urodziłam haha [emoji7] Masz może jakiś sprawdzony przepis?
 
Do góry