reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dominika bardzo mi przykro :-(

Ja biorę duphaston 2x1.

Na zajada nie pomogę bo miałam chyba tylko raz w życiu :x

Agulek bobas cudo! :-)
Lilith my dziś obie jakieś nawiedzone. Też panikuje. Plecy mnie tak bolą ze spać nie mogę, brzuch ciągnie, gorączką obecna, kuruje się jak mogę tylko :/

Kciuki za resztę wizyt :)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gosia ja tez wizytuje jutro .

Dominika przykro mi bardzo.

Dziewczyny spokojnie - niestety teraz najgorszy moment przed nami ale myśląc negatywnie na pewno nje pomożemy naszym dzieciom wiec wiara w to ze bedzie dobrze !
 
Dziewczyny na pocieszenie wejdzcie sobie na pazdziernikowkowe usg i zobaczcie jak duzo duzych fasolek juz jest!:-) niektore sie pokazuja w pelnej okazalosci!:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny nie było mnie kilka dni a tu tyle do nadrobienia.
Dziewczyny , bardzo mi przykro ze musialyscie usłyszeć takie wiadomości. Naprawdę



Ja mam wizytę w przyszły czwartek przed praca o 16.40. Te nocki mnie wykanczaja. Myślę że do końca marca a potem już poproszę bez nocy.

Powiedzcie mi jak silne mogą być bóle brzucha? Czasem brzuch mnie boli tak bardo ze nie mogę się ruszyć czy wyprostować. Do tego dochodzą jakieś ciągnięcia, jakby wbijanie szpilek. Nie wiem :-/

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Dokladnie..Teraz najgorszy okres.. Ale damy rade. Każda ma lepsze i gorsze dni.

Milagros no ja na penicylinie skonczylam.. Uwazaj tam na siebie!

Gosia tez od wczoraj o tym mysle, maz ma przywieźć buleczke, serek, sałatę, pomidor i cebulkę. Zjem chyba. Bo na nic ochoty nie miewam.. Aaa wstyd się przyznać ale zjadlam zupkę chińska.. Wczoraj..

Ciekawe kiedy węch odzyskam..

Princeseczka, ja napocieszenie patrzę na scan mojego synka..

Venus dokładnie! Ciastolina i po wykladzinie..

Samotnaja a który to tydzień? Mnie boli teraz dużo bardziej niż na początku..
 
Dominika02100 bardzo mi przykro.:(
Jak czytam takie smutne wieści to też się boję, no ale trzeba starać się być dobrej myśli. Trochę się niepokoje bo ja też nie mam właściwie żadnych objawów, poza tym, że czasem mnie zaboli brzuch. Myślałam, że taka moja uroda, ale juz sama nie wiem, bo dzisiaj znajoma mi powiedziała, że mało która nie wymiotuje, ze w sumie nie spotkała się z tym. Nie żebym narzekala, ale wiecie, trochę mi to dało do myślenia.
Agulek, sliczne Maleństwo.:)
 
Migduch ja nie mam pojęcia. Ja bym tak na prawdę najpierw go odkaziła (bo czasem to jest bakteryjne), a potem jakąś maścią na gojenie potraktowała. Witamina A najlepsza. Ale w ciąży to nie wiem. Są tez specjalne maści na zajady. Trzebaby zapytać w aptece.

Żana ja poszłam do gina w listopadzie bo po przytulankach plamiłam no i okazało sie że nadżerka 1mm. Powiedzial żebym narazie sie tym nie przyjmowała tylko spokojnie zachodzila w ciążę.
A boli mnie w podbrzuszu czasem jak kichne.

Lilith na każdej wizycie wiek będzie sie minimalnie zmieniał. Nie stresuj sie. No i odpoczywaj i zdrowiej.

Dominika :( bardzo mi przykro.

Mamy dziś jeszcze wizytujące trzymam mocno kciuki.

Lilith też chce taką bułkę

Ja w nocy gorzej śpię bo sie boje. Byłam dziś na becie. Wiadome ze jeden wynik nic nie powie, ale i tak jestem ciekawa. W sobote powtórzę.

Byłam u spowiedzi. Stałam 2 godziny w kolejce. Ledwo żyję. Nie rozumie tych księży co tyle trzymają w konfesjonale. Poszlabym do takiego co raz dwa mu szło ale kolejka była w zimnym przedsionku, a ja jeszcze do końca nie jestem zdrowa.

Karolka u mnie objawy prawie zerowa. Może akurta jesteśmy w tych 5% szczęśliwców bezobjawowych. (Tak sobie tłumacze).
 
Pamietam na lutowkach 2011 tez mialysmy taka czarna serie i kilka mamusiek musialo sie pozegnac ale potem juz bylo ok.

A mi po sniadaniu mdlo a to na zakupy trzeba jechac bo w lodoce tylko swiatlo.

Ivi jak ja ci zazdroszcze tego L4. Ja jutro znowu na nocke do pracy. Nie chce mi sie okropnie i juz kombinuje co by tu zeby nie isc.I sobota tez pracujaca.:crazy:
 
reklama
Karolka, ja tez jestem panikara.... ale to co mowi kolezanka to tylko jej odczucia;) Ja tak szczerze to znam moze jedna osobe w realu ktora wymiotowala i dwie ktore mialy mdlosci,mreszta czula sie dobrze i nic im nie bylo;) Wiem bo np bylismy z nimi wtedy na wyjezdzie i widac by bylo ze z dziewczyna jest cos nie tak;))
Tak wiec nie mozna sie nakrecac.... ja tez mam pietra okropnego i pewnie wiekszosc dziewczyn, szczegolnie tych po stracie go ma... ale prawda jest taka ze teraz nie mamy wplywu na to, jak sytuacja sie rozwinie wiec trzeba sie starac myslec pozytywnie!:) Nie ma co sie martwic na zapas;)
 
Do góry