reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mialyscie moze dziewczyny jakies bole krzyzowe?ja od wielu godzin mecze sie z takim bolem ktory promieniuje od krzyza az na brzuch i lekko na uda... :sad::sad: boooliiii :sad:
 
reklama
Hej Kochana
Wiec tule juz synka 7 listopad 3470 52 cm.nasz Emil przyeital swiat.
Poròd silami natury po wczesniejszej cesarce.Rodzilam dlugo 28 g
Odeszly wody skurcze i wolne rozwarcie
Maly ciagnie cycka spi i jest grzeczny.
Starszy synek zadowolony glaszcze go po glowce
 

Załączniki

  • 20171108_090849.jpg
    20171108_090849.jpg
    318,8 KB · Wyświetleń: 108
Ostatnia edycja:
Mialyscie moze dziewczyny jakies bole krzyzowe?ja od wielu godzin mecze sie z takim bolem ktory promieniuje od krzyza az na brzuch i lekko na uda... :sad::sad: boooliiii :sad:
Tak Lenka! Ja dzisiaj w nocy też pierwszy raz takie miałam. Myślałam już, że się to rozkręci, bo dość długo to trwało, ale w końcu zasnęłam i przeszło
Dzisiaj idę na KTG to zapytam o to położoną
 
Hej Kochana
Wiec tule juz synka 7 listopad 3470 52 cm.nasz Emil przyeital swiat.
Poròd silami natury po wczesniejszej cesarce.Rodzilam dlugo 28 g
Odeszly wody skurcze i wolne rozwarcie
Maly ciagnie cycka spi i jest grzeczny.
Starszy synek zadowolony glaszcze go po glowce
Flamandka ja też podziwiam Cię , że wytrwałaś tyle godzin! GRATULUJE!!! ;-) Teraz oepoczywajcie i cieszcie się sobą :-)
Kurcze, mnie to zaczyna powoli przerażać wizja tylu godzin porodu... I nie powiesz "stop, ja już nie chce..." ;-)
 
Hej Kochana
Wiec tule juz synka 7 listopad 3470 52 cm.nasz Emil przyeital swiat.
Poròd silami natury po wczesniejszej cesarce.Rodzilam dlugo 28 g
Odeszly wody skurcze i wolne rozwarcie
Maly ciagnie cycka spi i jest grzeczny.
Starszy synek zadowolony glaszcze go po glowce
Dałaś radę! Super! Gratulacje :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Ja też czekam czy coś się rozkreci. Rano podtarłam się "zabrudzonymi farfoclami", także to chyba czopek idzie, brzuch mam taki nieswój jak na okres, ale narazie zadne bóle nie dokuczają. Zobaczymy czy to dziś ten dzień :biggrin2: trzeba się ogarnąć, zrobić obiadek, żeby zdążyć :p
 
reklama
Gratulacje Flamandka.

Dzięki Dziewczyny za opinie na temat łóżeczka. Skoro wszyscy mówią że wygląda ok to nie będę już kombinować.

Ja mam dziś wizytę kontrolną u gina. Ma sprawdzić łożysko i stan wód (też Wam to brzmi jak wizyta u mechanika? [emoji6]) i zobaczymy co dalej. Mam zwolnienie do 20.11 więc daję sobie czas do tego dnia i koniec. Potem nie rodzę [emoji12]

Kuzynka przywiozła mi w niedzielę po swoim synku dwa wory ubrań, rożki i śpiworki. W sumie wyszło mi prawie 30 pajacy. Kiedy on to będzie nosił? Wczoraj prałam, przepakowałam torbę do szpitala i przygotowałam małemu rzeczy na wyjście. Dzisiaj będę jeszcze prasować. Może jak się nastoję przy desce to coś się ruszy.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry